„Banda antysemitów i nieudaczników”. Daniels o protestach Polonii przeciw ustawie 447

Jonny Daniels/ fot. twitter
30

– Wszyscy wiemy, że była to banda antysemitów i nieudaczników, która ujawniła się, żeby pokrzyczeć o tym „jak źli są Żydzi” i „jak wielkie wpływy mają Żydzi”. Nikogo nie oszukasz, może tylko siebie – tak Jonny Daniels odpowiedział na Twitterze na wpis osoby, która była obserwatorem protestu amerykańskiej Polonii przeciw ustawie 447 legitymizującej bezprawne roszczenia żydowskie. Wpis Danielsa polubił Klub Gazety Polskiej w Nowym Jorku.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Mój komentarz: Po raz kolejny mamy dowód na to, że przy pomocy pałki antysemityzmu szczuje się na Polaków i zamyka im usta. W nagonce na uczestników protestu w USA bierze dziś udział Jonny Daniels ręka w rękę z Tomaszem Sakiewiczem, redaktorem naczelnym „Gazety Polskiej”. Ustawa 447 już służy do pacyfikowania Polaków sprzeciwiających się bezprawnym roszczeniom żydowskim. Bagatelizowanie ustawy 447 to fatalny błąd, tak samo jak błędem było wstrzymanie ekshumacji w Jedwabnem. Natomiast ubliżanie protestującym Polakom to skandal. Sakiewicz i Daniels idealnie wpisują się w retorykę stosowaną przez środowiska żydowskie opluwające Polaków.

Źródło informacji: twitter

Zobacz też:

Obnażone kłamstwa Sakiewicza nt. Polonii w USA i protestów przeciw ustawie 447 [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Robert B. mówi

  Czy kolektywne zachowanie żydostwa przed II wojna światowa było inne? Nie. Ja ich ratować nie będę, jak znowu dotruptają do tego, do czego dotruptywali w regularnych odstępach historycznych. Na Bliskim Wschodzie już doprowadzili do takiej nienawiści do siebie, że jak tylko coś pójdzie nie tak, to będzie wielkie Aj waj na cały świat…

  1. Dora mówi

   Polaków usypia się durnymi serialami typu tasiemce ,wszystko zarządzane przez Żydów a oni robią swoje …odstawcie chipsy Polacy ,odłóżcie pilota ,włączcie myslenie !!!

  2. szalom mówi

   Było tak samo zdradziecko sk…syńskie. Sanacja hołubiła syjonistów ale jednocześnie miała „dwójkę, który takich Sierakowskich, Michników, Hartmanów, Blumschtajnów, Bonich, Lewandowskich….. potrafiła by skutecznie uciszyć a żaden sierżant Daniels by też nie podskoczył

 2. Ifigenia mówi

  daniels, NIE ublizaj Polakom, patriotom, ludziom prawym i uczciwym bo nie jestes godzien im butów czyścic!!! ty siedzisz w Polsce i pasozytujesz na Polsce a oni na obczyźnie, znależli się tam bo zostali najczęściej okradzeni i wypędzeni z Polski przez twoich rodaków z UB i NKWD! sami w obcym kraju bez znajomosci języka, dochodzili do wszystkiego co jest dzisiaj ich udziałem! a ty, wy, twój wasz naród wiecznie wszystkich posądzaCIE, opluwacie, wymuszacie bezpodstawne roszczenia , rościcie sobie permanentnie acz bezpodstawnie prawa do majątku obcych narodowosci w tym do Polski, manipulujecie, okłamujecie, zakłamujecie FAKTY HISTORYCZNE, itd. itd. Gdyby nie Polacy to wy zydzi/chazarzy sami siebie byście wykończyli. Mowi ci cos nazwisko Rumkowski, takich szubrawców w waszej nacji było pełno!!!! Bo o dzisiejszych szubrawcach; grossie, grabowskim, leociaku, engelking-boni, hartmanie, itp, setkach drani nawet szkoda mowic. NIe zaczepiajcie zatem ostatniego Narodu na Ziemi czyli Polaków, którzy jeszcze, draniu, nie nienawidzą was, tak jak nienawidzi was kazdy Niemiec, Francuz , Hiszpan, Włoch, PalestyncZyk, Irańczyk, Rosjanin /nie Sowiet komunista , ale prawdziwy z krwi i kości Rosjanin, Brytyjczyk, Argentyńczyk, Brazylijczyk, Irakijczyk itd.,itd. Nie zaczepiajcie Polaków wy zydzi zaślepieni chęcią wyrwania nienalkeznych wam absolutnie setek miliardów dolarów!!! My Polacy jestesmy ostatnim narodem na Ziemi, który was bronił onegdaj, a dziś jeszcze was tolerujemy bez problemu. ale!!! ale!!! to się zmienia z waszej winy bo NIKT NIE pozwoli sobie zebyście obelŻywie go traktowali i bezczelnie kłamali na jego temat!! Prawda historyczna jest absolutnie inna niż wy jĄ kolportujecie, a na wasze kłamstwa NIE MA ABSOLUTNIE ZADNEJ ZGODY ze strony Polaków!!!!

  1. Krzysztof mówi

   Brawo

  2. Ynga mówi

   Brawo Ifigenia! Tak bardzo bym chciała,zeby ten intruz na naszej ziemi to przeczytał, żeby ktos to przetłumaczył tym mośkom na całym świecie i uświadomił kim dla nas są .
   Ratujmy nasz kraj przed nimi, bo to oni są największym zagrożeniem dla nas, ale coraz więcej Polaków otwiera oczy, budzi się, nie słucha TV i soroskiego radia zet. I przyjdzie czas ,że nie wyjdą z podziwu ,jesli myslą,ze my oddamy im nasza Polskę. Bo Polska nie zginęła i nie zginie…póki my żyjemy!
   Bardzo żałuję,ze nie będę mogła uczestniczyć w Marszu 11 Maja, przeciwko s447 ale wierzę,że Polacy nie zawiodą, że to będzie marsz na miarę Marszu Niepodległości.

  3. Janusz I mówi

   Mam nadzieję, że żydzi kiedyś dostaną to, na co usilnie pracują, wzbudzając nienawiść na całym świecie.

 3. OZ mówi

  P. Daniels bardzo spracowany widać, a jak mu idzie „doradztwo” w POLSKIM LOT ???

  1. Janusz I mówi

   Jaki P.????

 4. Piotr mówi

  Daniels – wypił za dużo DANIELSA i dupi bez sensu. Na odwyk z dziadem

 5. Wojciech mówi

  Cały świat nienawidzi żydów i cały świat boi się siły ich pieniądza.

 6. GNIEW !!!!! mówi

  ! ! ! ! ! DO PIEKŁA Z tym parchem i WSZYSTKIMI INNYMI parchami i ich sługusami CZYLI kapo i NIECH TAM ZGNIJĄ, A NA SĄDZIE OSTATECZNYM NIECH ZGINĄ NA WIECZNOŚĆ ! ! ! ! !
  A M E N ! ! ! ! !

  1. Dariusz mówi

   Haniebna rola Danielsa Jonego jest znana dość Antypolonizmu rasistowskiego wobec Polaków prawdy historycznej żądamy na temat roli Polaków w ll Wojnę światowa.!!!!

 7. Ynga mówi

  I juz Polonia powinna załozyc mu grupowy proces , wszyscy ,którzy brali udział w protescie powinni sie złozyc prawnika, a najlepiej na kilku i podac go do sądu o zniesławienie. Mysla,że są bezkarni ,że im wolno pluć na Polskę, obrażać nas i wymyślać kłamstwa. Moze w koncu ktos się weźmie za to, ale nie rząd, bo rząd nie jest polski, skład rządu w Polse to żydy. A widzieliście grabie co grabią od siebie? Dlatego dopoki oni rządzą, dopóty żyd bedzie czuł się panem na naszej polskiej ziemi.

  1. Wojciech mówi

   Czy już nie ma prawdziwych Polskich Patriotów? Nie ma już ludzi uczciwych na których można oddać głos? … Niech w końcu Polska odżyje od zdrajców. Zrobić Polskę potężną ekonomicznie i militarnie. Wiem że to możliwe bo sam mam parę pomysłów na to …

 8. Piotr Bein mówi

  Jojne ma też zadanie podlewać nienawiść do WSZYSTKICH Żydów, podszywając się pod ich rzecznika.
  Tymczasem syjoniści nie mają poparcia znacznej części światowego Żydostwa.
  Toteż np. stójmy z żydami Neturei Karta, przeciwnymi syjonizmowi i państwu Izrael. W ubr. stanęli w obronie Polaków:
  https://niezlomni.com/ortodoksyjni-zydzi-w-obronie-polski-chasydzi-o-syjonizmie/

  Nowsze:
  https://piotrbein.wordpress.com/2019/03/08/57415/
  minuta 59:18 https://www.youtube.com/watch?v=gCNt-v6px1U

  Z historii i obecnych zmagań ortodoksów NK z hydrą syjonizmu:
  https://piotrbein.wordpress.com/2019/01/18/56935/
  https://piotrbein.wordpress.com/2019/01/10/neturei-karta-the-zionists-killed-yaakov-yisrael-dehan-on-july-1-1924/

  1. Janusz I mówi

   Ja nie potrzebuję żadnych żydowskich obrońców!!!

 9. Janusz I mówi

  Niestety, bez poparcia klubów Sakiewicza PiS byłby niczym. Filosemityzm PiSu spowodował, że stracił we mnie przynajmniej jednego zwolennika.

 10. Gość mówi

  A co ma powiedzieć żydowski darmozjad Daniels? Wszystko co im nie pasuje jest złe. Jego wypowiedziemi można najwyżej sobie 4 litery podetrzeć.

 11. artur mówi

  Nie rozumiem co takiego ujmującego jest w tym, że ktoś jest antysemitą? Można być antypolonitą (jeszcze się zbiera za to brawa), można być antygermanitą czy rusofobem (też nikt specjalnie nie protestuje), ale bycie antysemitą ściąga na głowę antysemity same gromy. Szczyćmy się i rozgłaszajmy wszędzie, że jesteśmy antysemitami. Nie mamy się czego wstydzić. A co do wpisu, to nie była to banda, ale doskonale zorganizowana i świadoma oraz inteligentna grupa antysemitów. Także posądzenie o nieudacznictwo jest chybione. A w ogóle radziłbym się nie przejmować wpisem jakiegoś żyda.

 12. Willgraf mówi

  uwaga !!! dowody na zdradę? Szydło ? korespondencja opublikowana przez pana Gadowskiego jednoznacznie wskazuje na tajne dokumenty podpisane przez Szydło w Izraelu w 2016 roku oznaczają jawną ZDRADĘ i knowanie w celu utraty suwerenności przez Polskę – bo czym innym nazwać tworzenie olbrzymiego żydowskiego kapitału na terenie Polski jak nie w celu przejęcia kraju ! – link do dokumentów ukazanych na końcu filmu
  https://youtu.be/ALXNY20D9mg?t=1708

  1. Janusz I mówi

   Kaczyński nazwał dzisiaj Szydło Wielką Damą Polskiej Polityki, czyj akoś tak.

 13. Bogusław Maśliński mówi

  Czy tzw. wymiar sprawiedliwości podwinął ze strachu ogon.
  A może nieznajomość prawa. Temu człekowi pod nazwiskiem Daniels
  proponuję
  Art. 119. Dyskryminacja
  § 1. Kto stosuje przemoc lub groźbę bezprawną wobec grupy osób lub poszczególnej osoby z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, politycznej, wyznaniowej lub z powodu jej bezwyznaniowości, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
  Art. 133. Znieważenie Narodu lub Rzeczpospolitej Polskiej
  Kto publicznie znieważa Naród lub Rzeczpospolitą Polską,
  podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
  A następnie deportacja. Niech będzie, domniemanie. Gość jest z MOSADU.
  Władze w III RP są polskojęzyczne a nie polskie. Tak więc goszczą współziomka.

 14. Qaz mówi

  Daniels to gnida. Trzeba go posypać DDT, wyczesać i spuścić w kiblu. Kto go tu zaprosił powinien razem z nim wypaść z obiegu.

 15. Tomasz mówi

  Podobno T. Sakiewicz to syn krakowskiego rabina. Warto byłoby to sprawdzić i sytuacja by się wyklarowała, z kim mamy do czynienia.

 16. anonim mówi

  Na stronie: http://warsawproperty.org jest wyszukiwarka nieruchomości w Warszawie, które mogą być objęte restytucją mienia ofiar Holocaustu na mocy ustawy Just Act 447.
  Sądzę że ta informacja jest ważna i godna nagłośnienia.
  Następne miasta : Białymstoku, Lublinie , Łodzi, Radomiu, Krakowie, Gdańsk

 17. Ryszard mówi

  Zlikwidować muzea poświęcone Żydom, mają wspólną historie to są muzea ale nie specjalne. Ale jeżeli już to muzea martylologii na Polakach. I dość że sloganem co złe zrobił żyd to nie jest Żydem, ale jak zabił Polaka to żyd? Skończyć z wyższości Żydów Oświęcimiu, o Polakach szczatkowo i jeszcze nie daje się Polakom zaproszeń a Żyd w Oświęcimiu przyjeżdża i leje zimnym potem po czym? Jaka nienawiść trzeba mieć, i bezkarnie opuścił kraj zhanbiony przez Żyda! Czy przedstawili akty prawne, czy ponieśli jakieś koszty, to mi brano kasę na odbudowę Polski, i odbudowa kraju to moimi rekoma a Żydom wara od Polski. Gdzie miał rozum ten nasz król?

 18. Wojciech mówi

  Czy już nie ma prawdziwych Polskich Patriotów? Nie ma już ludzi uczciwych na których można oddać głos? … Niech w końcu Polska odżyje od zdrajców. Zrobić Polskę potężną ekonomicznie i militarnie. Wiem że to możliwe bo sam mam parę pomysłów na to …

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.