Bartłomiej Misiewicz zapowiada pozew przeciw posłowi Misiło

Bartłomiej Misiewicz/fot. twitter
4

Poseł Piotr Misiło z Nowoczesnej jak już coś chlapnie, to chlapnie. Podczas dyskusji w programie Woronicza 17 chlapnął tak, że redaktor Michał Rachoń aż podskoczył na krześle i oświadczył, ze takich wypowiedzi nie życzy sobie w swoim programie. Co takiego chlapnął poseł Misiło? Misiło zasugerował, że Bartłomiej Misiewicz mógł kupować narkotyki przy pomocy służbowej karty kredytowej.

Na reakcję Misiewicza nie trzeba było długo czekać. „Panie @Piotr_Misilo skonsultuję z prawnikami Pańską wypowiedź w #Woronicza17 dot. narkotyków, bo chętnie spotkam się z Panem w Sądzie. Jako szef Gab. Polit. @MON_GOV_PL nie posiadałem sł. karty kredytowej i przez cały okres nie wydałem ani 1 zł. z funduszu reprezentacyjnego” – napisał Misiewicz na twitterze.

Skąd posłowi Misiło przyszło do głowy, że narkotyki kupuje się płacąc kartą kredytową? Tego nie da się pojąć rozumem. Niemniej jednak poseł Misiło chlapnął i najprawdopodobniej będzie go to chlapnięcie drogo kosztować. Chyba, że Misiewicz zlituje się nad Misiło i sprawa nie trafi do sądu. Posła Misiło powinno się traktować jak osobę specjalnej troski. Jak inaczej traktować kogoś, kto uważa, że Ryszard Petru jest doktorem?

Źródło: twitter

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. georg mówi

  rasowy głupek, z nowośmiesznej

 3. Pan Kracy mówi

  Poseł Misiło uważa, że narkotyki kupuje się płacąc kartą kredytową. I pyta się idiotycznie, czy jakiś PiS-owiec nie kupował tak, przy czym uważa jeszcze, że to nie pomówienie. Wątpię, by pan Misiło to przeczytał, ale czy przypadkiem nie płacił on za męskie usługi seksualne kartą i nie zlecił tak zabójstwa? Skąd ten ostatni pomysł? Ano z gazety: „zabójstwa, porwania, tanio, mafia pruszkowska”. To NIE pomówienie, tylko pytam…

 4. Kamil mówi

  Miśki w sądzie się spotkają? Ale jaja…

 5. d. mówi

  Panie Misiewicz brawo! Niech Pan złozy pozew do sądu i pozwie tego nowoczesnego nieuka, ignoranta, prościucha i bezczelnego chama, który myślał, ze jak postawi znak zapytania po swojej oskarżycielskiej wobec Pana, wypowiedzi to pozostanie bezkarny. Misiło, zamiast prezentowac co rusz swoją żenującą nicośc, winien iśc do fryzjera i zadbać o wygląd bo obecnie nie da sie na niego patrzeć. No i poza wszystkim Misiło bido intelektualno-moralna, narkotyki są nielegalne i zakup ich za gótowkę nie jest taki oczywisty a co dopiero na kartę ministerialną!!! Misiło, to co bredzisz gościu to juz są Himalaje zaczadzenia ……smogiem! Kto was Nowoczesne matołki wybrał do Sejmu Polskiego! Palikociarze to byli szubrawcy i oni juz byli kompletnie nie do zniesienia! Ale wy Nowośmieszni co gębę, które otworzy to leje się zeń prymitywizm i absolutny brak wiedzy z zakresu szkoły podstawowej!! Niedawno Nowośmieszna „intelektualistka” – Kloska bredziła o wspólpracy NSZ Brygada Świętokrzyska z ……..niemcami!! Najbardizej prawych żolnierzy z prawych, oszczercy NowoOdkształceni opluwają. O Petru szkoda mówić, następnie ta Lubnałer nie dośc,ze bredzi byle bredzić kiedykolwiek japę swoja brzydacką otworzy to jeszcze pisze toto oszczerstwa, kłamstwa plugawe do …… izraelskiej gazety! Pudłowski z kolei dzisiaj bredził, ze rezuny ukrobanderowskie wyriezały sto tysięcy Polaków bo cytuję oszołoma Pudłowskiego „Polacy jako pracodawcy za duzo od nich ukrainców, wymagali”!!! Noż q…a! Nowoczesna to same komunistyczno-banderowskie, obce zupełnie polskiej cywilizacji i tożsamosci narodowej, cudaki! Niech się ktos z dziennikarzy przyjrzy pochodzeniu tych cudaków bo wydaje się, że oni zaledwie mówią po polsku i/a działają zawsze totalnie przeciw Polsce!!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.