„Atak na Pawła to atak na wartości”. Magdalena Adamowicz w Parlamencie Europejskim

Magdalena Adamowicz w Parlamencie Europejskim/ fot. facebook
10

Magdalena Adamowicz, wdowa po zamordowanym prezydencie Gdańska, przemawiała dziś (30.01.2019) w Parlamencie Europejskim, do którego zaprosił ją europoseł Janusz Lewandowski. Jakie było przesłanie Adamowicz? Fragment jej przemówienia Lewandowski opublikował na Facebooku.

„Był katolikiem, był chrześcijaninem, dla którego każdy człowiek był ważny. Bez względu na płeć, wiek, pochodzenie, wyznanie, orientację czy tożsamość płciową. Atak na Pawła to atak na wszystkie wartości, które wyznawał i na których konsekwentnie od lat budował siłę Gdańska, samorządu i wspólnoty. Chcę prosić o to, byśmy pamiętali o mocy słowa i odpowiedzialności za drugiego człowieka. A także o to, byśmy nie ustawali w wysiłku tworzenia Europy solidarnej i wolnej od nienawiści” – powiedziała Adamowicz.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Nasz komentarz: Trwa budowanie kultu Pawła Adamowicza jako patrona eurokołchozu. Atak chorego psychicznie kryminalisty okazuje się atakiem na wartości. A jakie to wartości zaatakował Stefan W.? Oczywiście tzw. wartości europejskie z promocją LGBT włącznie. A to znaczy, że Polacy, którzy nie chcą się zgodzić na te wartości, mają być utożsamiani z mordercą. W propagandowym przekazie budowanym przez PO i Magdalenę Adamowicz nie chodzi tylko o uderzenie w Prawo i Sprawiedliwość. Tu chodzi o uderzenie we wszystkich Polaków, którzy sprzeciwiają się ideologii gender, multi-kulti, LGBT oraz budowaniu „wolnego miasta Gdańska”. Niemcy zacierają ręce.

Przeczytaj też:

Katarzyna TS: Święty Adamowicz, patron eurokołchozu

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Ala mówi

  Klamstwo i obluda itd siega zenitu jak mozna robic takie szol dla czlowieka ktory byl bardzo zlym towarzyszem.Szkodzil Polsce i Polakom,wiec po co tak wybielac.Polska jest zniewolona,oszukana,okradziona itd.PO sie go pozbyla,mial ekskomunike itd.Patalachow musi sie czyms zajac,tak jak pan owsik!

  1. julek mówi

   Wdowa w PE z Lewandowskim POchwala rozkradanie Polski! A gdzie jej żałoba? Chyba, że Adamowicz zmartwychwstał i czeka na nią w UeSaAelu!? Mieć 36 kont i 7 mieszkań, to są te ich wartości, a nie miłość do drugiego człowieka! HIPOKRYZJA!

 2. Tomasz mówi

  Teraz Adamowicza próbuje się wykreować na idealnego bez wad wzorcowego obywatela UE. Szczyt obłudy i fałszu. To że Adamowicz propagował postawę bez kręgosłupa moralnego i kulturowego (członka UE), nie znaczy że każdy musi się z tym zgadzać. Zabił go szaleniec z nożem nie upilnowany przez „ochroniarzy” z łapanki, ale lewactwo upiera się że to mowa nienawiści dokonała zamachu. A teraz na dodatek ta Kobieta szuka swoich 5 minut na scenie kiedy nawet kwiaty na grobie jeszcze świeże. Żałosne.

 3. marju73 mówi

  Dobrze wiemy jakie to wartości.

 4. ikss67 mówi

  Robi co jej każą. Typowe dla zorganizowanego środowiska biznesu. W zamian środowisko swoim wpływem na wymiar niesprawiedliwości gwarantuje nietykalność.

 5. janusz mówi

  Indoktrynacja Magdaleny Adamowicz po śmierci męża… przez kogo ? Nie wiecie? Wszyscy wiedzą, nawet Ci niezorientowani 🙂

  1. Marek mówi

   Kto w takich okolicznościach jedzie do PE i robi taką propagandę? To jakiś absurd. I tak – sama z siebie – pojechała i głosiła te wszystkie peany?

 6. Mr. ?? mówi

  Jej mąż reprezentował lewackie wartości unijne LGBTQ, gender, multi-kulti …
  do tego był umoczony w układy mafijno biznesowe
  a zamach na niego wygląda jak false flag

 7. d. mówi

  ta kobieta nie ma wstydu ani honoru!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.