Były premier Polski w więzieniu? Żona mówi, że mu nie odpuści

Izabela Olchowicz i Kazimierz Marcinkiewicz / Fot. YouTube
8

Wszystko wskazuje na to, że kariera Kazimierza Marcinkiewicza niedługo zakończy się w więziennej celi. Polityk, który jeszcze w 2005 roku dotarł na sam szczyt, teraz stracił wszystko: dobre stanowisko oraz kochającą rodzinę.

Gdy w 2005 roku Kazimierz Marcinkiewicz został szefem rządu, wielu sądziło, że jest prawdziwym politycznym objawieniem. Niestety, tajne rozmowy, które prowadził z Donaldem Tuskiem okazały się początkiem jego upadku. Stracił stanowisko premiera, przegrał wybory na prezydenta Warszawy, a następnie wyjechał z Polski, by za granicą zostać dyrektorem w banku EBOiR. Następnie rozwiódł się z żoną, zostawił czwórkę dzieci i wyszedł za młodą Izabelę Olchowicz, która rozwiodła się z nim dwa lata temu. Teraz Izabela grozi Kazimierzowi Marcinkiewiczowi, ponieważ ten nie płaci jej alimentów.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– Nie płaci od miesięcy. Powinien zostać ukarany co najmniej grzywną. Dla tego rodzaju alimenciarzy jest nawet kara więzienia. Z tytułu alimentów jest mi winny obecnie 50 tysięcy złotych. Do tego dochodzi 6 tysięcy z podziału majątku. On czuje się bezkarny. Mam orzeczenie o niepełnosprawności, w którego wynika, że potrzebuję pomocy, a on od wypadku nie interesuje się tym, czy mam pieniądze na życie, na leczenie. Nie mogę uwierzyć, że człowiek, były premier tak postępuje. Gra na zwłokę, by przeciągnąć sprawę i pokazać w rozliczeniu rocznym, że ma niskie dochody. Powinien ponieść konsekwencje lekceważenia wyroku sądu – napisała Izabela Olchowicz.

Kazimierz Marcinkiewicz to klasyczny przykład politycznego i etycznego upadku. Chociaż, jak donoszą media, Kazik ma już na oku kolejną młodą i naiwną dziewkę.

Źródło: wolnosc24

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Waldemar mówi

  Prawo równe dla wszystkich.

 2. MNC mówi

  No nie można go wsadzić, bo kto tłumaczyłby rzeczywistość w tvn24?

 3. Misio Pysio mówi

  Ale suka – ma gość na co zasłużył

 4. Ramonesca mówi

  Kryminaliści w więzieniu nauczą Kazia co to jest dobry seks.

 5. Gosc mówi

  ,,…wyszedl za mloda Izabele Olchowicz…,, Proponuje : ,, …ozenil sie z mloda Izabela Olchowicz…,,

  1. olenkastan1 mówi

   Wyszedł jak Zabłocki na mydle, ale – co racja, to racja – ożenił się.

 6. gosc mówi

  Ta kobieta byla zadaniowana. Miala rozbic polska, katolicka rodzine. Zona mezczyzny, piastujacego tak wysokie stanowisko panstwowe nie moze byc Polka, katoliczka. Ma pan Kazio to, na co zasluzyl. A wystarczylo pomyslec, wystarczylo byc spostrzegawczym.

 7. potato mówi

  Dobrze-Kazik do wiezienia jako alimenciarz Izabel do pracy.pogodzeni,rozsadzeni.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.