Awanturnica Podleśna bezkarna. Sąd uznał, że dewastacja biur poselskich to czyn o znikomej szkodliwości społecznej

Elżbieta Podleśna/ fot. screen
3

W nocy z 20 na 21 lipca 2018 roku Elżbieta Podleśna oblała farbą biura posła Krzysztofa Czabańskiego i senatora Andrzeja Mioduszewskiego w Wąbrzeźnie i Golubiu-Dobrzyniu. Na biurach napisała: „PIS=PZPR”, a na chodniku: „Czas na sąd ostateczny”. Miał to być protest przeciw nowelizacji ustawy o Sądzie Najwyższym. Szkody wyceniono na 1228 zł. W środę (20.11.2019) Sąd Rejonowy w Wąbrzeźnie umorzył w całości postępowanie karne przeciw Podleśnej ze względu na znikomą społeczną szkodliwość czynu.

Elżbieta Podleśna ma na swoim koncie nie tylko dewastacje biur poselskich. W nocy z 26 na 27 kwietnia br. Podleśna rozlepiła w sąsiedztwie kościoła pw. Maksymiliana Marii Kolbego w Płocku (m.in. na toalecie i koszu na śmieci) obrazki z wizerunkiem Matki Boskiej Częstochowskiej z tęczową aureolą. Gdy została zatrzymana przez policję  i postawiono jej zarzut znieważenia przedmiotu kultu i czci religijnej, „obrońcy demokracji” wpadli w amok.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

ZOBACZ: Policja zatrzymała aktywistkę LGBT, która sprofanowała wizerunek Matki Boskiej. „Obrońcy demokracji” w amoku

Podleśna to jedna z awanturnic, które urządziły prowokację podczas Marszu Niepodległości w 2017 roku kładąc się na trasie marszu z banerem „Faszyzm stop”. Brała też udział w ataku na Monikę Ogórek pod siedzibą TVP w lutym 2019 roku. W lipcu 2017, podczas protestów przeciw ustawom sądowniczym, organizowała odczytywanie „listy hańby” pod Senatem. W kwietniu 2018 uczestniczyła w próbie blokady ekshumacji smoleńskiej w Łodzi. Środowiska lewicowe kreują Podleśna na męczennicę LGBT.

Źródło informacji: TVP Info

Zobacz też:

Podleśna jako święta LGBT! Amnesty International popiera profanację wizerunku Matki Boskiej

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Zbigniew mówi

    Paskudstwo nie jest karalne – karalne jest dopiero jak paskuda dostanie w tak jak ten witkowski

  2. nikktobcy mówi

    Magdalene Ogorek, pomrdalo wam sie z jaruzelska hahhaha

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.