Broń gładkolufowa, represje! Tak policja potraktowała Polaków potępiających deklarację LGBT+ [WIDEO]

Fot. Twitter
11

W ubiegłą sobotę (13 kwietnia 2019) ulicami pierwszej stolicy Polski przemaszerował tzw. marsz równości, w którym uczestniczyła grupa homopropagandzistów i dewiantów. Maszerujący domagali się wprowadzenia deprawującej młode pokolenie deklaracji LGBT+ we wszystkich województwach oraz adopcji dzieci przez pary homoseksualne. Poza transparentami ujawniającymi orientację seksualną manifestantów, uczestnicy parady trzymali w rękach transparenty promujące totalitarną ideologię komunistyczną. Ani policja, ani przedstawiciele urzędu miasta nie podjęli właściwej interwencji, w celu usunięcia transparentu lub delegalizacji manifestacji. Represjonowano za to przeciwników promocji dewiacji.

Zdecydowanie większa grupa stanęła naprzeciwko marszu LGBT+. Wszystko odbywało się zgodnie z prawem. Kibice Lecha Poznań, Mieszka Gniezno, Młodzież Wszechpolska, narodowcy i rodziny z dziećmi, przybyli by powiedzieć NIE promocji dewiacji. „Łapy precz od naszych dzieci”, „Stop homopropagandzie” – z takimi transparentami przybyli Polacy. Na koniec kilku manifestantów rzuciło jajkami w kierunku manifestacji LGBT+. W odpowiedzi na to policja użyła broń.

Policja była uzbrojona po zęby, do manifestujących Polaków strzelano z broni gładkolufowej – relacjonuje uczestnik manifestacji patriotów sprzeciwiających się dewiacji dzieci i młodzieży w szkołach. Ostatecznie policja zatrzymała pięć osób. Postawiono im wyciągnięte z kapelusza zarzuty napaści na policjantów i zakłócania manifestacji.

Przypomnijmy, że początkowo do tzw. parady równości miało w ogóle nie dojść. Na przemarsz dewiantów i homopropagandzistów nie zezwolił prezydent Gniezna Tomasz Budasz. Wydał za wydał zakaz organizacji Marszu Równości oraz kilkunastu innych zaplanowanych na sobotę zgromadzeń. Jego decyzję uchylił jednak sąd. W odpowiedzi na wyrok, Budasz złożył zażalenie, które także odrzucono.

Przeczytaj:

Bodnar do dymisji! RPO odpowiada Rzecznikowi Praw Dziecka i chce, by deklaracja LGBT+ pojawiła się w kolejnych miastach

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Janusz I mówi

  Brudziński obiecywał, że zajmie się patriotami i zajmuje. Jak żyć?! Na kogo głosować?! Tylko nie mówcie mi, że na Korwina. Dałbym sobie skórę drzeć żywcem a na Korwina nie zagłosowałbym.

 2. Patryk mówi

  Jestem jednym z zatrzymanych i muszę powiedzieć że nie zgadzamy się na to żeby o nas mówiono neofaszysci i neonaziści!!! Chwała Wielkiej Polsce

 3. zuzia mówi

  Może takie hasełko: “Wszystkie polskie ciała – dla pedofila i pedała”?!

 4. Dan mówi

  Dobry pedał to martwy pedał, a z policjantami czyli zbrojnym ramieniem pisiorów z wiejskiej należałoby również się rozprawić

 5. Willgraf mówi

  jakim prawem ci bandyci z POLIN-cji mają zamaskowane twarze ? – są agresowni to zwykli bandyci !

  1. Ania mówi

   Czym się różni Brudziński od poprzedników z PO i SLD ? Co na to pisiory ?

  2. Normalny mówi

   Jak za stanu wojennego. Mam nadzieję, że Konfederacja rozliczy każdego okraglostolowca i ich slugusow.

 6. marju73 mówi

  W Judeopolonii to będą częste widoki.

 7. Stop antypolonizmowi mówi

  Brudziński jak ci nie wstyd? Koderastów nosisz na rękach, antifę, tę najgorszą zdzirę ochraniasz a pałujesz Narodowców. Jojo nie ma takich słów dal określenia twojej pracy. Nie różnisz się od Tuska, Schetino i podpalacza budek pod ambasadą. pis po jedno zło!

 8. mariusz mówi

  jeśli konfederacja nie wygra albo przynajmniej nie będzie miała kilkanaście procent to mnie chyba krew zaleje

 9. tak se myślę mówi

  na broń gładkolufową skuteczne są gładkolufowe czarnoprochowce

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.