Atak na Michalkiewicza! Warszawskie feministki ruszyły szturmem na publicystę podczas Targów Książki Historycznej

Fot. pixabay (Pixabay License)

Dzisiejsze (30.11.2019 r.) Targi Książki Historycznej nie mogły odbyć się bez zakłóceń. Stanisław Michalkiewicz padł ofiarą ataku rozgoryczonych feministek.

Wszystko przez opublikowanie danych kobiety, która pozwała pana Michalkiewicza i zaocznie wygrała proces. Grupa kobiet początkowo protestowała przed wejściem do Arkad Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie, podczas gdy druga przeprowadzała protest wewnątrz budynku. Protestowano przeciwko osobie publicysty obecnego na Targach. Ten bowiem upublicznił rzekomo dane kobiety, podającej się za ofiarę księdza pedofila. Strajk Kobiet, a zatem niezawodne organizatorki Czarnych Marszy, okazały się jak zawsze nieocenione. Uznały, iż krok Michalkiewicza był zemstą za przegrany proces i postanowiły przystąpić do ataku.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Publicysta wyjaśnia, iż podał dane kobiety będącej jego wierzycielką przez proces, o którym nikt go nie poinformował.  W kwestii oskarżeń związanych z księdzem użył jedynie stosowanego przez media pseudonimu. Potrzebna była interwencja policji, a następnie ochrony, aby zgraja protestujących opuściła lokal. Jak podaje Tomasz Sommer, cała akcja nie zniechęciła Michalkiewicza, który będzie obecny na Targach również jutro od godziny 14.

Źródło informacji: nczas.com

Przeczytaj również:

„Nergal” bezkarny! Profanuje wizerunek Matki Boskiej, a prokuratura odmawia wszczęcia dochodzenia

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.