Bosak w obronie Międlara: „To było potępienie zamachu”

Krzysztof Bosak/ fot. youtube
11

– Wysłuchałem komentarza Jacka Międlara ws. manifestu zamachowca z Nowej Zelandii zanim youtube skasował jego kanał z ponad 50 tysiącami subskrypcji. To była analiza z pozycji katolickich, narodowo-konserwatywnych i potępienie zamachu. Sugerowanie czegoś przeciwnego to niegodziwość – napisał na Twitterze Krzysztof Bosak, wiceprezes Ruchu Narodowego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Mój komentarz: Dziękuję Krzysztofowi Bosakowi za ten wpis. Cieszę się, że są jeszcze Polacy, którzy nie chowają się do kąta pod wpływem lewicowej manipulacji i nagonki. Niestety, większość woli się schować, żeby nie mieć kłopotów. To pokazuje, że już jesteśmy społeczeństwem sterroryzowanym przez lewicową propagandę i tylko wydaje się nam, że w Polsce jest inaczej niż na Zachodzie. Ale jest już bardzo podobnie. Polakom już zaszczepiono autocenzurę i po prostu boją się wypowiadać na pewne tematy, żeby nie nazwano ich faszystami lub rasistami. Lewicowy terror postępuje.

Przeczytaj też:

Katarzyna TS: „Walka nie jest przez karabin”. Jak zmanipulowano nagranie Jacka Międlara o zamachu w Nowej Zelandii

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Danuta mówi

  Też czytałam komentarz Pana Bosaka. Dziękuję mu bardzo.Trzymaj się drogi Jacku. Modlę się o błogosławieństwo Boże dla Ciebie.

 2. Marek Majewski mówi

  Lewicowy terror postępuje i będzie postępował. Przecież historia nas tego uczy. 😆 Lewica, komuniści, socjaliści, marksiści, marksiści-leniniści, lewacy, komuchy i jak ich tam zwał tak zwał będą sięgać do terroru i sięgają do niego teraz choć obecnie w bardzo zakamuflowanej formie. Inaczej nie może być. Nikt rozsądny nie da sobie narzucić dobrowolnie ich lewackiego światopoglądu i ich chorych idei . Oni na obronę swoich racji nie mają żadnych argumentów. Ich jedynym argumentem w dyskusji jest to że to oni mają rację i tyle. Ich ideologia jest słuszna bo oni walczą z rasizmem, homofobią, chcą aby wszyscy byli równi, żeby nikt nie był dyskryminowany i żeby wszyscy mieli równe prawa. Jeśli zaczniesz dyskusję z lewakiem i przedstawisz mu swój punkt widzenia, przedstawisz swoje argumenty to zapędzony nimi w kozi róg lewak w końcu zacznie krzyczeć, tupać nogami i wyzywać cię od rasistów bo to przecież tylko on ma rację, bo przecież wyznaje takie szlachetne idee i koniec kropka, nie ma żadnych dyskusji. To że tak jest potwierdzają moje obserwacje chociażby z relacji z różnych spędów lewaków. Prawicowy redaktor zadaje pytanie lewakowi i on w zasadzie nie wie co odpowiedzieć. Wie tylko jedno że ma rację i działa w słusznej sprawie a kto myśli inaczej jest faszystą.
  Ja na przykład uważam ze takie hasła jak wolność, równość i braterstwo, owszem są chwytne i szlachetne ale według mnie nierealne i nigdy nie miały ani w przyszłości nie będą miały praktycznego znaczenia. Po prostu jest to takie opium dla mas. Zwykli ludzie słysząc takie hasła i za nimi idące idee czują się dowartościowani. I to wszystko. Nic więcej. Osobiście uważam że każdy człowiek powinien postępować w zgodzie ze swoim sumieniem, nie czynić drugiemu krzywdy, przestrzegać zasad zawartych w Ewangelii, bronić i kochać swoją rodzinę, być uczciwym, bronić swojej ojczyzny i mieć honor i w związku z tym mieć nadzieję na przyszłe życie w innym, doskonalszym świecie po fizycznej śmierci na ziemi. Człowiek z takimi poglądami jak ja nigdy nie zostanie zaakceptowany przez lewicę. A ja z kolei nigdy nie wyprę się swoich wartości i będę im zawsze wierny. A więc pozostanie im tylko zamknięcie takich ludzi jak ja do więzienia, wysłanie na ciężkie roboty lub fizyczna likwidacja.
  I tak właśnie do tej pory kończyła się każda forma lewactwa. Nie tylko w Rosji. Wszędzie na całym świecie.
  Przytoczę tutaj złotą myśl jednego z filozofów niemieckich:
  „Z historii narody uczą się, oj uczą się…
  tego że z historii narody niczego się nie nauczyły”.
  I niech to będzie puentą do dzisiejszego mojego komentarza.

  1. Barbara mówi

   Panie Jacku, jesteśmy z Panem!!!!

 3. Janusz I mówi

  Przeżyłem Stalina, Gierka i Jaruzelskiego. Nigdy nie bałem się tak gęby otworzyć, jak za Dobrej Zmiany, na którą niestety głosowałem.

 4. klioes vel pislamista mówi

  Dla każdego już nawet MINIMALNIE inteleligentnego człowieka, który wysłuchał nagrania pana Jacka Międlara, jasne jest EWIDENTNE potepienie przez niego terroryzmu. I to nawet kilkakrotne.
  A zatem nie chodzi o nic innego, jak ZASTRASZANIE myślących niezgodnie ze wskazaniami głównego ścieku. O nic innego!!!

  Na rzeź muzułmanów w Christchurch

  Oczom nie widzę, uszom nie słyszę:
  To nie „incydent”, to zbrodnia!… Wierzę:
  Winni są biali, nie Maorysze!
  Już jest wiadomo! I w równej mierze
  Jest też wiadomo, że to prawica!
  Ach, szybkość mediów czasem zachwyca…

  I są normalni, a nie psychiczni!
  To też wiadomo już, bez czekania…
  A islamiści? Są przecież śliczni,
  Nic nie zrobili… Jak błysk odsłania
  Prawdę ściek główny. Daje na tacy…
  (Kiedyś poznamy: winni Polacy!!!)

  Incydent rodzinny w Utrechcie

  Prawaku mówiłeś, że to zamach… Niech Cię!…
  To tylko INCYDENT RODZINNY w Utrechcie.
  Turek Gokmen Tanis ma tu pewną winę.
  Zabił kilku ludzi. Ma dużą rodzinę!!!…
  (Na razie w nagrodę nie odszedł do raju,
  Bo Holendrzy broni nie noszą w tramwaju.)

  Po Christchurch i po Utrechcie

  Po Christchurch (czyli rzezi islamistów
  W tym mieście) liczni Nowozelandczycy,
  Zwłaszcza chrześcijanie, wszystkich terrorystów
  Wnet potępili wedle tej matrycy:
  „Ich czyn to zbrodnia. Nie usprawiedliwi
  Nic terroryzmu.” – Biczują się „Kiwi”…

  A po Utrechcie? (czyli strzelaninie,
  W której Holendrzy zginęli w tramwaju,
  Bo „Turek jakiś problem miał w rodzinie”.)
  Czy potępienie ktoś usłyszał w kraju
  Dla terrorysty – współplemieńców jego?
  Ach, muzułmanie milczą wciąż!… Dlaczego?

 5. Stop antypolonizmowi mówi

  Jacek trzymaj się i do sądu z lewactwem. CWP!

 6. Stop antypolonizmowi mówi

  Jacek trzymaj się i do sądu z lewactwem. CWP! Krzysztof Bosak stanął w Twojej obronie. Lewactwo zrobiło tą prowokację, oni zawsze tak załatwiają niby prawicę, wymuszają na nich ciągłe sankcje wobec narodowców. Pereira dał się łatwo wkręcić.

 7. Paulina mówi

  Drogi Jacku, jestem pod wrazeniem Twojej wielkiej determinacji. Stoje murem za Toba. Nie poddawaj sie. W ciezkim okresie mojego zycia, gdy wszystko sie walilo i nie moglam poradzic sobie z depresja, z Boza pomoca trafilam na Twoj kanal. Twoje dobre slowo, gleboka wiara i dobroc sprawila, ze zaczelam na nowo zblizac sie do Boga i wierzyc w jego moc. Nabralam sil. Dziekuje Ci z calego serca za to, ze jestes i walczysz z zaraza. Pozdrawiam serdecznie. Wierna sluchaczka z UK. (ale sercem w PL)

 8. Piotr mówi

  Jacek, jesteśmy z Tobą, jeśli trzeba jakoś pomóc, to daj znać.

 9. Przebiśnieg mówi

  Jak Pan będzie wytaczal proces Bodnarowi np za zniesławienie lub ewentualnie z tytułu innych paragrafów to się dorzucę na adwokata. Proszę dać znać.

  1. Hammurabi mówi

   Niestety, RPO cieszy się immunitetem. Może wszystko bez konsekwencji. Nie tylko on z resztą. A jego POziom?
   Przeczytaj:
   „List otwarty red. Stanisława Michalkiewicza do Adama Bodnara
   Posted by Marucha w dniu 2017-06-27 (Wtorek)

   List Otwarty obywatela polskiego do pana Adama Bodnara, osadzonego na operetkowej posadzie rzecznika praw obywatelskich

   Słuchaj Synu!

   Przez uprzejmość nie będę już precyzował – jaki Synu – chociaż nie zamierzam ukrywać, że ta intytulacja wynika nie tylko z różnicy wieku między nami, ale również, a może nawet przede wszystkim – z intencji okazania Ci pogardy z powodu wypowiedzi, iż „musimy pamiętać, że wiele narodów współuczestniczyło w realizowaniu holokaustu. W tym także naród polski.”

   Wypowiedź ta dowodzi, że nie wiesz, co to jest naród. Wprawdzie z Twego życiorysu wynika, że jesteś wypustnikiem (celowo nie używam słowa „absolwent”, tylko jego rosyjskiego odpowiednika: „wypustnik”, które, jak sądzę, znacznie lepiej Cię charakteryzuje) rozmaitych uczelni, ale najwyraźniej nie przykładałeś się do nauki.

   Tacy niedoukowie są plagą naszego nieszczęśliwego kraju, zwłaszcza gdy są osadzani na różnych, nawet operetkowych posadach, jak Twoja.

   Tedy kierując się chrześcijańskim obowiązkiem, nakazującym „nieumiejętnych nauczać” (zob. Katechizm Kościoła katolickiego – uczynki miłosierne co do duszy), uprzejmie Ci wyjaśniam, że naród to wspólnota etniczna, która zorganizowała się politycznie. Tym właśnie różni się on od narodowości, która ma wprawdzie wspólny język, historię, obyczaje, religię – ale nie zorganizowała się politycznie, to znaczy – nie wytworzyła hierarchii, czyli szlachty, dzięki której staje się narodem.

   Taka ewolucja wynika z rozwoju dziejowego, ale zdarzają się też przypadki uwstecznienia narodu do poziomu narodowości – jak to stało się w przypadku Czechów po bitwie pod Białą Górą w 1620 roku – i dopiero w wieku XIX doszło do odrodzenia narodowości czeskiej, jako narodu.

   W świetle tego wyjaśnienia widoczna jest w całej rozciągłości fałszywość Twego twierdzenia, jakoby w realizowaniu holokaustu uczestniczył także „naród polski”. Naród Polski w okresie okupacji niemieckiej i sowieckiej był politycznie zorganizowany w państwo, które w żaden sposób, nie uczestniczyło w holokauście. Nawet polskie instytucje pozarządowe, które oficjalnie działały w Generalnym Gubernatorstwie w postaci Polskiego Czerwonego Krzyża i Rady Głównej Opiekuńczej również w jakiejkolwiek formie nie uczestniczyły w realizowaniu niemieckiego programu „ostatecznego rozwiązania”.

   Przeciwnie – gdybyś przeczytał wspomnienia Adama hr. Ronikiera (ale co tam marzyć o tym!), będącego w okresie okupacji niemieckiej prezesem RGO, to wiedziałbyś, że RGO współpracowała w niesieniu pomocy humanitarnej z przedstawicielami społeczności żydowskiej w Polsce, a nawet z delegacjami Żydów amerykańskich – oczywiście do czasu wypowiedzenia przez Rzeszę Niemiecką wojny Stanom Zjednoczonym.

   Ale Ty o tym wszystkim najwyraźniej nie wiedziałeś i dlatego wygłosiłeś opinię, wpisującą się w skoordynowane polityki historyczne: niemiecką, której celem jest stopniowe zdejmowanie z Niemiec odpowiedzialności za II wojnę światową, a przynajmniej – rozmywanie tej odpowiedzialności – oraz żydowską, które celem jest przerzucanie tej odpowiedzialności na winowajcę zastępczego, by podtrzymać możliwość materialnego eksploatowania holokaustu.

   Podobne opinie wygłaszają przedstawiciele piątej kolumny w Polsce; rozmaici folksdojcze i skorumpowani łajdacy, uczestniczący w realizowaniu w Polsce tzw. „pedagogiki wstydu”, której celem jest wzbudzenie w Polakach poczucia winy wobec Żydów, by w ten sposób doprowadzić nasz naród do stanu bezbronności.

   Uprzejmie zakładam, że Twoja opinia nie wynikała z podłości, tylko z ignorancji – ale w takim razie nie ulega wątpliwości, że jesteś głupszy, niż nawet przewiduje ustawa określająca warunki na zajmowaną przez Ciebie, operetkową posadę. W tej sytuacji chyba sam rozumiesz, że żadne „przeprosiny” nie wystarczą, że powinieneś niezwłocznie podać się do dymisji, a ze swoim życiem postąpić, jak przystało na człowieka honoru.

   Oczekuję tego od Ciebie jako obywatel polski – a myślę, że nie jestem w tym oczekiwaniu odosobniony – który ma interes prawny w tym, by ktoś taki, jak Ty, ani go nigdzie nie reprezentował, ani też nie był rzecznikiem jego praw. Łączę stosowne wyrazy.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.