Bartłomiej Misiewicz zapowiada pozew przeciw posłowi Misiło

Bartłomiej Misiewicz/fot. twitter
4

Poseł Piotr Misiło z Nowoczesnej jak już coś chlapnie, to chlapnie. Podczas dyskusji w programie Woronicza 17 chlapnął tak, że redaktor Michał Rachoń aż podskoczył na krześle i oświadczył, ze takich wypowiedzi nie życzy sobie w swoim programie. Co takiego chlapnął poseł Misiło? Misiło zasugerował, że Bartłomiej Misiewicz mógł kupować narkotyki przy pomocy służbowej karty kredytowej.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Na reakcję Misiewicza nie trzeba było długo czekać. „Panie @Piotr_Misilo skonsultuję z prawnikami Pańską wypowiedź w #Woronicza17 dot. narkotyków, bo chętnie spotkam się z Panem w Sądzie. Jako szef Gab. Polit. @MON_GOV_PL nie posiadałem sł. karty kredytowej i przez cały okres nie wydałem ani 1 zł. z funduszu reprezentacyjnego” – napisał Misiewicz na twitterze.

Globkurier [CPS] PL

Skąd posłowi Misiło przyszło do głowy, że narkotyki kupuje się płacąc kartą kredytową? Tego nie da się pojąć rozumem. Niemniej jednak poseł Misiło chlapnął i najprawdopodobniej będzie go to chlapnięcie drogo kosztować. Chyba, że Misiewicz zlituje się nad Misiło i sprawa nie trafi do sądu. Posła Misiło powinno się traktować jak osobę specjalnej troski. Jak inaczej traktować kogoś, kto uważa, że Ryszard Petru jest doktorem?

Źródło: twitter

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. georg mówi

  rasowy głupek, z nowośmiesznej

 2. Pan Kracy mówi

  Poseł Misiło uważa, że narkotyki kupuje się płacąc kartą kredytową. I pyta się idiotycznie, czy jakiś PiS-owiec nie kupował tak, przy czym uważa jeszcze, że to nie pomówienie. Wątpię, by pan Misiło to przeczytał, ale czy przypadkiem nie płacił on za męskie usługi seksualne kartą i nie zlecił tak zabójstwa? Skąd ten ostatni pomysł? Ano z gazety: “zabójstwa, porwania, tanio, mafia pruszkowska”. To NIE pomówienie, tylko pytam…

 3. Kamil mówi

  Miśki w sądzie się spotkają? Ale jaja…

 4. d. mówi

  Panie Misiewicz brawo! Niech Pan złozy pozew do sądu i pozwie tego nowoczesnego nieuka, ignoranta, prościucha i bezczelnego chama, który myślał, ze jak postawi znak zapytania po swojej oskarżycielskiej wobec Pana, wypowiedzi to pozostanie bezkarny. Misiło, zamiast prezentowac co rusz swoją żenującą nicośc, winien iśc do fryzjera i zadbać o wygląd bo obecnie nie da sie na niego patrzeć. No i poza wszystkim Misiło bido intelektualno-moralna, narkotyki są nielegalne i zakup ich za gótowkę nie jest taki oczywisty a co dopiero na kartę ministerialną!!! Misiło, to co bredzisz gościu to juz są Himalaje zaczadzenia ……smogiem! Kto was Nowoczesne matołki wybrał do Sejmu Polskiego! Palikociarze to byli szubrawcy i oni juz byli kompletnie nie do zniesienia! Ale wy Nowośmieszni co gębę, które otworzy to leje się zeń prymitywizm i absolutny brak wiedzy z zakresu szkoły podstawowej!! Niedawno Nowośmieszna “intelektualistka” – Kloska bredziła o wspólpracy NSZ Brygada Świętokrzyska z ……..niemcami!! Najbardizej prawych żolnierzy z prawych, oszczercy NowoOdkształceni opluwają. O Petru szkoda mówić, następnie ta Lubnałer nie dośc,ze bredzi byle bredzić kiedykolwiek japę swoja brzydacką otworzy to jeszcze pisze toto oszczerstwa, kłamstwa plugawe do …… izraelskiej gazety! Pudłowski z kolei dzisiaj bredził, ze rezuny ukrobanderowskie wyriezały sto tysięcy Polaków bo cytuję oszołoma Pudłowskiego “Polacy jako pracodawcy za duzo od nich ukrainców, wymagali”!!! Noż q…a! Nowoczesna to same komunistyczno-banderowskie, obce zupełnie polskiej cywilizacji i tożsamosci narodowej, cudaki! Niech się ktos z dziennikarzy przyjrzy pochodzeniu tych cudaków bo wydaje się, że oni zaledwie mówią po polsku i/a działają zawsze totalnie przeciw Polsce!!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.