Bluzgi, agresja i wyzwiska w szokującym wpisie organizatorki marszu LGBT w Białymstoku

marsz lgbt w Białymstoku/ fot. Facebook Tęczowy Białystok
6

Organizatorka marszu LGBT w Białymstoku, Aleksandra Kluczyk, pokazała jak wygląda tzw. tęczowa wrażliwość w praktyce. Kluczyk zamieściła na Facebooku wpis, w którym skrytykowała brak dostatecznej – jej zdaniem – mobilizacji LGBT podczas sobotniej parady. Przy okazji wylała wiadro pomyj na katolików, a Matkę Boską nazwała „jakąś typiarą”. Stek bluzgów i wyzwisk oraz agresja emanująca z tego wpisu po prostu wbija w fotel. Oto kilka cytatów (w oryginale wszystkie bluzgi zostały napisane w tzw. pełnej krasie).

Jak przeczytam jeszcze jeden post, o tym co należało zrobić, kto jest teraz winny, jakie decyzję należy podjąć, i jakie to marsze poparcia pod publiczkę chcecie teraz odpie*****ć. Postów napisanych przez osoby, którym nie chciało się nawet ruszyć dupy, żeby wstawić pie****ony post o poparciu, to was wszystkich k**wy rozj***e.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

To wy legitymizujecie przemoc przeciwko nam! To wasza bierność rozj**ała nas w sobotę! Skala przemocy rozj**ała nas wszystkich, ale się k***a wszyscy po weekendzie obudziliście, że nazista zachowuje się jak nazista? Czy to ksiądz, marszałek, kibol drużyny piłkarskiej, mój stary czy twoja stara. To wy olaliście mnie, kiedy prosiłam o publiczne poparcie.

Pytaliście o c**kę zamiast monstrancji, bo to klikalny temat. Pytaliście, czy będzie tęczowa Maryja bo to jest k***a szczyt, który was obraża! Byliśmy atakowani, zastraszani, bici, opluwani, oblewani moczem, rzucano w nas cegłami i petardami. A wy macie k***a czelność mówić, że obraża was przerobiony obraz jakieś typiary, która istnieje w waszej wyobraźni? TAK MACIE NOWĄ SENSACJĘ OBRAŻAM WASZĄ K***A WIARĘ J***Ć JUŻ TEN MARSZ NIC INNEGO NIE MA NA FESJIE OD SOBOTY JE**Ć MARSZ NIC SIĘ NIE STAŁO.

Sączcie sobie te piwka za stypendium od prezydenta i innych dofinansowań, ponarzekajcie (byle nie za głośno!) na radykalizujące się społeczeństwo i zalewającą nas falę discopolo, bo faszyzm faszyzmem, ale k***a to discopolo! Panowie w garniturach przestańcie robić żarty z tymi marszami solidarnościowym. Wyjmijcie w końcu wszyscy głowy z dupy i przestańcie udawać, że cokolwiek was obchodzimy.

Mój komentarz: Kilkukrotnie dyskutowałam na Twitterze z aktywistami LGBT i tłumaczyłam im, że jeśli w dalszym ciągu będą organizować marsze, podczas których epatują obsceną i obrażają uczucia religijne, to doprowadzą do wzrostu agresji wobec homoseksualistów. Postulat edukacji seksualnej dzieci również doprowadzi do wzrostu negatywnych emocji i nie jest to żadna homofobia, ale normalna reakcja wobec zagrożenia, jakim jest tęczowa ideologia ogłupiająca dzieci i młodzież. Wrzucałam im screeny z mojej książki, w której piszę o tragicznych skutkach propagandy LGBT (Książka do nabycia w sklepie na wPrawo.pl TUTAJ).Tłumaczyłam, że reakcją na homopropagandę będzie agresja ze strony osób, które wcześniej w żaden sposób nie były uprzedzone do homoseksualistów. Oczywiście moje tłumaczenie było rzucaniem grochem o ścianę. Przekonałam się, że aktywiści LGBT nie przyjmują do wiadomości rzeczy oczywistych. Histeryzująca Kluczyk jest tego najlepszym przykładem.

Źródło informacji: Facebook

Zobacz KONIECZNIE:

„Lewackie spier*olenie umysłowe”! Homoseksualista demaskuje LGBT [WIDEO]

 

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. piotr mówi

  Eurosodoma – Omamienie polskich duchownych przez środowiska zboczeńców. wolna-polska.pl

 2. Wojownik mówi

  Mam pytanie. Dlaczego nie skupiacie się na Fundacji Batorego, która jest siedliskiem promocji tego typu dewiacji jak LGBT? Jacek, czy widziałeś ich kampanie przeciwko homofobii i tzw. mowie nienawiści z 2014 roku ? Prawdziwym wyzwaniem jest zorganizowanie protestu przez Fundacja Batorego – gniazdem eskimoskim promującym tego typu ideologie. Jacek – kiedy protest przed Fundacją Batorego i petycja do rządu, aby wyrzucić Smolara i innych eskomosów ? Widziałeś agende jaka będzie na Pol’and’Rock ? Widziałeś strony typu https://refugees-welcome.pl/ ? Widziałeś kampanie z 2014 roku np. https://vimeo.com/140170032 ?

 3. Wojownik mówi

  Skoro usuwacie komentarze napiszę jeszcze raz:

  Dlaczego nie skupiacie się na Fundacji Batorego, która jest siedliskiem promocji tego typu dewiacji jak LGBT? Jacek, czy widziałeś ich kampanie przeciwko homofobii i tzw. mowie nienawiści z 2014 roku ? Prawdziwym wyzwaniem jest zorganizowanie protestu przed Fundacja Batorego – gniazdem eskimoskim promującym tego typu ideologie. Jacek – kiedy protest przed Fundacją Batorego ?

 4. Hammurabi mówi

  Wg. „Najwyższy czas”, post Aleksandry Kluczyk został już usunięty z Facebooka, choć po sieci krążą jego screeny. Jej koledzy i koleżanki przekonały się, że ujawnienie prawdziwej, rozhisteryzowanej i nienawistnej twarzy ruchu LGBT nie przysporzy mu popularności”…
  A mnie interesuje coś innego. Jak długo jeszcze ta jakże „wrażliwa” osóbka będzie czekała na spotkanie z ludźmi którzy za blokowanie parady zostali spacyfikowani przez policję? Sprawiedliwość boska jest nierychliwa a pośród ludzi jest jednak wielu niecierpliwych.

 5. WEJJJ mówi

  homo to bydlo ktore poluje na nasze dzieci nic wiecej . JESLI CHODZI O BSTOK , TO SA FILMY NA KTORYCH HOMO RZUCA KAMIENIAMI W LUDZI NA CHODNIKACH , SUMUJAC HOMO RZUCALO KAMULAMI I TO ROWNO . W CZASIE KIEDY SZLI I BYLI OCHRANIANI PRZEZ 500 POLICJANTOW .

 6. A.K.WALCZY mówi

  po co gejom i lezbijkom dzieci ”?może jakiś gej lub lezbijka mnie oświeci.
  OD TEGO JEST BIOLOGICZY I GENETYCZNY O J C I E C I M A T KA TAKICH NAS STWORZYL BOG JAK ICH TYM NIE ODAROWAL TO TRUDNEO WSROD ZWIERZAT TEZ SA DEWIACJE ALE CZLOWIEK TO ISTOTA ROZUMNA A ZWIERZE NIE MYSLI TYLKO SZUKA SEXU BYLE Z KIM
  CYTAT BOYA ZELENSKIEGO
  CZY HRABINA CZY KUCHARKA …BYLE W KROCZU BYLA SZPARKA

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.