Biali mężczyźni wykluczeni ze szkoleń organizowanych przez brytyjską policję kolejową

fot. BTP
7

Brytyjska policja kolejowa (British Transport Police) organizuje szkolenia dla osób ubiegających się o pracę w tej instytucji. Podczas szkoleń kandydaci uczą się jak poprawnie przygotować dokumenty aplikacyjne i jak wypełnić testy podczas rekrutacji. Mają też zagwarantowany coaching i możliwość spotkania z funkcjonariuszami BTP. Jednak na taki kurs szkoleniowy przyjmowane są wyłącznie kobiety, czarni i mniejszości etniczne.

W proteście przeciwko takim praktykom jeden z kandydatów ubiegających się o pracę w BTP postanowił wycofać swoją aplikację. „Jestem białym, heteroseksualnym mężczyzną, żołnierzem. Jak to możliwe, że instytucja państwowa w tak otwarty sposób wspiera dyskryminację i nierówność? Zamierzam wycofać moje podanie o pracę w związku z takim traktowaniem ” – mówi mężczyzna w rozmowie z Metro.co.uk.

Wsparcie - darowizny

BPT wyjaśnia, że celem szkoleń jest zachęcenie kobiet, czarnych i mniejszości etnicznych do ubiegania się o pracę w tej instytucji, ponieważ członkowie tych grup stanowią obecnie zaledwie 10% pracowników na wyższych stanowiskach.

Źródło: metro.co.uk

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. ink mówi

  Rasizm na białych i dyskryminacja

 2. gojek mówi

  To im pokazał… Do sądu! Oskarżyć te lewackie ścierwa o rasizm i hate crime!!!
  Ryczeć w mediach (jeśli się da), że chcą białych ludzi dyskryminować!

 3. x mówi

  I na rekrutacje do Metropolitan Police jest tak samo, zajecia przygotowawcze do testow tylko dla mniejszosci i kobiet. Na szczescie sie dostalem wiem dymu nie robilem

 4. LucyLucenta mówi

  Marksizm w natarciu, ale widzę tego dobrą stronę, bo zwykli ludzie zaczną uciekać do normalności jaką obecnie gwarantuje POLSKA. Jednak żeby uniknąć kłopotów na przyszłość Polski rząd musi przyjąć kryteria przyjmowania białych emigrantów z Europy. Moim zdaniem nie może dojść do zaburzenia stosunku katolików do innych wierzeń, bo w jedno pokolenie padniemy na psi pysk. Tylko wiara katolicka skleja nas w NARÓD i daje nam SIŁĘ

  1. test24 mówi

   Ja się właśnie tych “normalnych” ludzi, którzy tu przybędą, obawiam. Skąd mam wiedzieć, że nie mają wypranych mózgów i przyjechali tu, bo jest bezpiecznie, ale jednocześnie dalej będą gadać brednie, że islam to religia miłości i nie ma związku z tymi napaściami i Polska musi być kolorowa? Skąd mam wiedzieć, że nie przyjadą tu obrzydliwe pedały, które uciekają przed islamem, ale nadal będą budzić na ulicach odruch wymiotny?

 5. test24 mówi

  A gdzie jest osobnik “M.”? Czyżby popierał dyskryminacje białych mężczyzn? Co to ma być, rasizm w imię równości? 😀

 6. dracov6664 mówi

  Po co ich właściwie szkolić?Od razu niech zatrudniają czarne kobiety o z deficytem wzrostu “max 1,60” z zespołem douna.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.