Arabscy „chłopcy z ferajny” opanowali Berlin. Policja i wymiar sprawiedliwości bezradne [WIDEO]

fot. facebook
1

Berlin to miasto opanowane przez arabskich „chłopców z ferajny:, czyli przestępcze klany, których liczbę eksperci Federalnego Urzędu Kryminalnego szacują dziś na prawie 20. Każdy klan liczy po kilkaset osób. Klany mają perfekcyjną strukturę komunikacji, bo zatrzymani przez policję podejrzani byli w stanie w ciągu kilku minut ściągnąć posiłki, których liczebność powodowała, że policja wolała się wycofać.

Ojcowie klanów przybyli do Niemiec w latach 80. jako Palestyńczycy – bezpaństwowcy. Ich urodzeni w obozach w Libii synowie mają teraz niemieckie paszporty. Eksperci oceniają, że w ostatnich latach dochody klanów wynosiły miliony euro. Ich pola działania to cały rejestr możliwych przestępstw: handel narkotykami, napady, włamania, paserstwo, wymuszanie haraczu, handel żywym towarem, stręczycielstwo, prostytucja i hazard. Klany instalują swoje wtyczki wśród kadetów berlińskiej akademii policyjnej, żeby móc infiltrować struktury policji.

Wsparcie - darowizny

Arabscy „chłopcy z ferajny” tworzą równoległe społeczeństwo, korzystające w pełni z dobrodziejstw państwa opiekuńczego, lecz ignorujące państwowe struktury władzy czy praworządności. Ich członkowie żenią się między sobą, wspierają i pomagają sobie we wszystkich życiowych sprawach.

Nie wygląda ta na wzorcową integrację.

Źródło: dw.com

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. sten mówi

    To samo chcieli i chcą nam zafundować opozycja PO Nowoczesne KODy i….biskupi KK nawołujący do przyjmowania najeźdźców za namową Franciszka .

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.