Banda idiotów! Awanturnicy z KOD-u zakłócali egzamin gimnazjalny. Nauczyciele byli im wdzięczni [WIDEO]

Hucpa KOD-u pod Gimnazjum nr 20 w Gorzowie Wielkopolskim
5

W Polsce trwa strajk nauczycieli. W tym samym czasie gimnazjaliści piszą testy gimnazjalne, od których w dużej zależą ich dalsze lata edukacji. 10 kwietnia pod budynkiem Gimnazjum nr 20 w Gorzowie Wielkopolskim zebrała się grupa awanturników dogorywającego już Komitetu Obrony Demokracji, którzy w rozmowie z przedstawicielem szkoły zapewniali, że przyszli wesprzeć strajkujących. W rzeczywistości zakłócali egzamin gimnazjalny i rozpraszali uczniów.

Działacze KOD-u, stanęli pod oknem sali, w której uczniowie pisali egzaminy gimnazjalne i „wsparli” ich puszczając z głośników donośnie ryczące krowy i kwiczące świnie. Uczniowie pisali egzaminy przy akompaniamencie odgłosów z chlewni i obory i nie mogli się skoncentrować, a nauczyciele podeszli do awanturników i oklaskami podziękowali im za „wsparcie”.

Jeśli tak nauczyciele mają zamiar walczyć o godną płacę i swój autorytet, bratając się z bandą idiotów zakłócającą uczniowski egzamin, to najlepiej jeśli złożą wypowiedzenia z pracy i zdobędą inny zawód, albo wyjadą z kraju.

Przeczytaj także:

Komedia! Nauczyciele zawieszają strajk, żeby pojechać do spa

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. RdK mówi

  Buaahahha! Nauczyciele jestsmy z wami! I swinkami i krówkami! Co tu sie odjebalo?

 2. Mario mówi

  Ci nauczyciele do zwolnienia ! To zwykła chołota! Co wam te dzieci winne??

 3. michu mówi

  Brak dyscypliny w szkole im nie przeszkadza, bo nie było rozkazu, żeby to przeszkadzało, a myśleć samodzielnie nie wolno, brak dekomunizacji im nie przeszkadza, nawet latarnik im nie przeszkadza, ale uczniowie piszący egzamin jak najbardziej ;).

 4. Czesław mówi

  Jak nasza policja Brudzińskiego walczy tylko z “faszystami i antysemityzmem” to trzeba zaprosić policję francuską do zaprowadzenia “porządku europejskiego”

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.