Brawo! Gubernator Teksasu podpisał ustawę zakazującą stosowania paszportów szczepionkowych na terenie stanu [WIDEO]

gubernator Teksasu Greg Abbott/ fot. screen
13

We wtorek (8.06.2021) gubernator Teksasu, Greg Abbott, podpisał ustawę wprowadzającą zakaz stosowania paszportów szczepionkowych na terenie stanu. Żadna firma ani instytucja publiczna nie ma prawa domagać się okazywania takiego paszportu lub innego zaświadczenia dotyczącego szczepienia na Covid-19. Firmom, które będą wymagać okazania takiego zaświadczenia, odmówi się umów stanowych i mogą one utracić licencje lub pozwolenia na prowadzenie działalności.

– Teksas jest otwarty w 100%. Chcemy mieć pewność, że będziecie mogli chodzić tam, gdzie chcecie bez żadnych ograniczeń – powiedział Abbott przed podpisaniem dokumentu. Podkreślił, że dostęp do wszelkiego rodzaju usług nie może być uwarunkowany jakimkolwiek poświadczeniem szczepienia. – Paszporty szczepionkowe są teraz zabronione w naszym stanie – oświadczył gubernator po podpisaniu ustawy.

Źródło informacji: Twitter, texastribune.org

Zobacz też:

Dr Fauci nie umie wyjaśnić dlaczego liczba zakażeń w Teksasie spada po zniesieniu lockdownu: „Trzeba zaczekać kilka tygodni” [WIDEO]

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. Aster mówi

  Oczywiście że można. Ale nie wtedy gdy marionetki zasiadają na stanowiskach.

 3. LoL mówi

  jeden normalny. w morzu idiotów i narzędzi

 4. Jajaja mówi

  Brawo brawo, a co na to Niedzielski? „No Polacy nie są głupi, trzeba się szczepić zachowywać dystans społeczny i taka tam papka medialna, ten gość powinien być wyrzucony z rządu na zbity pysk,

 5. Krzysztof mówi

  Cofnijmy się wstecz od ulubionego przez „jasnogrodzian” i ludzi postępowych Średniowiecza. Średniowiecze. Epidemia dżumy. Trupy leżą niesprzątane w bramach, na rynku, na polu… powietrze jest ciężkie od zarazy. Pewien zdolny medyk wynajduje lek na dżumę. Ogłasza: Ludzie! Ratujmy się! Odkryłem cudowny lek na zarazę. Rozdaje ów cudowny lek za darmo by jak najwięcej istnień uratować i co? Ludzie nie chcą się ratować przed pomorem, więc wpada na genialny pomysł. Wymyśla loterię. Ten kto weźmie przy nim fiolkę i w jego obecności połknie lek dostanie kupon i na koniec dnia zostanie zorganizowane publiczne losowanie. Oczywiście „każdy kupon wygrywa”. Ustawiają się kolejki… Słowo się rzekło i pod koniec dnia losowane są kupony i zwycięzcy otrzymują kurczaka lub gęś. Po jakimś czasie widzi, że w kolejce po cudowny lek ustawiają się te same osoby… Niektórym zwycięzcom loterii już nie mieszczą się w kurnikach wygrany drób… Czy tak było naprawdę w czasie największej zarazy jaką doświadczyła ludzkość? Wówczas to była prawdziwa pandemia, więc nikt takiego cyrku z loteriami nie urządzał jak dziś! Nie ma żadnej pandemii ani epidemii. Jest globalny biznes i tu nie chodzi o C-19, on jest narzędziem tylko do osiągania celu: nieprawdopodobnych pieniędzy w skali globalnej, takie perpetum mobile… iii dawka, IV, V, VI itd. Gra toczy się na wyższym poziomie i o pieniądze, prawdziwe bardzo duże pieniądze… Cieszmy się życiem póki jeszcze możemy wyjść do sklepu czy parku…

 6. anonim mówi

  W Ameryce jest to możliwe, bo centralny rząd federalny nic nie może zrobić, gdyż poszczególne stany rządzą się własnymi prawami lokalnymi, tak jak poszczególne państwa związkowe. To chroni USA przed tyrania rządu centralnego. Jeszcze druga poprawka do Konstytucji USA chroni Amerykanów przed tyranią rządu, poprzez niezbyte i naturane prawo do posiadania broni palnej, która może być użyta przeciwko władzy, która wymsknęła się spod kontroli. Dlatego lokalni syjonistyczni kacykowie komunistyczni w Polsce, udajścy bogo ojczyźnianych prawicowców tak boją się uzbrojonego ludu i dlatego naczelny komunista bantustanu z Żoliborza tak zajadle tępi wszelkie oznaki militaryzacji społeczeństwa. Brzydzi się myśliwymi, sportowcami uprawiającymi strzelectwo, kolekcjonerami broni. Ten konus widziałby tylko ciemy tępy lud, zapieprzajacy w pocie czoła za miske ryżu i nierobów wyciagajacych łapy po daniny państowe.

 7. szczesc Boze mówi

  Szczesc Boze.
  Zapytam poraz kolejny, który z was trolli z konfederacji zwraca honorowo kwotę 500 złotch z programu 500+? PIS się nie podoba, Kaczyński się nie podoba ale 500 co miesiąc się przytula, prawda Bosak? I drugie pytanie dotyczące suwerenności: jak Tusk likwidował stocznie, zamykał kopalnie bo Niemiec tak chciał to gdzie była rwa wasza nać suwerenność? Gdzie wyście byli parszywcy!!!

 8. ile w Teksasie? dowiemy sie na tym portalu mówi

  szczesc Boze.
  Jak wynika z analizy Gallupa, aprobata dla legalności małżeństw homoseksualnych, w porównaniu z ostatnim badaniem opublikowanym dwa lata wcześniej, wzrosła w niemal każdej grupie społecznej i wiekowej średnio o 3 punkty procentowe.

  Największy wzrost odnotowano wśród wyborców… Republikanów – małżeństwa jednopłciowe popiera już 55 proc. z nich, podczas gdy w 2019 r. odsetek ten wynosił 44 proc.
  Szczesc Boze

 9. MACIEJ mówi

  Gratuluję Panie Gubernatorze!

 10. Shadow mówi

  Wsadź sobie te ” Szczęść Boże” gdzieś, bowiem sekciarze i głupcy z automatu idą do piekła.

 11. Szczesc Boze-Gott mit uns,tak? mówi

  Szczesc Boze!
  8. Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu.
  Czy to po katolicku wyzywac drugiego czlowieka od mordercow czy psychopaty?
  Szczesc Boze!!!

 12. kasa nie smierdzi,co nie? mówi

  Szczesc Boze!!!
  Trump kasy nie bral jak byl prezydentem. czy prawdziwy katolik,Polak,patriota Bosak czy Mikke biora kasiore za poslowanie?

 13. ( ˇ෴ˇ ) mówi

  No no, Amerykanin, który postawił się żydom to prawdziwy ewenement. Ale to Teksas, biało-czerwona z gwiazdą.

  W dokumencie o emigrantach ze Śląska pewien szeryf mówi do dziennikarza: panie, my tu wszystkie som Poloki! I pamiętam „ALAMO” z Waynem, gdzie zagwożdżono Meksom największą armatę, umyślny po pomoc przedzierał się wodą a główny obrońca na koniec wysadził się w składzie prochu.

  Ot, ichnia Trylogia w jednym. Plagiat, ale zawsze 🙂 Mają kogo naśladować.

  A teraz jakiś czarny debil mówi, że w Polsce nie istnieje demokracja tak zakorzeniona jak w Stanach. ..hmm.. co ten kretyn wie o korzeniach, zwłaszcza żydowskich, śmiertelnie oplatających właśnie USA.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.