Brutalne zatrzymanie przez policję i dezynfekcja miasta! Marsz LGBT w Opolu [WIDEO]

Marsz Równości w Opolu - 2019
7

W ubiegłą sobotę ulicami Opola maszerowała tzw. parada równości. Około 800 homoseksualistów, lesbijek, transseksualistów i różnej maści dewiantów maszerowało ulicami miasta. Naprzeciw homopropagandzistów stanęli kibice i polscy patrioci, w tym działacze Młodzieży Wszechpolskiej, którzy przeprowadzili happenning polegający na dezynfekcji miasta.

Jako pierwsi na ulice wymaszerowali przeciwnicy promocji dewiacji. „Stop pedofilii”, „chłopak i dziewczyna – normalna rodzina”, „nie dla sodomii” i „nie lewacka, nie laicka, wielka Polska katolicka” to jedne z wielu haseł, które wykrzykiwali działacze Fundacji Pro-Prawo do Życia, Ruchu Narodowego, Młodzieży Wszechpolskiej, kibice i niespełna trzystu polskich patriotów. Podczas przemarszu śpiewano także pieśni religijne.

Uczestników tzw. marszu równości było więcej niż przeciwników homopropagandy. Nieśli tęczowe flagi. Na niektórych z nich umieszczono orła z godła Polski. Manifestanci trzymali także transparenty z napisami: „Wanda chciała Niemkę”, „kochaj wszystkich bez limitu”, „les, trans, bi, gay ok”.
Najbardziej przerażające było to, że w manifestacji dewiantów głównie maszerowały dzieci i nastolatkowie. To pokazuje jak bardzo postępuje ta niebezpieczna tęczowa propaganda – komentuje Robert, uczestnik kontrmanifestacji.

Niestety, podobnie jak w podczas kontrmanifestacji na Jasnej Górze, także i teraz doszło do niebywałego skandalu. Na placu Daszyńskiego, parada LGBT spotkała się z polskimi patriotami. Doszło do wymiany „uprzejmości”. Jeden z mężczyzn, który wznosił okrzyki dezaprobaty wobec promocji dewiacji w przestrzeni publicznej, brutalnie został zatrzymany przez policję. To Wiesław Ukleja, długoletni działacz opozycji antykomunistycznej. Sprawę skomentowała rzecznik opolskiej policji. Stwierdziła, że mężczyzna nie współpracował z policją podczas próby wylegitymowania go przez funkcjonariuszy.

Po manifestacji środowisk LGBT działacze Młodzieży Wszechpolskiej przeprowadzili happening polegający na „dezynfekcji miasta”, którą zarządził Michał Maliński, prezes Ruchu Narodowego w Opolu. Cała sytuacja wyglądała bynajmniej komicznie.

SKLEP-WPRAWO.PL

Źródło filmów: RobPi, Facebook/Zygmunt Kuczynski

Przeczytaj także:

J. Międlar: Połączenie stalinizmu z cyrkiem! Usłyszę zarzuty za spalenie portretu Mazowieckiego i potępienie „grubej kreski”! [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jacek Wójcikiewicz mówi

  Zboczeńcy seksualni są coraz bardziej bezczelni.Nie możemy być bierni.

 2. Studio_Ostrość mówi

  Prawidłowo .
  Higiena to podstawa .
  🙂

 3. Sowa mówi

  Czemu PIS nie zdelegalizuje LGBT ? Przecież to jawnie depopulacyjna „ideologia” ! Ale tego się chyba nie doczekamy. Zatem może po prostu olać idiotów ? Niech maszerują i się lgbt-ują. W końcu śmiecie wyginą. Proste-selekcja naturalna. Dla narodu lepiej XD

 4. Janusz I mówi

  Swoje przeżyłem. Martwię się o moje dzieci, wnuki i prawnuczkę. Jestem wkurzony, że nie mamy żadnego wsparcia w hierarchii kościelnej.

 5. Waldemar mówi

  Bynajmniej obejrzałem wideo

 6. gojek mówi

  policja to lokaje. Wykonują rozkazy żydowsko-ukraińskiej wierchuszki. Dlatego zawsze mają „z górki” na Polaków.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.