Braun o Szumowskim: „Człowiek niebezpieczny dla porządku publicznego i majętności Polaków” [WIDEO]

Grzegorz Braun/ fot. screen
10

27 kwietnia poseł Konfederacji Grzegorz Braun był gościem „Super Expressu”. Tematem rozmowy była rzekoma pandemia koronawirusa i postępowanie polskich władz, które w opinii Brauna realizują „podwójną agendę”. – Inne cele są deklarowane, a inne cele są realnie osiągane – stwierdził poseł Konfederacji wyjaśniając, że celem deklarowanym jest walka z koronawirusem, a celem realnym – tworzenie państwa policyjnego.

Braun poinformował, że ostatnio miał okazję rozmawiać z szeregiem specjalistów, z których jeden powiedział mu, że gdyby ten sam rezonans nadano w zeszłym roku każdemu przypadkowi przedwczesnego zgonu na skutek powikłań pogrypowych, to mielibyśmy taką samą psychozę. – Stwierdzam, nie tylko na podstawie tej rozmowy, że władze Rzeczypospolitej Polskiej biorą udział w globalnym projekcie strategicznego zarządzania percepcją mas i nakręciły psychozę – stwierdził Braun podkreślając, że skutek jest taki, iż  Polacy „samoobsługowo realizują stan wyjątkowy”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Nakaz zakrywania nosa i ust Braun nazwał absurdalnym powołując się na opinie wielu lekarzy, w tym ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego, który jeszcze niedawno wypowiadał się z dużym lekceważeniem o skuteczności tego środka zapobiegawczego. Wskazał też, że pod pretekstem walki z koronawirusem już zmieniono ustrój Rzeczypospolitej, a premier Morawiecki, minister Szumowski i marszałek Witek powinni stanąć przed Trybunałem Stanu za nadużycie uprawnień i sprowadzanie powszechnego zagrożenia życia i zdrowia Polaków poprzez zamrożenie gospodarki, które Braun nazwał „rabunkiem” i „drenowaniem kieszeni” obecnych i przyszłych pokoleń.

Na pytanie o ewentualne wychodzenie na ulice w celu obalenia obecnej władzy, Braun odparł: – Broń Panie Boże, żebyście się teraz moi rodacy dali wyciągnąć na jakąś bliżej nieokreśloną ulicę. Być może do tego ten scenariusz zmierza, żeby wygenerować bunt i sprzeciw po to, żeby został on spektakularnie spacyfikowany i żeby miało to stanowić pretekst do zewnętrznej interwencji. Rozwaga, powaga, żadnych niekontrolowanych reakcji, żadnego spontanu nie może być w tych działaniach. Bardzo Państwa proszę, żebyście się nie dali sprowokować.

Oceniając działanie ministra Szumowskiego nazwał go człowiekiem niebezpiecznym, który działa albo z czyjegoś podszeptu, albo z własnego wyrachowania. – Tacy ludzie są niebezpieczni dla porządku publicznego, dla majętności Polaków, dla naszego życia i zdrowia – powiedział Braun podkreślając, że swoimi decyzjami Szumowski pozbawił opieki medycznej pacjentów cierpiących na inne choroby niż infekcja koronawirusa.

Źródło informacji i cytatów: YouTube

Zobacz też:

Koronawirus pretekstem do wdrożenia Zielonego Ładu: likwidacja energetyki węglowej i transportu samochodowego

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. robert mówi

  Grzegorz Braun mówi w sejmie o realizacji celów NWO na zlecenie ,,Starszych i Mądrzejszych” | wolna-polska.pl

  1. Piotr mówi

   No ciekawe, jakies 2-3tygodnie temu Pan Braun, bodajze w.rozmowie z Mossakowskim opowiadal ze nadszedl ten koment kiedy Polacy powinni wyjsc na ulice… Odsylam do wypowiedzi na CEPolska

 2. Janusz mówi

  Retoryka i mowa pana Brauna pokrywa się z linią i propagandą jaką można przeczytać w gownie i obejrzeć w TVN lub Polsacie te same brednie i szczekanie.

 3. Zbulwersowany mówi

  Uważam, że Szumowine trzeba jak najszybciej zamknąć w psychiatryku albo postawić przed Trybunałem ludowym, bo realizuje bezwzględnie dyrektywy NWO. Przed znakiem bestii 666 w postaci przymusowej szczepionki konieczna może być czynna samoobrona.

 4. elak mówi

  Szumowski realizuje linie masońską i skoro temu rządowi to pasuje to niestety na masonów nie wolno nam katolikom, ludziom wierzącym, głosować. Musimy bronić naszej Wiary tym bardziej że biskupi są ulegli i nie widza problemu. Smutne

 5. -ski mówi

  Jeszcze ten kaleczący polski język minister finansów, który zadłuzył Polske o kolejne 78 miliardów…

 6. Li Jak mówi

  Czy ktos sie zastanawial nad znaczeniem slowa – CORONA – (PHYSICS) the glow round a conductor at high potential (moze 60GHz) Nastepne pytanie – czy ktos ,gdzies wspominal o potencialnym wplywie 5G na zyjace organizmy ? Tlumaczenie – KORONA – poświata wokol przewodu wysokiego napiecia. Symbole to jedna z najszybszych form komunikacji.

 7. radomysł mówi

  wszyscy jesteście mądrzy i cwani gdy kłapiecie dziobami ale nie ponosicie odpowiedzialności z słowa, decyzje i czyny. Tchórzostwo!!!

 8. Hanna mówi

  Jedna z metod psychologii stosowanej mowi,że najpierw trzeba się uwiarygodnic u odbiorcy.Więc jedzie taki gośc na wladzę ,na braci starszych a potem…I tak zawyczaj głosujew interesie tych starszych braci spod Góry Synaj. Smutne,komu tu wierzyć.dla mnie jedyną uczciwą osobą jest P.Jacek Międlar.Co z,Panem Braunem?Hmm…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.