Bułgarskie wojsko na granicy z Turcją ma powstrzymać napływ imigrantów. Niemiecka lewica oburzona

fot. youtube
10

Bułgarski minister obrony i wicepremier Krasimir Karakaczanow zapowiedział, że Bułgaria wyśle wojsko na granicę z Turcją, aby powstrzymać napływ nielegalnych imigrantów. Bułgarsko-turecka granica zostanie podzielona na pięć stref i do każdej z nich rząd chce wysłać po jednej uzbrojonej kompanii, która strzegłaby wyznaczonego odcinka. Wśród nich będą także wyspecjalizowane oddziały bojowe.

– W praktyce przekonaliśmy się, że wojsko jest skuteczniejsze przy ochronie granic niż policjanci. Nie możemy dopuścić do tego, żeby w dalszym ciągu do Europy przybywali nielegalni imigranci  – zaznaczył Karakaczanow, zapowiadając także nadzorowanie ruchów migrantów przy pomocy kamer i dronów.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Bułgarski polityk oświadczył też, że w przypadku, gdy to konieczne wojsko powinno mieć prawo użyć broni przeciwko imigrantom szturmującym granicę.

Niemiecka lewica jest oburzona. Rzecznik klubu poselskiego Lewicy ds. polityki zagranicznej Jan van Aken zażądał, aby niemiecki minister spraw zagranicznych Sigmar Gabriel (SPD) „jednoznacznie ustosunkował się do tych bułgarskich fantasmagorii nacechowanych przemocą”. Van Aken oświadczył też, że obrona granicy unijnej przy użyciu broni palnej to działanie „nieludzkie i sprzeczne ze wszystkimi europejskimi wartościami”.

Decyzję Bułgarii skrytykował też szef niemieckiej fundacji Pro Asyl, Günter Burkhardt, uznając ją za „niesłychaną”. Uznał, że łamie ona traktaty unijne, w których zapisane jest poszanowanie praw człowieka.

Źródło: dw.com

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Łukasz mówi

  Jak to mówił profesor Wolniewicz. Zatapiać zatapiać!!!

 2. Inka mówi

  Niemieckiemu lewakowi Pan Bog chcąc ukarać odebral chyba rozum.Unia niemiecka wpuscila miliony islamistow,k.morduja,gwalca,rabuja.W jakim celu chcą oni zastapicNiemcow islamistami?A stanie się to za 10-20lat,bo jak ich jest 7-8mil.to 8razy 5 mamy40mil.Teresa Nauman swieta niemiecka zapowiedziała w42r.ze wBerlinie Niemcow zastanie tyle co pod grusza.Kazdy islamista jest potencjalnym terrorysta tak mowi tez były muzułmanin.Oni mordują a wyćwiczeni w poprawności politycznej Europejczycy uparcie,,nie zmienimy naszego stylu zycia”.Merkel,,nie damy się zastraszyć”,dobre sobie:na ulicach policja,po 20tej strach wyjść,w Paryzu już nie ma radosnych spacerow,stan wyjątkowy kilka lat.W wielu miastach niemieckich strach spacerować,wyjsc na zakupy.A islamiści będą zabijac,bo tak kaze ichAllah a sura9zada:bij,zabij.Spelniaja się marzenia Sulejmana o postawieniu stopy w najdalszym zakatkuEuropy.Podboju dokonują poprzez zasiedlenie

  1. Zbyszek mówi

   W jakim celu? Odpowiedź jest raczej oczywista: Niemcy po raz kolejny świadomie fundują Europie faszym tym razem w odsłonie bardziej skutecznej i strasznej bo w otoczce religijnej.

 3. van gogh mówi

  a gdzie prawa niewinnych ludzi którzy zginęli podczas ataków terrorystycznych? to działa szkopska świnio w dwie strony

 4. Leito mówi

  I bardzo dobrze nie wszyscy sa takimi tepakami jak niemcy . Jak ktos niechce pedofilow i terrorystow w kraju to musi robic takie kroki a to co niemca sie nie podoba to niech sobie w dupe wsadza . Jak chca przyjmowac dzicz do kraju to nich przyjmuja a od reszty niech sie odpierdola

 5. Leito mówi

  Mam nadzieje ze szmata merkel poniesie konsekwencje swojego postepowania bo to przez nia gina niewinni ludzie w europie to ona ma krew na rekach tych wszystkich ludzi i to my normalni europejczycy nie mozemy tego tolerowac . Powinna poniesc kare smierc przez powieszenie jebana kurwa

  1. Stanisław mówi

   Szmata ma poparcie ludu i będzie zaniedługo wybrana na piątą kadencję. Bo unia jest lewicowa i panuje w niej reżim zniewolenia lewackiego. A prawda zaś jest taka że lud ktory odstąpił id swoich korzeni religijnych, zostanie ponownie nawrocony rym razem mieczem po karku swoim hardym

 6. Robert mówi

  W dzisiejszym swiecie,specami,majstrami,fachurami od oburzy,oburzenia,od klimatu ogólnie sa CIAmajdy w systemie HAARP

 7. Claire mówi

  Zaprawde powiadam Wam..dosiegnie zdeprawowanego lewaka maczeta sprawiedliwosci od tych, ktorych tak ochoczo wpuszczaja..

  1. Stanisław mówi

   I tak sie stanie poniewaz ogłupiony amokiem libertynizmu lud POgański wymaga ponownego nawrocenia. Bez miecza i siły się nie obędzie.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.