Biedroń kpi z uczuć religijnych: „Jesteśmy trzema królami. Przyniesiemy zbawienie naszemu krajowi”

Lewica/ fot. Twitter
13
SKLEP-WPRAWO.PL

Obrażanie uczuć religijnych chrześcijan to standardowe zachowanie lewactwa. Po raz kolejny udowodnił to Robert Biedroń komentując trójkę jako numer listy wyborczej SLD, z której startuje Wiosna i Razem.

Jaki numer powinien przypaść dzisiaj Lewicy. Kiedy w sondażach Lewica to trzecia siła polityczna. Kiedy na Lewicy mamy trzy partie polityczne, tworzące tę szeroką koalicję społeczną i kiedy liderami tej Lewicy jest trzech tenorów. To co państwu innego może przyjść do głowy. My po prostu, w naturalny sposób jesteśmy trzema królami, razem z królowymi, które przyniosą zbawienie naszemu krajowi. Oczywistą oczywistością jest, cytując klasyka, że Lewica to numer trzy. Niedługo jednak nasza formacja będzie numerem jeden w Polsce. To nasza esencja, nasza tożsamość  – powiedział Biedroń podczas wystąpienia w Sieradzu.

Od piątku (13.09.2019) liderzy Lewicy jeżdżą po Polsce „Lewicobusem” i opowiadają Polakom, jak ich uszczęśliwią, gdy dojdą do władzy. W ramach tego uszczęśliwiania Adrian Zandberg opowiada o zmianach klimatu, a Biedroń o trzech królach. Z kolei Cezary Olejniczak z SLD zapowiada, że Lewica wprowadzi „powszechny system ubezpieczeń od wszelkich nieszczęść”. Jasne! Obywatele, szykujcie portfele. Lewica już ma plan, jak was oskubać: metodą na „zmiany klimatu” i „ubezpieczenie od nieszczęść”.

Źródło cytatów: wPolityce.pl

Zobacz też:

Katarzyna TS: Wilk w owczej skórze

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. rins mówi

  Czy jest ktoś normalny kto zagłosuje na tych co zaczęli rozkładać nasz kraj, a ten pedzio mnie obraża bo nie jest żadnym królem tylko pederastą i chętnie dałbym mu w pysk za te słowa o królach

  1. Jaca mówi

   Popieram w 100%, no ale niestety taki mamy dzisiaj świat. Strach pomyśleć co będzie dalej.

 2. Piotr mówi

  Dzisiejsza lewizna tak wali NWO, ogniami piekielnymi, marksizmem i neo-żydo-komuną, że stare PZPR to mały pikuś. Wystarczy przejrzeć tt, od Bodnara przez Spurek do Lampert (Lumpert). Miłość, a jak kto sprzeciwi się równości i tęczowym, to czekać go będzie pierdel, sybir i kij wie co jeszcze. Wojna religijna, multi-kupa, ust. 447 i inne plagi. Straszne to i niestety może się zdarzyć. Wybierajmy mądrze, głosujmy na Konfederację!

 3. Hammurabi mówi

  Istnienie takich partii, takiej lewizny jest wynikiem działań grup chcących za wszelką cenę niszczyć to, co przez wieki całe stało dławiącą ością w gardzielach wszelkiej maści „hartmanów”.
  Cóż to wypluł z siebie „profesor Hartman?
  „Oj, znam ja cię, wsi moja sielska, anielska. O, znam ja te gadki małych, zawistnych i okrutnych ciemniaków, pełnych pychy i złości na świat, cwaniaczków i chciwców, patrzących tylko swojej korzyści. Tych, co to śmiecie do lasu wywiozą, dotację wyłudzą, na podaniu o zapomogę bez wstydu nałżą, kocięta potopią, psa zastrzelą. (…) Miliony was, chamy, miliony. I co my mamy z wami zrobić? Ale przyjdzie na was czas. A jak nie na was, to na wasze dzieci. Weźmiemy szturmem wasze szkoły, zwabimy was podstępem do teatrów, wyślemy wasze dzieci w świat. I pewnego dnia zniknie ta zabobonna, prostacka i kruchciana Polska, dławiąca się pychą, jakąż to ona jest „prawdziwą” i „wierną” jest. I narodzi się Polska ludzi przyzwoitych, kulturalnych, wiedzących coś o świecie i zdolnych do myślenia społecznego i obywatelskiego”.

  A ja, nie profesor, nie wybrany ale Polak odpowiem tak:
  Oj, znam ja cię narodzie wybrany. O, znam te gadki małych, zawistnych i okrutnych kundli, pełnych pychy i chęci na cudze mienie, cwaniaczków, złodziei i chciwców patrzących tylko swojej korzyści. Tych, co to śmieci z zagranic przywożą, odszkodowanie za nie swoje wyłudzą, na podaniu o zwrot mienia bez wstydu nałżą, człowieka dla jego domu siepaczom wydadzą, konkurenta zastrzelą… Miliony was, parchy, miliony. I co my mamy z wami zrobić? Ale przyjdzie na was czas. A jak nie na was to na wasze dzieci. Wygonimy wasze forpoczty ze szkół, zwabimy was podstępem do teatrów byście mogli swoje własne draństwo zobaczyć, wyślemy wiadomość w świat o tym, kim od zarania swego plemienia jesteście. I pewnego dnia zniknie ta złodziejska, pazerna i zdradziecka narośl na polskim ciele, narośl dławiąca się pychą, jakąż to ona jest „jedyną”, „wspaniałą” i „wybraną” jest. I narodzi się Polska ludzi prawych, uczciwych, honorowych znających prawdziwą historię, zdolnych do zbudowania państwa silnego i jednolitego.

  1. George mówi

   Pięknie napisane!

  2. FU pinko moonbat mówi

   hartmann stary kundel zydowski, opisal swoja wioske z lat dziecinnych i trauma mu widac na cale jego parszywe zycie zostala

 4. George mówi

  A my normalni, przyniesiemy wam, zboki, zbawienie. Zakorkujemy te wasze „out buffery” kołkami osikowymi.

 5. Hammurabi mówi

  Popapraniec jeden z drugim i trzecim… A przeskoczek Biedroń zapomniał, że królowie to dary przynieśli a od zbawienia, to był ów obdarowywany! Pewnie coś o Herodzie słyszał ale mu się pop…

 6. Rochel57 mówi

  Robercik, coś się Waści pokręciło. Nie jesteście Trzema Królami, skoro jesteś królową.

 7. Wojtek mówi

  Robecik, jak możecie być trzema królami, skoro Ty jesteś …królową ?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.