Co on bredzi? Wałęsa o przybyszach z innej galaktyki [WIDEO]

Lech Wałęsa/ fot. twitter
3

Lech Wałęsa po raz kolejny dał popis swojej „erudycji”. Miało to miejsce na spotkaniu w Krośnie, gdzie Wałęsa opowiedział o innych galaktykach i przecinaniu ziemi na pół. „Na innych galaktykach są 3 poziomy rozwoju intelektualnego. My jesteśmy najniżej. Wyższa cywilizacja przyjeżdża i przygląda się, co oni tu wyprawiają. Jak zagrozimy destabilizacją, atomem, Putinem to oni nam przeszkodzą, przetną na pół, ziemia się zwinie, wszystkich nas zgniecie, przytrzymają nas 5 tys. lat, przyślą nam Adama i Ewę i od nowa będziemy budować do tego samego momentu, w którym dziś jesteśmy” – mówił Wałęsa.

Wywody Wałęsy wzbudziły zachwyt publiczności, która nagrodziła go brawami. Najwyraźniej fanom TW Bolka jest wszystko jedno, co on mówi. Nie ma dla nich znaczenia, że ten człowiek po prostu bredzi. Dlatego dotarcie do nich z jakimkolwiek logicznym argumentem jest niemożliwe. Wcześniej Wałęsa sprzedał im bajkę o robocie Bolku, który go udawał, a dziś razem z Wałęsą czekają na kosmitów. Obłęd!

Przeczytaj też:

IPN stwierdza: podpisy Wałęsy nie zostały sfałszowane przez SB. Co na to „Sok z Buraka”?

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. Krzysztof mówi

  To Bolek jest z innej galaktyki . Tak dawał w doope ,że go wysiudali na ziemię . Szkoda ,że do Polski , a nie do Rosji , albo Niemiec.

 3. Janusz I mówi

  Wy się chyba na niczym nie znacie!! Jeśli to mówi posiadacz ponad setki doktoratuf i kilkunastu profesór, Mędrzec Europy, to ktoś z Kosmosu mu tę wiedzę musiał przekazać.

 4. sten mówi

  Brak Lechowi tylko czapki z dzwonkami
  Widać postępy i talent , rozkręca się …

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.