Barbarzyństwo! Profanacja kolejnych ciał! Gęsicka, Natalii-Świat, arcybiskupi

4

Serwis wPolityce.pl ujawnia dalsze szokujące informacje w związku ze skandalem ekshumacyjnym. Sprofanowano m.in. ciało posłanki PiS Aleksandry Natalii-Świat.

– Jej szczątki zostały znalezione już w kilku trumnach, a nie wiadomo jeszcze, co znajdowało się w jej grobie. Śledczy czekają na wyniki badań genetycznych, podobnie jak w przypadku trzech innych osób ekshumowanych w maju – czytamy w serwisie wPolityce.pl.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W podobny sposób sprofanowano ciało minister rozwoju Grażyny Gęsickiej. Jednak na tym horror się nie kończy. W trumnie gen. Tadeusza Płoskiego, biskupa polowego Wojska Polskiego, znajdowało się tylko pół jego ciała. Druga połowa została znaleziona w trumnie gen. Mirona Chodakowskiego, prawosławnego ordynariusza Wojska Polskiego, złożonej w monasterze w Supraślu. Jeszcze tragiczniejsze jest to, że do tej pory nie wiadomo gdzie znajduje się ciało abp Chodakowskiego. Informator serwisu wPolityce.pl twierdzi, że szczątki ciała prawosławnego duchownego mogło zostać spopielone!

Źródło: wpolityce.pl

PRZECZYTAJ: Z OSTATNIEJ CHWILI: Ewa Kopacz wezwana do prokuratury! Powodem jest nieprzeprowadzenie sekcji zwłok ofiar smoleńskich!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Klamra mówi

    Mamy do czynienia z barbarzyńcami ! Partia POsrańców powinna zostać bezwzględnie zdelegalizowana jako zgrażająca bezpieczeństwu państwa, a wszyscy winni temu skandalowi osądzeni w procesie karnym jako pospolici przestëpcy !

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.