Bierzemy przykład z Węgier? Uniwersytet Sorosa wynosi się z Budapesztu, a Kaczyński i Gliński… [WIDEO]

Fot. Maurizio Gambarini
6

Akcja węgierskiego rządu przeciwko żydowskiemu imperialiście Georgowi Sorosowi przynosi efekty. Victor Orban najpierw wygnał z Węgier Fundację Open Society, teraz przyszedł czas na Uniwersytet Środkowoeuropejski (CEU) założony przez Sorosa. Niestety, rząd PiS nie bierze przykładu z rządu Fideszu.

Ponieważ Organ nie podpisał z uczelnią wymaganej umowy, w poniedziałek (3.12.2018) władze uniwersytetu poinformowały, że przenoszą część swoich programów akredytowanych w USA do Wiednia. Oznacza to, że krok po kroku, Soros będzie musiał zebrać wszystkie manatki i na zawsze wynieść się z Węgier.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Batalia Orbana z Sorosem trwa od ponad roku. W międzyczasie, Orban padł ofiarą żydowskich i lewackich ataków. Za próbę wyrzucenia z kraju organizacji i uniwersytetu zapuszczającego na Węgry islamskich fundamentalistów i promującego marksizm kulturowy, Orbana okładano klasyczną „pałką antysemityzmu”. W sprawie interweniowały także Stany Zjednoczone, ponieważ uczelnia Sorosa to formalnie amerykańska instytucja. Mimo to Orban nie ugiął się pod amerykańskim dyktatem i postawił na swoim, a dziś żydowskie media oraz rektor uczelni Michael Ignatieff wylewają łzy i mówią o „wypędzeniu z Budapesztu”. Orban, na którego dorobek niejednokrotnie powołuje się partia Jarosława Kaczyńskiego, pokazał że nie trzeba wycofywać się ze swoich decyzji, jak chociażby uczynił to PiS w związku z reformą sądownictwa i nie trzeba poddawać się imperialistycznemu dyktatowi.

Rząd Prawa i Sprawiedliwości nie podejmuje żadnych konkretnych działań by uporać się z finansowanymi przez Sorosa organizacjami pozarządowymi takimi jak Otwarta Rzeczpospolita czy Fundacja im. Stefana Batorego. Co więcej, jeszcze w 2013 roku, Kaczyński i Gliński chwalili organizację założoną przez żydowskiego miliardera Georga Sorosa (NAGRANIE PONIŻEJ). W pomieszczeniu należącym do fundacji oraz na tle jej loga, Jarosław Kaczyński wyrażał wdzięczność dla organizacji Sorosa i podkreślał, że ta ma na swoim koncie „działa profrekwencyjne”, a Gliński podkreślał swój udział w jej pracy i twierdzi, że fundacja działa dla dobra demokracji.

Źródło: Youtube, CEU

Przeczytaj także:

Won z Europy! Kolejny kraj wyrzuca z kraju Georga Sorosa!? Czas na Polskę!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Janusz I mówi

    Orban może sobie na to pozwolić bo ma przyjaciół Rosjan, my jesteśmy otoczeni wrogami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

    1. sten mówi

      Co z wrogami wspólnego ma brak jaj i zwyczajne tchurzostwo PISu Kaczyńskiego i PADa ? Co w takiej sytuacji by zrobił dziadek Piłsudski hę ? Lać qr….i złodziei mawiał . Kaczorowi przez te koty odbiło czy to koty są obrazem odbicia ?

  2. Spostrzegawczy mówi

    Na Węgrzech jest o wiele mniej procentowo Żydów niż w Polsce i tu tkwi cały szkopuł.

  3. MSW mówi

    Dziadek Kaczyński czasem już jak coś powie to wiadomo, że czas ciepłych pantofli i wygodnego fotela nadszedł. A Panu Glińskiemu marzy się herbatka z Organem. Może znów bylibyśmy świadkami jakiegoś zakupu stulecia na 100 milionów euro. Pan Gliński już za życia zasłużył sobie na pomnik albo ulicę, jak ojciec Rydzyk na witrażu albo Jarosław „na hali”…

  4. jacek mówi

    Kaczyński jest tchórzem, śmierdzącym tchórzem…

  5. George mówi

    Syjonistyczny PiS wolałby zeżreć własne ekstrementy, niż zrobić coś przeciwko żydom. Oni są przecież żydowską ekspozyturą na Polskę, pardon – Polin oczywiście.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.