Brawo! „W tyle wizji” reklamuje książkę Jacka Międlara [WIDEO]

W tyle wizji/ fot. screen
10

Cuda, panie, cuda! – chciałby się napisać po wczorajszym programie „W tyle wizji”, w którym zareklamowano książkę Jacka Międlara „Moja walka o prawdę”. Rafał Ziemkiewicz i Marcin Wolski nie tylko skrytykowali decyzję Empiku, ale pokazali też materiał filmowy wykorzystujący fragment filmu promującego książkę Jacka.

„Jedno jest pewne, ani pańcia z Empiku, ani zarząd Empiku, ani ci, którzy donosili na Międlara na pewno tej książki nie przeczytali. I dlatego mówię o cenzurze prewencyjnej, bo jest to po prostu ordynarna cenzura prewencyjna, która w Polsce jest zakazana. Nie wiem, czy książka Jacka Międlara jest dobra, czy zła. Nie wypowiadamy się na ten temat. Może rzeczywiście szerzy „mowę nienawiści”, ale to ma prawo stwierdzić sąd, który najpierw przeczyta i oceni, jeżeli ktoś takie oskarżenie wniesie” – powiedział Rafał Ziemkiewicz.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Rozmowa na temat książki Jacka i cenzury wprowadzonej przez Empik od 26.23 min. nagrania. Serdecznie pozdrawiamy Rafała Ziemkiewicza i Marcina Wolskiego, którzy mieli odwagę poruszyć ten temat i zareklamować książkę ZAKAZANĄ przez lewactwo. Przy okazji, dziś sprzedało się kolejne 200 egzemplarzy, czyli już ponad 1200 od niedzielnej decyzji Empiku o wycofaniu książki z oferty. Zamawiajcie w sklepie na wPrawo.pl. Link TUTAJ

Przeczytaj też:

Katarzyna TS: BANDA IDIOTÓW blokuje sprzedaż książki Jacka Międlara w Empiku

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Łukasz mówi

  z tego co pamiętam to Ziemkiewicz atakował Marsz Patriotów w 2015 , to nic nie warta szumowina więc nie ma się z czego cieszyć. Ciekawe tylko dlaczego reklamuje książkę ? jaki w tym ma cel ?

  1. sten mówi

   Jeden z łotrów na krzyżu nawrócił się , ot tak , bez celu .

  2. Łukasz mówi

   kto jak kto ale Ziemkiewicz to do nawrócenia ma bardzo daleko popierając lobby pedalskie i będąc namiętnym miłośnikiem Izraela jest daleki od zbawienia

  3. goj mówi

   A co dokładnie powiedział? Czy to kolejna manipulacja? Taka sama, jak w przypadku Pana Nikt, który podobno powiedział, że Ruch Narodowy to agentura, a tymczasem okazało się, że takie słowa nie padły?

 2. ikss mówi

  Kupiłem książkę. I tak bym kupił. Uważam, że chociaż tak moge wesprzeć Pana Jacka. Zachęcam wszystkich. Niech pomyślą. Wchodzą na tę stronę, czytają, ale czy w jakiś sposób podziękowali Panu Jackowi za jego codzienną walkę W NASZYM IMIENIU. ??? Co Wy na to moi rodacy? Nie żałujcie tych 40 złociszy. Więcej wydacie w Maku na bułkę z serem.

  1. gojek mówi

   Nic dodać, nic ująć.

 3. z-k mówi

  Kupiłem, nawet dwa egz. ale gdybym ją zobaczył na wystawie w empiku obok Sierakowskiego, Dudka, Szczygła, Stasiuka, Kowala, vel Grajewskiego………..to był bym przekonany, że to też empikowy chłam i nigdy bym jej nie kupił

 4. goj mówi

  Nie wiem, jak wygląda Twoja umowa z wydawcą i jakie są jego oczekiwania, ale mam nadzieję, że obie strony są bardzo zadowolone z wyników sprzedaży i dalsza współpraca będzie układała się Wam świetnie.

 5. #R mówi

  Ja kupilam ksiazke Jacka Miedlara x 2 Empik mi w tym nie przeszkodzi,a moja noga w Empiku juz nie stanie

 6. WszechPolak mówi

  Panie Jacku, jest Pan prawdziwym patriotą! Z ciekawością ja i cała moja rodzina oglądamy Pana wywiady i felietony. Nie boi się Pan mówić prawdy i bronić naszej kochanej Ojczyzny – Polski. Panie Jacku obecnie jest bardzo duże zagrożenie napływem taniej siły roboczej ze wschodu, czyli Ukraińców, potomków Bandery. Ukraińcy w dalszym ciagu wielbią Stepana Banderę – ludobójcę i zbrodniarza setek tysięcy Polaków. Ukraińcy w polskich zakłądach pracy są lepiej traktowani niż polscy pracownicy. Nie możemy na to pozwolić !!!!!!!. BÓG HONOR i OJCZYZNA

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.