Bezczelność! Owsiak i Bodnar organizują w Muzeum POLIN debatę o mowie nienawiści

Jerzy Owsiak/ fot. facebook
9

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy oraz Rzecznik Praw Obywatelskich organizują debatę pod tytułem „Ja nie hejtuję, ja rock’n’rolluję, czyli o tym, jak skutecznie przeciwdziałać zjawisku mowy nienawiści w Polsce”. Debata odbędzie się 29 marca o godz. 12.00 w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN.

Fundamentem spotkania ma być rozmowa o zmianach w prawie, zmianach dotyczących funkcjonowania mediów, akcjach edukacyjnych i innych sposobach na walkę z mową nienawiści. Debatę otworzą: Jerzy Owsiak – prezes zarządu WOŚP oraz dr Adam Bodnar – Rzecznik Praw Obywatelskich. Moderatorem dyskusji będzie Bartosz Węglarczyk, redaktor naczelny serwisu ONET. Jednym z panelistów będzie Rafał Pankowski, koordynator Centrum Monitorowania Rasizmu w Europie Wschodniej, zastępca redaktora naczelnego magazynu „Nigdy Więcej” – informuje WOŚP na swojej stronie internetowej.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Mój komentarz: Tak wyglądają Himalaje hipokryzji i szczyt bezczelności. Owsiak, który wulgarnie ubliża swoim adwersarzom i wyhodował sektę agresywnych hejterów oraz Bodnar, który włączył się w niszczenie artystki Barbary Pieli za satyryczny program „Plastusie”, będą debatowali o powstrzymaniu mowy nienawiści w hejtujacym Polaków Muzeum POLIN. A na dokładkę zaprosili Pankowskiego, który obrzuca błotem uczestników Marszu Niepodległości i sporządza listy „antysemitów” dla Uniwersytetu w Tel Awiwie, na które wpisał m.in. prof. Jerzego Roberta Nowaka i dr Ewę Kurek. Szykuje się zatem kolejna antypolska jatka, która odbędzie się w żydowskim muzeum finansowanym z pieniędzy polskich podatników. Sukces!

Źródło informacji: wosp.org.pl

Przeczytaj też:

Katarzyna TS: Oskarżam PiS o kolaborację z polakożercą Grossem

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Greg mówi

  a wiecie kto wmurowal pierwsza cegle w to cos?

 2. M.N.B. mówi

  naczelny hejter i deprawator młodziezy stary UBcki syn – naczelny żebrak PL, z żebraniny wykonywanej rękami polskich dzieci stał się jednym z najbogatszych obywateli w Polsce. oraz bodnar- rzecznik praw obywatelskich działąjący głównie przeciwko… obywatelom i toto razem, mówi o nienawiści w Polsce!!!???? a moze tak by toto powiedziało jak jest!!!! mowa nienawiści w Polsce oczywiście jest obecna i to potężna ale jest ona wyłącznie autorstwa interesownych zydokomunistów – bezpodstawnych roszczeniowców -międzynarodowych pasozytow, PRZECIWKO POLAKOM!!!! reszta jest jej skutkiem czyli jest jedynie obroną Polaków – samotnych, indywidualnych ludzi przeciwko międzynarodowej zydowskiej hejter machinie, machinie zła i kłamstwa koszmarnego, zydowskich niewdzięczników i kłamców równocześnie!! Polacy się bronią bo prezydent w Polsce i rząd w Polsce ma Polaków w ……..głębokim poważaniu i co żyd sobie wymyśli, ubzdura, wykombinuje, wyimaginuje to prezydent w Polsce niejaki A.Duda a raczej kornhauser i rząd w Polsce, wykonuja w podskokach. celujący w tych poddanczych przyklękach i lezeniu krzyzem przed żydami roszczeniowcami bezpodstawnymi jest ten co to mowią, ze dziadkiem własnych dzieci jest – niejaki glinski oraz „pobożny” inacze, j gowin. oczywiscie pod nadzorem prezesa, który nas oszukał wystawiając A. Dudę na kandydata na prezydenta! Gdyby J. Kaczynski powiedział, ze Duda = kornhauser to Duda prezydentem do konca swego zycia by nie został!

 3. DSA mówi

  qrwa, SUKCES PLUS PiSożydowskiego stronnictwa!! w polakożerczym pseudo muzeum ZBUDOWANYM I UTRZYMYWANYM PRZEZ NAS POLAKÓW !!! będą, naczelni hejterzy polskości i Polaków, obrzucali błotem …Polaków! brawo PiSzdrajcy – PiSkłamcy – PiSorwellowskie schweine! NIGDY więcej NIE zagłosuję na PiSszubrawców! jesli nie będę miała alternatywy to na wybory NIE pójdę, pierwszy raz od 30 lat, NIE pójdę bo NIE chcę głosować na szubrawców zydofilskich, zdrajców i handlarzy ordynarnych Polski i polskiej własności narodowej na rzecz absolutnie bezpodstawnych wyłudzeń zydowskich!

  1. Jaca mówi

   Popieram w 100%, ja pójdę na Konfederację, może nie mają dużych szans ale to obóz propolski a nie zdrady narodowej.

 4. Gość mówi

  Jak widać chazarskie śmiecie mogą wszystko. Trzeba ich… – wiadomo, i będzie spokój.

 5. Robert mówi

  Panie Owsiak,stary jesteś a głupiutki,oj głupiutki.Tak długo grasz,a nie wiesz,że całą orkiestrę UBeckie krasnoludki grają.Mowa nienawiści była dla Elwisa,Nienawiść myśli jest dla Hołdysa.Jak Was reżyserują?Remote neural monitoring,dekoder myśli,Fala mózgowa P300,tak Wam ofiarę indukują wybrani.Panie Owsiak,nie rubta co chceta,tylko Nic Do Bani…W 21 wieku,e człowieku

 6. Robert mówi

  Dla Jurka,,cześć gdzie uciekasz skryj się pod mój parasol,, …Jurek zna? Tyle lat gra pod parasolem…Ten parasol to do wybicia rampa,nawet dla wielce szanownego prezydenta Trumpa

 7. piotr p mówi

  Czy można głosić Prawdę w muzeum kłamstwa?

 8. klioes vel pislamista mówi

  Po Christchurch i po Utrechcie

  Po Christchurch (czyli rzezi islamistów
  W tym mieście) liczni Nowozelandczycy,
  Zwłaszcza chrześcijanie, wszystkich terrorystów
  Wnet potępili wedle tej matrycy:
  „Ich czyn to zbrodnia. Nie usprawiedliwi
  Nic terroryzmu.” – Biczują się „Kiwi”…

  A po Utrechcie? (czyli strzelaninie,
  W której Holendrzy zginęli w tramwaju,
  Bo „Turek jakiś problem miał w rodzinie”.)
  Czy potępienie ktoś usłyszał w kraju
  Dla terrorysty – współplemieńców jego?
  Ach, muzułmanie milczą wciąż!… Dlaczego?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.