Biedroń kandydatem Lewicy w wyborach prezydenckich. Giertych przeprasza za wpis o „pierwszej damie”

Lewica/ fot. Twitter
6

To naprawdę ekscytujące prawybory na lewicy. Wciąż nie wiemy, czy p. Śmiszek będzie kandydatem na prezydenta, a p. Biedroń na pierwszą damę, czy na odwrót. Naród zamarł w oczekiwaniu – napisał na Twitterze Roman Giertych. Wpis pojawił się w niedzielę (5.01.2020) po informacjach, że kandydatem Lewicy może być Krzysztof Śmiszek.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Po fali ataków za ten wpis m.in. ze strony Włodzimierza Czarzastego, który nazwał Giertycha „kawałem zakompleksionego, próbującego ukryć swoją przeszłość i poglądy chama”, Giretych przeprosił wyjaśniając, że nie chodziło mu o orientacją Bieronia, tylko o sprawę nepotyzmu w jego partii.

Na szczęście naród nie był długo trzymany w niepewności i kwestia kandydata Lewicy na prezydenta została ostatecznie wyjaśniona. Zarówno SLD, jak i Partia Razem uznały, że najlepszym kandydatem będzie Robert Biedroń. Tym samym kandydatem na pierwszą damę został Krzysztof Śmiszek.

Jestem dzisiaj w siedzibie moich starszym braci i sióstr w wierze” – powiedział Biedroń na konferencji prasowej w biurze SLD. Następnie wygłosił standardowe komunały o „otwartej, tolerancyjnej Polsce, która łączy, a nie dzieli” i ma być „częścią jednoczącej się Europy”.

Akurat to, że jest homoseksualistą, to jedyne co można o Robercie Biedroniu powiedzieć dobrego. Ważniejsze, że jest głupkiem, notorycznym oszustem, drobnym cwaniaczkiem, zainteresowanym wyłącznie zapewnieniem sobie dostatku i wygody, a także przekręciarzem i antypolskim oszczercą – podsumował dokonania kandydata Lewicy Rafał Ziemkiewicz.

Źródło informacji: Twitter

Zobacz też:

J. Międlar: „Wyzwolenie” przez Armię Czerwoną, czyli przemianowanie ludobójstwa. Kto gloryfikuje oprawców?

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Greg mówi

  Polska swiat schodzi na psy 🙁

 2. rins mówi

  Dowalił im koń pięknie, który z dwóch zboków będzie pierwszą damą 🤣

 3. jacek mówi

  panie Biedroń, decyduj się pan, albo prezydentura albo kochanek!

 4. Robert mówi

  Panie Romanie,a co kiedy Pan będzie bronić dla kasy rozstanie pary Prezydenckiej z braku pożycia małżeńskiego?Wtedy żadna kasa nie śmierdzi,choćby waliła kałem kanału odbytniczego?

 5. Gość mówi

  Biedroniurka pokazał prawicy siurka
  Napletka nikt nie widział
  więc to „eskimoski” przydział

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.