Braun ostro w Sejmie: „Nie ma już kondominium pod żydowskim zarządem powierniczym, ale pod żydowsko-amerykańskim”

Grzegorz Braun/ fot. screen
6

W poniedziałek (6.04.2020) odbyło się posiedzenie Sejmu, podczas którego m.in. premier Mateusz Morawiecki przedstawiał sytuację epidemiologiczną w Polsce. Z mównicy także zabrał głos poseł Konfederacji, Grzegorz Braun, który w ostrych słowach skomentował działania rządu Prawa i Sprawiedliwości.

Zamykać kościoły? Zamykać lasy? Co wy tam knujecie w tych lasach – pytał polityk. – Jaką agendę wy tutaj realizujecie? Każdy dzień, każdy tydzień ujawnia ten rozdźwięk między celami deklarowanymi, a celami, które realnie osiągacie. Będziecie teraz zwalczać bohatersko skutki katastrofy, psychozy, którą sami nakręcacie. I nie rezygnujecie z tego, nie odpuszczacie. Za parawanem, za zasłoną dymną, pod pretekstem walki z wirusem budujecie tutaj już nie zręby, tylko wyższe piętra systemu totalnej inwigilacji i to tak kuchennymi drzwiami – nie przez ministerstwo bezpieki, nie przez ministerstwo obrony, tylko ministerstwo cyfryzacji proponuje wszystkim Polakom taką aplikację – ściągnij sobie Polaku, rodaku, obywatelu na własnego smartfona, takiego elektronicznego pastucha dla grzecznych obywateli. Co wy tu robicie, czy wy sami wiecie co to jest za agenda? –mówił Grzegorz Braun.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentując kadry PiS-u wypowiedział następujące słowa:
Sięgnijcie do tych waszych kadr partyjnych i znajdźcie kogoś kto nie cieszył się zaufaniem ani Bronisława Geremka, ani Adama Michnika, ani też zaufaniem rządu Republiki Federalnej Niemiec. Żeby to nie był ktoś kto winnych aspektach będzie wyczerpywał znamiona realności konstrukcji ustrojowej, którą przed laty określiłem jako kondominium rosyjsko-niemieckie, pod żydowskim zarządem powierniczym, co rzecz jasna w tej kadencji trzeba rozszerzyć i należy powiedzieć: żydowsko-amerykańskim.

Obejrzyj:

GRUBSZA SPRAWA, czyli sprawdzają naszą wytrzymałość i coś się święci, a także PiS-u rozgrywki rączkami Gowina. Po co? [WIDEO]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Spostrzegawczy mówi

  PIS to partia interesów Żydów ukraińskich, amerykańskich i izraelskich, PO Żydów ukraińskich i niemieckich, SLD Żydów ateistycznych i rosyjskich, PSL i Konfederacja Żydów liberałów i kanadyjskich, Razem, Nowoczesna i KOD zydomasonerii.

  1. qq mówi

   A Konfederacja jest prokościelna… następna partia na usługach obcych (Watykan+Episkopat).

  2. Antyparch mówi

   Panie Jacku niby inteligentny Pan jest a nie widzi suszy,ktora jest powodem zamkniecia wejsc do lasow?

  3. Jacek Międlar mówi

   Szanowny Panie/Szanowna Pani, ekipa władzy nie tłumaczyła obecnego stanu rzeczy suszą, tylko „trudnością w dojechaniu ambulansem” do chorego na Covid-19. Proszę ocenić samemu/samej.

  4. Felek mówi

   Kanadyjskich?.
   Wyszynski w procesach z 1937 roku nie miał takiej fantazji.

 2. Rochel57 mówi

  To kiedy w końcu wyjdziemy się o swoje prawa bić ? Bo takiej nudnej poniewierki, to jeszcze nie było.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.