Atak na Michalkiewicza! Warszawskie feministki ruszyły szturmem na publicystę podczas Targów Książki Historycznej

Fot. pixabay (Pixabay License)
SKLEP-WPRAWO.PL

Dzisiejsze (30.11.2019 r.) Targi Książki Historycznej nie mogły odbyć się bez zakłóceń. Stanisław Michalkiewicz padł ofiarą ataku rozgoryczonych feministek.

Wszystko przez opublikowanie danych kobiety, która pozwała pana Michalkiewicza i zaocznie wygrała proces. Grupa kobiet początkowo protestowała przed wejściem do Arkad Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie, podczas gdy druga przeprowadzała protest wewnątrz budynku. Protestowano przeciwko osobie publicysty obecnego na Targach. Ten bowiem upublicznił rzekomo dane kobiety, podającej się za ofiarę księdza pedofila. Strajk Kobiet, a zatem niezawodne organizatorki Czarnych Marszy, okazały się jak zawsze nieocenione. Uznały, iż krok Michalkiewicza był zemstą za przegrany proces i postanowiły przystąpić do ataku.

Publicysta wyjaśnia, iż podał dane kobiety będącej jego wierzycielką przez proces, o którym nikt go nie poinformował.  W kwestii oskarżeń związanych z księdzem użył jedynie stosowanego przez media pseudonimu. Potrzebna była interwencja policji, a następnie ochrony, aby zgraja protestujących opuściła lokal. Jak podaje Tomasz Sommer, cała akcja nie zniechęciła Michalkiewicza, który będzie obecny na Targach również jutro od godziny 14.

Źródło informacji: nczas.com

Przeczytaj również:

„Nergal” bezkarny! Profanuje wizerunek Matki Boskiej, a prokuratura odmawia wszczęcia dochodzenia

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.