Brawo! Beata Szydło inicjatorką listu 17 premierów do Donalda Tuska

Fot. Youtube
12

Premier Beata Szydło, wspólnie z szefami rządów 16 krajów członkowskich Unii Europejskiej wystosowała list do Przewodniczącego Rady Europejskiej Donalda Tuska. W liście zwrócono uwagę na potrzebę „silniejszego wyeksponowania szeroko rozumianych kwestii cyfrowych na najwyższym poziomie politycznym UE”. List ma na celu zwrócenie uwagi włodarzy Unii Europejskiej na konieczność wspierania małych i średnich przedsiębiorstw, aby mogły one skutecznie wdrażać nowe technologie

Obok premier Beaty Szydło podpisali się szefowie rządów: Belgii, Czech, Danii, Estonii, Finlandii, Holandii, Irlandii, Luksemburga, Łotwy, Portugalii, Słowacji, Słowenii, Szwecji, Węgier, Wielkiej Brytanii i prezydent Litwy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Źródło: mc.gov.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Waldemar mówi

  Ciekawe jak do tego listu odniesie się Donald Tusk? W Polsce wszystko było duszone w zarodku.
  Przez to wielu młodych Polaków zakładało swoje firmy w Niemczech, Wyspach Brytyjskich, Irlandii itd.
  Nowe technologie to duże pieniądze. Czy pani premier liczy na wsparcie finansowe UE i samego DT.
  Czy on w Brukseli rozdaje karty?

  1. ankaaa mówi

   Wcale się nie odniesie i uda, że nie ma sprawy, albo odniesie się negatywnie mówiąc jak zwykle z tchórzostwa i nienawiści jakieś bzdury na poczekaniu i tyle.

  2. Kazimier mówi

   Zwykły idiotyzm woźnej . WB i pozostali w tym Kadar Węgierski , który jest prawdziwym komuchem, kumplem Putina to nic nie znaczacye małe partykji i państewka. i jeszcze nie wiadomo czy to prawda, czy zmyślenia brunatno narodowej chalastry narodowo-socjalistycznej

 2. Jacek mówi

  Duże korporacje poprzez swoje pieski w tej skompromitowanej UE nie dopuszczą do takich „dobrych zmian”. Siłą rządzącą mają być korporacje. Mali mają być zjadani. Na list nikt nie zwróci uwagi lub wydadzą lakoniczny i nic niznaczący komentarz.

 3. Claire mówi

  W Brukseli karty rozdają Niemcy i Francja, dlatego ich nie ma na ww. liście. Niemcy wymyśliły sobie, że będą hegemonem Europy i zniszczyli przedsiębiorczość w innych krajach należących do eurokołchozu, np. u nas kopalnie są nierentowne, ale niemieckie kopalnie już tak! Nawet Australijczycy chcą wykupić polskie kopalnie, a nam się wmawia, że polskie kopalnie są nierentowne! (koszty pośredników to odrębna sprawa – należałoby pośredników zlikwidować). U nas stocznie zostały zniszczone, dlaczego? W Holandii produkcja idzie pełną parą. Dużo jest takich przykładów. Kapitał zagraniczny wykupywał polskie przedsiębiorstwa, a potem je pod byle pretekstem zamykał. Dlaczego? Żeby nie było konkurencji dla ich rodzimych przedsiębiorstw!

 4. ABADONNA mówi

  PO TYCHŚCIERWACHPEOWSKICH, TAKA ZMIANA, TAKA PANI PREMIER, JESTEM DUMNY Z NASZEGO RZĄDU!!!

 5. Janusz. mówi

  Europejski pozorant i kamerdyner zrobi to co nakaże mu Angela Merkel. Poprawność polityczna jest fałszywa i szkodliwa więc napiszę bez ogródek: UE to organizacja przestępcza reprezentująca głównie interesy Niemiec. Donald Tusk jak pokazują jego czyny, jest sprzedajnym wasalem Angeli Merkel i czynnym przeciwnikiem rozwijającej się Polski. Za sprawą Tuska niszczono i rozkradano w kraju wszystko co Polskie. Ten człowiek zasługuje na Trybunał Stanu a nie na jakąkolwiek tolerancje w oczach opinii publicznej.

 6. normalny mówi

  no coz.. ktos pozbawil mnie komentu, jak zwykle, totalna prawosc jest pietnowana, szkoda… „czcza mnie ustami”… moderatorze, o ile jestes godzien, wspomnij te slowa.

 7. normalny mówi

  mlody wlasnie straciles czytelnika i czesc prawej strony. gratuluje. nie wiem kto to moderuje i kasuje wpisy, watpie, ze ty osobiscie, prawdopodobnie zatrudniasz do tego jakiegos „lewicowego” prawaka. „a kto wytrwa do konca, ten bedzie zbawiony”. zegnam.

 8. patriota mówi

  Ale Niemcy się nie podpisali. No i wszystko w temacie. Czy jeszcze ktoś ma wątpliwości dla kogo pracuje Tusk?

 9. Aleksandra mówi

  Macie rację co do Unii i tego niemieckiego pieseczka, D.Tuska. I wielkie brawa dla Pani Premier, że tak odważnie umie dbać o polskie interesy i pokazać Brukseli, że musi się z nami liczyć. Podobało mi się też jej stanowisko w sprawie imigracji. Sądzę, że Unia nie może sobie zlekceważyć listu od 17 premierów; czy jednak cokolwiek w tej sprawie zrobi – to wielka niewiadoma… OBY!

 10. wyborca Polaków mówi

  Mam apel do portalu. Drodzy Redaktorzy. Zauważyłem już kilka wpisów, w których Wasi forumowicze piszą o cenzurze. Nie idźcie tą drogą. Nie bierzcie przykładu z lewackich, masońskich i żydowskich portali. Pozwólcie Waszym oponentom na wypowiedzi. Rozumiem, gdy są wulgarne lub obraźliwe to ich nie będzie, ale gdy przedstawiają np. pogląd lewej strony to go publikujcie. Od prawej strony oczekuje szczerości i otwartej dyskusji. Przez cenzurę i kłamstwa tak mocno obrywa się lewactwu i jest to droga tylko w dół.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.