Amerykanie chcieli odłączyć chłopca od aparatury. Dzień przed uśmierceniem odzyskał przytomność!

Trenton McKinley uniknął uśmiercenia / Fot. Twitter
3

Dwa miesiące temu 13-letni Trenton McKinley pochodzący z Mobile w amerykańskim stanie Alabama
spadł z przyczepy samochodowej i odniósł poważne obrażenia głowy. Chłopiec zapadł w śpiączkę, a lekarze stwierdzili, że chłopiec już się nie obudzi.

Matka 13-latka powiedziała: Zobaczyłam jedynie nosze i zwisające z nich jego stopy. Był martwy w ciągu 15 minut. Gdy trafił do szpitala, lekarze powiedzieli, że nigdy już nie będzie normalny. Powiedzieli mi, że problem związany z niedotlenieniem mózgu mógł być tak poważny, że przez resztę życia może już być warzywem, jeśli w ogóle przeżyje.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Matce powiedziano, że sztuczne podtrzymywanie Trentona przy życiu, doprowadzi do uszkodzenia organów, które potrzebują inne dzieci. Pod naciskiem lekarzy kobieta zgodziła się na uśmiercenie oraz na transplantację organów ukochanego synka.

Dzień przed tym, jak 13-latek miał być odłączony od aparatury podtrzymującej życie, nagle zaczął samodzielnie oddychać i odzyskał przytomność. Chłopiec powiedział, że przed odzyskaniem przytomności wydawało mu się, że jest w niebie.

Czy to wystarczający dowód na to, że życie ludzkie winniśmy chronić aż do naturalnej śmierci?

Źródło: polishexprress.co.uk

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Pan Kracy mówi

  Co tu dużo mówić – w Polsce mamy bloki ratunkowe w szpitalach. Brytole mają bloki śmierci – w dawnych budynkach szpitali. Gumożujce, jak widać, też idą w awangardzie “postempu”…

 2. Maksymilian mówi

  UWAGA!
  NIE POBIERA SIĘ ORGANÓW OD OSÓB ZMARŁYCH

  Uśmiercanie żywych jest potrzebne biznesmenom od handlu przeszczepami. Znakomicie wyjaśnił to Aleksander Jabłonowski vel Wojciech Olszański opowiadając o chorym prawie o pobieraniu organów do przeszczepów.
  https://youtu.be/QSLg_tfDJ_4?t=23m53s (2minutki oglądania)

  Aby, zdecydować czy za życia mogą cię pokroić czy też nie np. wtedy gdy zemdlejesz i uznają, że to tzw. śmierć kliniczną należy wysłać sprzeciw przeciwko poborowi organów – formularz na stronie POLTRANSPLANT http://www.poltransplant.org.pl.

  Ustawa z dnia 1 lipca 2005 r.o pobieraniu, przechowywaniu i przeszczepianiu komórek, tkanek i narządów (Dz. U. Nr 169, poz. 1411):
  Art. 5.
  1. POBRANIA komórek, tkanek lub narządów ze zwłok ludzkich w celu ich przeszczepienia MOŻNA DOKONAĆ, JEŻELI OSOBA ZMARŁA NIE WYRAZIŁA ZA ŻYCIA SPRZECIWU.
  2. W przypadku małoletniego lub innej osoby, która nie ma pełnej zdolności do czynności prawnych, sprzeciw może wyrazić za ich życia przedstawiciel ustawowy.
  3. W przypadku małoletniego powyżej lat szesnastu sprzeciw może wyrazić również ten małoletni.

  ——————
  a na deser propaganda w filmie pt. “Zdecydowałem! #NieZabieram” – https://www.youtube.com/watch?v=QTtyGqLTCTM
  1. Wygląda tu w filmiku, że pobiera się organy od zmarłych, co jest kłamstwem.
  2. Sugestia, że niby musimy coś podpisywać, aby oddać swoje organy choć jest na odwrót, bo musimy podpisać aby nie zabrali.

 3. ania mówi

  USA to szatańskie państwo ktore zostanie zniszczone

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.