Burmistrz Jersey City atakuje marszałka Karczewskiego: „antysemita, biały nacjonalista i negacjonista Holokaustu”

Steven Fulop/ fot. twitter
13

Marszałek Senatu RP Stanisław Karczewski odniósł się do zamysłu likwidacji Pomnika Katyńskiego w Jersey City. „Sytuacja naprawdę skandaliczna, bardzo przykra dla nas” – powiedział.

Wypowiedź Karczewskiego skomentował na twitterze burmistrz Jersey City Steven Fulop. „Oto prawda o sile stojącej za tym pomnikiem. Wszystko, co mogę powiedzieć, to to, że ten facet jest żartem. Fakty są takie, że znany antysemita, biały nacjonalista i negacjonista Holokaustu jak on ma zerową wiarygodność. Jedyną przykrą sprawą jest senator Stanisław. Kropka. Zawsze chciałem mu to powiedzieć” – napisał na Twitterze Fulop.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Steven Fulop jest burmistrzem Jersey City od czerwca 2013 roku. Pochodzi z rodziny żydowskiej. Rodzina ojca to imigranci z Rumunii, a rodzina matki to ocaleni z Holokaustu. Fulop chce usunąć nowojorski Pomnik Katyński pod pretekstem zrobienia w tym miejscu parku.

O spotkanie z burmistrzem zabiegała amerykańska Polonia. „Wczoraj u mera miasta Jersey City byli z umówioną wizytą przedstawiciele Polonii amerykańskiej. Mer S. Fulop w ostatniej minucie odwołał spotkanie. Tak nas traktują antypolskie szuje. Oni potrafią tylko wbijać nóż w plecy, bo nie mają jaj powiedzieć nam w twarz swojej nienawiści” – informuje na twitterze internauta z USA zaangażowany w sprawę obrony pomnika.

Źródło: twitter

Przeczytaj też

Katarzyna TS: Pomnik Katyński do usunięcia. Czy amerykański sojusznik chce nas dobić pod żydowskie dyktando?

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Chudy mówi

  Lekkomyślny albo po prostu głupi burmistrz napisał: „(…)antysemita, biały nacjonalista i negacjonista Holokaustu(…)”. Pierwsze co się rzuca w oczy – Holokaust. Czy w czasie II Wojny Światowej zginęli sami żydzi? Jaką podłą i zakłamaną istotą trzeba być żeby wszystko co dobre przypisywać żydom, a wszystko co złe innym nacjom. A co najgorsze – obrywa się Polsce, która nigdy nikogo nie skolonizowała jak Belgia, Stany, Francja, Anglia itd. I z tego co wiem nigdy nie mieliśmy czarnoskórych jako niewolników. Ani Indian, ani Cyganów. Czy wiadomo coś nt potomków ofiar brutalnych metod króla Belgii w Kongo wobec tej społeczności? Czy tamten naród jest mniej ważny niż żydki? A czy mniej ważne jest to, że Polskę najechały dwa totalitaryzmy i nikt nic nie zrobił? Gdzie byli Amerykańce? Własnie antysemityzm zacznie się teraz pojawiać i pogłębiać tylko i wyłącznie z powodu oszustów żydowskich i amerykańskich . A normalni Polacy i Żydzi. A najlepsze na koniec – te szuje wywołały antysemityzm i będą używać tego przeciwko nam. Polacy się wkurzą – jest ustawa, która zakłada, że wojska mogą wkroczyć i nas spacyfikować…Masakra…A Karczewski to słabiak. Zaraz pójdzie przepraszać żydów( a właściwie bogate i próżne lobby żydowskie nie mające nic wspólnego z codziennością biedniejszych Żydów) za to, że nazwano go „BIAŁYM nacjonalistą”. Tak apropos to czy tutaj nie ma rasizmu.. ? Nie można mówić CZARNY, ale można mówić BIAŁY? Teraz zaczynamy mówić obywatele oraz Białasy? Poza tym ten cieć z Jersey City nie wie nawet czym jest polski nacjonalizm i na czym się on prawdziwie opiera w Polsce. Może gość ma wpojone, że nacjonalizm to taki neonazizm albo kontynuatorzy Ku Klux Klan?
  Wynika z tego wszystkiego, że tak naprawdę świat MA opłakiwać tylko ofiary w postaci żydów. Czy w czasie tamtej wojny nie zginęło ponad 50-55 milionów istnień? Może ci wszyscy ludzie to byli żydzi?
  Jak słyszę „negacja Holokaustu” to nóż się w kieszeni otwiera. Religia Holokaustu to zwykły bożek. Nic więcej. Coś przed czym trzeba się bronić i merytorycznie zwalczać.

 2. Dariusz mówi

  Niedługo po mojej ojczyżnie zostanie mi na pamiątkę tylko orzeł,którego z dumą nosił na szyi będę aż do śmierci.

  1. Ada mówi

   No przepraszam, ale nie wiem, czy to byłby powód do dumy nosić orła z gołym tyłkiem zamiast spuścizny wielu pokoleń naszych przodków i tej ich krwi wsiąkniętej w naszą ziemię za walkę o nią. Naszej także pracy w pocie czoła, w dużej części na ich egzystencję w naszym kraju, darmowe wykształcenia, kradzież wysokich szczególnie stanowisk pod pseudo nazwiskami, poprzejmowanie majątków itd., itd.
   Już mamy tyle Polonii rozsianej po całym świecie, że jeszcze brakuje, żebyśmy dali się ogołocić zachłannym bez granic kombinatorom, cwaniakom – akurat! Pomyślmy – przecież jedynie między bajki można włożyć taki autentyczny KIT ,że chyba w niebie – „z dymów” wyliczone 3 miliony „josków chudych”, czyli pogardzanych biednych Żydów polskich, określanych również przez ich TERAZ „braci” amerykańskich jako mydło – więc, że oni posiadali majątek przedwojenny niemal całej Polski!!!!!!!!!
   Te ich rozfantazjowane do granic niewytrzymałości legendy rozkrzykiwane po całym świecie nie są niczym innym, jak perfidnymi podchodami, nie mającymi nic wspólnego z prawem! Z jakimkolwiek cywilizowanym prawem!
   A co na to ci wszyscy potomkowie Polaków, żyjący tylko między innymi na SYBERII, wywiezieni goli i nadzy z kraju na zatracenie??? Kto i za jakie zasługi poprzejmował te majątki wszystkich bestialsko powyrzucanych, pomordowanych, zarezanych itp. Polaków??!
   A to do tego już doszło, że jak Ameryka jest „wycyckana” do zera, a nawet do potężnych długów – to teraz razem będą walczyć o cerowanie dziur w funduszach NA SKÓRZE POLSKI???
   No proszę, do czego im przyszło! A no do tego, że potężny żywiciel niewydolny, a modliszki krzyczą: dawaj!,a jak nie masz, to masz zmusić Polaczków, bo przynajmniej jeszcze jesteś duży!
   To jest dopiero skandal na cały świat!

 3. krzysiek mówi

  zafajdaniec pejsaty !! czosnkiem wali od niego ne mniej jak z glupoty !!

 4. gtre mówi

  Z tym antypolnizmem zydzi już sie nawet nie kryja

 5. Mr. ?? mówi

  Żydzi to nie Semici tylko Chazarowie
  Przez lata USA wspiera Izrael w holokauście mieszkańców Palestyny którzy są Semitami
  wspierali też 3 rzeszę
  PiS anty żydowski 🙂 przecież PiS to żydzi ściągnęli lożę B’inai Britch, słuchają się J. Danielsa …

  1. Dariusz mówi

   Prawda !!!! Prawda bracie Polaku! Zjednoczmy się w końcu!!!!

 6. Piotrx mówi

  ” znany antysemita, biały nacjonalista i negacjonista Holokaustu jak on ma zerową wiarygodność”

  ciekawe trzy kłamstwa i dwa sztandarowe słowa „wytrychy” (antysemityzm, holokaust) w jednym zdaniu, od razu widać szkołę talmudu .
  Prawda i fakty nie mają żadnego znaczenia liczy się tylko haggada (opowiadanie) byle było ono zgodne z interesem żydowskim. Burmistrz J.C. jest też białym nacjonalistą (tyle że żydowskim) teraz także i negacjonistą (tyle że prawdy)

  https://en.wikipedia.org/wiki/Steven_Fulop

 7. Piotrx mówi

  ” rodzina matki to ocaleni z Holokaustu”

  a czy nie można nie ulegać żydowskiej propagandzie i napisać po prostu, że rodzina matki np. przeżyła II WS czy też okupację niemiecką ,względnie uniknęła eksterminacji hitlerowskiej, a zamiast tego że są „ocaleni z Holokaustu” tylko nie wiadomo tak naprawdę co to takiego był ten „Holokaust” (i do tego pisany koniecznie z dużej litery) – Żydzi nie byli przecież poddawani masowo paleniu żywcem.

  Zawłaszczony przez „przemysł holokaustu” termin „Holokaust” sakralizuje wyłącznie żydowskie ofiary II WS a umniejsza znaczenie ofiar pochodzących z innych narodów (w tym ofiar polskich).

  Termin „Holokaust” (ofiara całopalna) w znaczeniu masowego wyniszczania ludzi został bowiem po raz pierwszy użyty przez cudzoziemców którzy, którzy już pod koniec XIX stulecia oburzali się na wieść o masakrach (faktycznym paleniu ludzi żywcem) , jakich dokonywano wówczas na Ormianach. Amerykańska misjonarka Corinna Schattuck, która była świadkiem spalenia żywcem prześladowanych Ormian, w liście do siostry pisała: „Nie sposób opisać mdlącego smrodu, jaki się wydobywał z gregoriańskiego kościoła, w którym dokonał się Holocaust”.

  „…Ormianie szukali często azylu przed krwawymi rzeziami w budynkach kościelnych, a te nie były oszczędzane przez Turków. W wielkiej ormiańskiej katedrze w Urfie, która mogła pomieścić w swoich murach ponad 8 tysięcy ludzi, oprawcy spalili około 3 tysięcy chroniących się tam chrześcijan. Przed egzekucją naigrawali się jeszcze z Chrystusa, wołając do zamkniętych wewnątrz Ormian: „Niechże Chrystus udowodni teraz, że jest większym prorokiem niż Mahomet”. …..

  Jak informował brytyjski dyplomata, G. H. Fitzmaurice, nawet po upływie dwóch miesięcy od tej masakry czuć było w całym mieście nieznośny swąd spalonych ludzkich ciał…”

  (G.Kucharczyk – „Pierwszy Holokaust XX wieku”)

  Co ciekawe wśród państw, które potępiły rzeź Ormian, zabrakło między innymi USA i właśnie Izraela.

 8. Piotrx mówi

  Drugim terminem który powinien być unikany jest „antysemityzm” Termin ten jest z gruntu fałszywy . Nie ma bowiem w istocie antysemityzmu , lecz może być co najwyżej antyjudaizm. Źródłem antyjudaizmu jest talmudyczny antygoizm. Gdyby go nie było, nie byłby znany antyjudaizm. Gdyby nawet wszyscy Żydzi byli Semitami (a tak przecież nie jest) to i tak stanowili by oni zaledwie około 10% populacji wszystkich ludów semickich takich jak np Arabowie, Chaldejczycy , Etiopczycy itd. Przecież Żyd prześladujący np. jakiegoś Araba musiałby być też określany mianem antysemity. A jak wiadomo Żydzi zawłaszczyli ten termin wyłącznie dla swoich celów propagandowych aby odwrócić uwagę od przyczyn owego „antysemityzmu”. Główną jego przyczyną nie jest wcale niechęć do Żydów z powodu ich rzekomego „semityzmu” (bo cóż by to miało znaczyć?) tylko z powodu ich niemoralnego postępowania (utajonego rasizmu) wobec gojów zgodnego z wytycznymi bezbożnego talmudu. W tej chwili wystarczy już sama nominacja na „antysemitę” bez podawania jakiegokolwiek uzasadnienia.

  Nie ma antysemityzmu , lecz może być co najwyżej antyjudaizm. Źródłem antyjudaizmu jest talmudyczny antygoizm. Gdyby go nie było, nie byłby znany antyjudaizm. Gdyby nawet wszyscy Żydzi byli Semitami (a tak przecież nie jest) to i tak stanowili by oni zaledwie około 10% populacji wszystkich ludów semickich takich jak np Arabowie, Chaldejczycy , Etiopczycy itd.

  * * *
  „Nazwa „antysemityzm” jest ulubionym określeniem w mowie żydów i oni to głównie przyczynili się do jej spopularyzowania. Autorowie żydowscy używają celowo wyrażenia „antysemityzm”, aby odwrócić uwagę od istotnych przyczyn owego „antysemityzmu”. Podłożem antyżydowskich wystąpień jest tak zwany „judaizm”, który wciela w życie zasady Talmudu. Byłoby słuszniej nazywać ruch, o którym mowa, antyjudaizmem. Wyraz ten brzmi bardzo niemile dla ucha żydowskiego, jako wymierzony wprost przeciwko żydom, związanym w jedną organizację, nazywaną judaizmem. Określenie natomiast „antysemityzm” posiada daleko szersze znaczenie, jako odnoszący się do rasy semickiej i nie dotyczy wprost żydostwa, jako społeczności odrębnej, posiadającej własne prawa, ustawy i zwyczaje częstokroć wrogie prawom i ustawom tych narodów, obok których żydzi mieszkają.” – ks.prof. Józef Kruszyński – „Antysemityzm, antyjudaizm, antygoizm” – Włocławek 1924 r.

  ks.prof Waldemar Chrostowski:
  „…..A co to jest antysemityzm? Tutaj też nastąpiła pewna zmiana. Aż do lat 90. antysemitą był ten, kto nie lubił Żydów. Od początku lat 90. antysemitami mogą być również ci, których Żydzi nie lubią. I tu się zaczyna problem.
  Dlatego, że antysemityzm, antysemita, to może być nominacja – można zostać antysemitą z nominacji, prawda? I tu, czyli, jeżeli ktoś jest niewygodny – przylepia mu się etykietę. Taka etykieta w Ameryce czy w Kanadzie oznacza publiczną śmierć. Dziennikarz obrzucony tym, naukowiec obrzucony tym – traci posadę. Casus: Norman Davis. Casus: Finkelstein, który ma, sam jest Żydem z urodzenia, ale został okrzyczany antysemitą – można być więc i Żydem, i antysemitą, to już jest wyjątkowa dialektyka. Więc, więc proszę zwrócić uwagę, że cała ta sprawa się bardzo mocno rozmywa.”

 9. julie mówi

  A dzis jakis zydojski .uj gryzipior , okreslil Pomnik Katynski jako bardzo kontrowersyjny ! Byly to wiadomosci z 2 kanalu New Jersey telewizji , oczywiscie telewizji publicznej . Nie wiem do diabla co miala znaczyc ta kontrowersja. I ukazanie pomnika zolnierza , przebitego z ostrzem wystajacym na plecach. Drodzy Polesie wielokrotnie bylam w tym miejscu aby za kazdym razem wzniesc glowe ku gorze z duma , spogladac , milujac Nasza Ojczyzne ! Pomnik jest zjawiskowo piekny , wymowny w kazdej jego czesci , a bydlo chce na nim lape klasc ? !

  1. Ada mówi

   Pan burmistrz sam podsuwa linię dalszego działania. Jak rozbiórki, to rozbiórki. Z jakiej racji budujemy kosztowne cudze „symbole” za odejmowane sobie od ust polskie fundusze, by po wybudowaniu ich dalej w nieskończonosć je utrzymywać!
   KATYŃ, to symbol bestialstwa wobec kwiatu wojskowej inteligencji polskiej wybity zupełnie nieodnawialnie dla budowy powojennej POLSKI! To też jeden z najważniejszych symboli wyniszczenia naszego narodu oraz naszego dorobku, zrównanego z ziemią!
   Zostaliśmy wyniszczeni w bestialski sposób – z lewa, z prawa naszego państwa i od wewnątrz!
   Nie dajmy wytresowanym krzykaczom zakrzyczeć naszych potwornych tragedii, naszej historycznej prawdy!

 10. julie mówi

  Polesie. Krotka informacja . Pozmieniajcie sobie szybko hasla na twitterze. Znowu Jakie’s przejrety wychodza !

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.