Brawo! Para prezydencka ma powody do dumy, a władze UJ orzech do zgryzienia

Kinga Duda w wąskim gronie najlepszych studentów UJ

Fot. Youtube
12

Córka prezydenta RP, Kinga Duda znalazła się w wąskim gronie najlepszych studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego. Córka prezydenta jako jedna z czterech studentów ukończyła z wyróżnieniem Szkołę Prawa Amerykańskiego UJ. W nagrodę Kinga Duda otrzyma stypendium ufundowane przez jedną z kancelarii prawniczych. Można nie zgadzać się z wieloma działaniami prezydenta Dudy, jednak nie da się ukryć, że spośród prezydentów po ’89, jego córka na tle pozostałych dzieci par prezydenckich jest absolutnie najzdolniejsza. Ponadto, ta sprawa ma jeszcze jedno dno.Można się domyślać, że córka prezydenta, wybitnym wynikiem w nauczaniu, doprowadziła do pasji swoich przełożonych, którzy wielokrotnie nieprzychylnie wypowiadali się na temat jej ojca.

Źródło: uj.edu.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Maria mówi

  Bezduszność czy małoduszność i chciwość niechybnie prowadzi do druzgocącej porażki.

 2. Piotr mówi

  Na takiego prezydenta czekalismy i na takie dzieci prezydenta. Rodzice madrzy i wyksztalceni to i corka miala z kogo brac przyklad i kogo nasladowac. Po prostu super i pelne gratulacje dla Kingi Dudy i jej rodzicoe.
  Juz widac jak krew zalewa totalna opozycje i juz kombinuja co z tym zrobic. Jak umniejszyc dobra opinie o parze prezydenckiej i jej corce.

  1. Barbara mówi

   Jak tak będzie wykorzystywać co ją uczyli na UJ jak tatuś który łamie Konstytucję co chwilę to lepiej żeby nie studiowała za nasze pieniądze!

  2. Tomek mówi

   To teraz powinna wykorzystać widzę i wytłumaczyć tacie co robi. Tata jak widac nie zna prawa, łamie je i jeszcze gada bzdury okłamując ludzi.

  3. REGINA mówi

   Prezydent to PPrezydent , a corka jego to corka !Poniewaz Uniwersytet nie akceptuje PREZYDENTA ( Z NIEWIADOMYCH PRZYCZYN) , to wcale nie oznacza ,zeby fala nienawisci zalewac jego dziecko – dajcie spokoj dziewczynie i macie ja traktowac tak ,jak wszystkich zajmijcie sie autentycznymi cymbalami studentami ,ktorzy zajmuja miejsca dla najzdolniejszych a w przypadku KINGI BADZCIE DUMNI ,ze stanowi chlube dla UNIWERSYTETU ! GRATULACJE ,KINGO I OBY TAK DALEJ !!!!!!!!!

 3. Waldemar mówi

  Waldemar mówi :
  Moja córka skończyła prawo na UAM w Poznaniu na samych ocenach bardzo dobrych i żadna kancelaria prawna nie dała jej nagrody może dlatego, że nie jestem prezydentem tylko pracownikiem najemnym.
  Teraz córka jest radcą prawnym i ma swoją kancelarię. Jestem z tego bardzo dumny jako ojciec i szary zwykły obywatel mojej Polski. Wykształcona nie opuściła naszej Ojczyzny chociaż nie raz jest jej nie łatwo.
  Wiadomo, że dla takiej kancelarii to duży prestiż dać nagrodę córce prezydenta.
  Zdolne dzieci są nie tylko wśród elit.
  Też byłbym zachwycony takim wyróżnieniem. No cóż.

  1. Halina mówi

   Gratuluję zdolnej córki i jej sukcesów!Ale wyczuwam zazdrość ! Nie trzeba zazdrościć nikomu ,nie wszyscy mogą być prezydentami i mieć też zdolne córki. Pan ma to szczęście ,że córka udana mimo ,że nie jest pan prezydentem. I z tego niech pan się bardzo cieszy.Nie trzeba umniejszać dumy prezydenta z jego córy .Życzę panu ,aby sukcesy innych nie przesłaniały panu radości i ojcowskiej dumy z własnej córki.

  2. REGINA mówi

   Bez aluzji do PREZYDENTA i jego CORKI -DZIEWCZYNA ZASLUZYLA CIEZKA PRACA NA NAGRODE !!!! Zazarosc to podle uczucie…….

  3. Waldemar mówi

   Waldemar mówi :
   Każdy student prawa, który kończy studia z wyróżnieniem musi w naukę włożyć wiele wysiłku i ciężkiej pracy. Nie zazdroszczę panu prezydentowi zdolnej córki wiem ile trudu musiała w to włożyć. Stypendia są tylko dla tych, którzy mają ocenę powyżej 4.5.

  4. retyrety mówi

   mozna skonczyc z bardzo dobrymi ocenami a nie mieć wyróżnienia. Stypendium zależy od uczelni, mogla studiować tam gdzie sa stypendia dla najlepszych (chociaz wtedy pewnie nie byłaby juz najlepsza)

 4. Waldemar mówi

  Waldemar mówi:
  Nie zazdroszczę panu prezydentowi sukcesów córki Kingi, też się cieszę, że Polska ma zdolną młodzież i o to chyba nam wszystkim zależy. Pokazuję tylko sytuację. Cieszę się również z tego, że poseł Wassermann, który zginął pod Smoleńskiem zostawił nam bardzo zdolnego prawnika panią Małgorzatę Wassermann przewodniczącą sejmowej komisji śledczej ds. Amber Gold. Zdaję sobie sprawę, że dzieci najważniejszych osób w państwie są zawsze na pierwszych stronach gazet. Cieszę się, że syn pani premier otrzymał święcenia kapłańskie i teraz ja czekam aż mój syn w niedalekiej przyszłości również je otrzyma. Pozdrawiam panią Pani Halino. Polska potrzebuję mądrych ludzi.

 5. ewa mówi

  Ukonczenie tej szkoły z wyróżnieniem to nic szczególnego, bardziej miarodajne byłoby wiedzieć, jaką ma średnia i czy otrzymuje stypendium naukowe… Niemniej wygląda na ambitna, pilna osobę.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.