Biskup zachwycony! Młodzi katolicy z Niemiec domagają się błogosławieństwa dla par homoseksualnych

Flaga środowisk LGBT / pixabay.com
6

Młodzi katolicy z archidiecezji Fryburga (Niemcy) wystosowali pismo do swojego ordynariusza, z żądaniem oficjalnego błogosławieństwa związków homoseksualnych. Biskup diecezji Osnabrück, Franz-Josef Bode jest zachwycony, ponieważ on jako pierwszy poparł tego typu praktyki.

Dorothee Oehmen, szefowa Związku Niemieckiej Katolickiej Młodzieży (odpowiednik polskiego Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży) z archidiecezji Fryburga stwierdziła, że odmawianie błogosławieństwa parom homoseksualnym jest „fatalnym sygnałem” i może powodować „głębokie zranienia”. Oehmen liczy na to, że abp Stephan Burger, podobnie jak ordynariusz z Osnabrück wyrazi aprobatę dla takich praktyk.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kościół katolicki coraz śmielej publicznie otwiera się na homoseksualizm, negując w ten sposób Pismo Święte, które jawnie potępia sodomskie praktyki (1Kor 6,9; por. Rz 1,26-27; 1Tm 1,9-11). Ostatnio byliśmy świadkami gejowskiego widowiska w wiedeńskiej katedrze z udziałem Conchity Wurst i kard. Christopha Schönborn, zaś papież Franciszek otacza się współpracownikami, którzy publicznie promują środowiska LGBT. Nie jest lepiej w polskim Kościele. Co prawda, episkopat nie aprobuje publicznie praktyk homoseksualnych, ale hoduje je w wyższych instytucjach kościelnych Kościoła, czego przykładem są homoseksualne skandale kurii sosnowieckiej oraz kurii wrocławskiej. Przywróćmy Kościół w ręce chrześcijan!

Przeczytaj:

Jezuita z Watykanu: „Homoseksualizm to szczególny dar” a „w niebie przywitają nas geje”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Pan Kracy mówi

  „Młodzi katolicy […] z żądaniem oficjalnego błogosławieństwa związków homoseksualnych.”
  Tłumacząc na ludzki: jacyś troglodyci, podszywający się pod katolików, chcą by Kościół Katolicki skakał przed nimi z gałęzi na gałąź i zaprzeczył swoim prawdom.
  Jeśli niemiecki ordynariusz się im postawi – dla KK w Niemczech jest jeszcze nadzieja. Jeśli zegnie kolano przed polit-poprawnością – pogłoski o tzw. Czasach Ostatecznych nabierają słuszności… Liczę, że wprawo.pl poda kiedyś ciąg dalszy tej sprawy.

 2. witek mówi

  co to znaczy katolicy? świadczący uczynkami o swojej wierze a nie deklarujący się czy zapisani na listę, noszący takie czy inne szaty …

 3. arek mówi

  Homoseksualizm to choroba ktora trzeba leczyc. Niestety to zboczenie sie leczy. Dlatego gej to chory biedny czlowiek ktory nie jest swiadomy w jakie wpadł gów……

 4. tomek mówi

  homoseksualizm do choroba zboczenie ktore sie leczy. Gej to chory czlowiek ktory nie jest swiadomy ze jest chory psychicznie i wymaga diagnozy. Geja trzeba odtruc aby mogl wrocic do normalnosci

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.