Apartamenty dla imigrantów! Niemiecki Senat zapewnia luksusy dla azylantów. Powód? Brak wolnych mieszkań…

fot. twitter
2

Niemiecki Senat podjął decyzję o wynajęciu apartamentów dla imigrantów. Sebastian Scheel, sekretarz stanu z senackiego Departamentu Rozwoju Miast mówi, że mieszkania staną się “schronieniem dla uchodźców”, aby “uniknąć bezdomności”.

Łącznie wynajmowanych jest prawie 70 000 metrów kwadratowych powierzchni mieszkalnej w Berlinie. Apartamenty znajdują się przy Bäkestraße (Lichterfelde), Bernauer Straße (centrum), Chris-Gueffroy-Allee (Neukölln), Freudestraße (Spandau), Gehrenseestraße i Hagenower Ring (oba Hohenschönhausen), na Kiefholzstraße (Treptow) ), w Marienfelder Allee (Mariendorf), Rhinstraße (Lichtenberg), Seehausener Straße (Hohenschönhausen) oraz w Senftenberger Ring (Märkisches Viertel).

Nie podano informacji o wysokości czynszu, który Senat musi zapłacić za wynajmowane mieszkania. Są to poufne wyniki negocjacji, których ujawnienie ograniczyłoby zakres negocjacji przyszłych umów najmu – powiedział sekretarz stanu Scheel. Domyślać się można, że gdyby cena wynajmu nie była astronomiczna, senat nie stroniłby od poinformowania opinii publicznej o wysokości czynszu…, który jest opłacany z pieniędzy niemieckich podatników. A tak, afrykańscy i islamscy “profesorowie, naukowcy i prawnicy” będą żyli na koszt pracujących Niemców.

Jak informuje niemiecki portal Bz-berlin.de, na mieszkanie czeka aż 19 tysięcy azylantów, którzy zgodnie z prawem, po zakończonych procedurach, powinni opuścić ośrodek dla “uchodźców”. Co to oznacza? Wyobraźcie sobie, że liczba 19 tysięcy roszczeniowych azylantów cały czas rośnie. Niemieccy politycy sprowadzają na kraj prawdziwą katastrofę, z której uratować może ich tylko cud.

Przeczytaj także:

Najlepiej strzeżony świąteczny jarmark na świecie. „Zamach zwiększył popularność miejsca”. Wstyd dla Niemiec!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Mirosław Trojden mówi

    Kij z nimi, gorzej, że u nas pis może zrobić to samo, może już to robi. Ostatnie ich wyskoki pokazują totalne poddaństwo wobec eurokołchoza, lewizny, usraela, ukraińców, skrajnego lewactwa, eko-szaleńców itd.

  2. Zenon mówi

    PiS się niech ani waży zrobić coś takiego w Polsce!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.