Antypolska propaganda w brytyjskiej szkole

fot. pixabay.com
10
SKLEP-WPRAWO.PL

Uczniowie 8 klasy w Walthemstow Academy otrzymali w tym roku książeczkę pt. „Istotna Wiedza”, w której część dotycząca migracji sugerowała, że ​​polscy migranci przybyli do Wielkiej Brytanii po „bezpłatną opiekę zdrowotną” i „lepsze szkoły” oraz, że „kradną pracę”. Wymieniając problemy spowodowane przez polską imigrację w dokumencie podkreślono „przeciążanie służby zdrowia (NHS)”, „wiele języków” w szkołach, „pracę nieformalną”, „niepłacenie podatku” i „bezrobocie dla lokalnych mieszkańców” – informuje portal brytol.com.

Informacje podane w książeczce są sprzeczne z wynikami zleconego przez rząd badania, w którym stwierdzono, że imigranci z UE płacą wyższe podatki niż obywatele brytyjscy i to aż o 2 300 funtów więcej rocznie w przeliczeniu na osobę. Badania przeprowadzone przez Oxford Economics wykazały, że w ciągu życia migranci płacą o 78 000 funtów więcej niż pobierają w usługach publicznych i świadczeniach, podczas gdy przeciętny wkład netto obywatela Wielkiej Brytanii wynosi zero.

Do Akademii Walthemstow uczęszczają również polscy uczniowie. Po skargach ich rodziców na dyskryminującą i nieprawdziwa treść książeczki, dyrektorka szkoły Emma Skae przeprosiła „z całego serca” i przyznała, że części arkusza były „niedokładne i niewrażliwe”. Zaznaczyła jednak, że „uczniowie muszą zrozumieć, że są krytycy imigracji”.

Jedna z polskich matek, której 12-letnia córka otrzymała książeczkę, powiedziała: “Byłam głęboko zszokowana i obrażona, że mówiąc o imigracji atakowali tylko jeden naród.”

Nasz komentarz: Warto zadać pytanie, dlaczego krytyka imigracji w książeczce, którą otrzymali uczniowie Akademii Walthemstow, polega na podawaniu nieprawdziwych informacji i atakowaniu wyłącznie imigrantów z Polski. Może dlatego, że polityczna poprawność nakazuje milczeć w sprawie imigrantów z krajów islamskich, a Polaków można bezkarnie obrażać i szkalować. To przecież katolicy, a ci byli i są postrzegani przez Anglików jako najgorszy wróg. Nie zapominajmy też o propagandzie, która z Polaków robi morderców Żydów i współsprawców Holokaustu. To musi przynosić i przynosi negatywne emocje wobec Polaków.

Niedawno minister Czaputowicz pozował do zdjęcia z tabliczką „Zjednoczeni przeciw antysemityzmowi”. Czy polski MSZ zrobi kiedyś akcję „Zjednoczeni przeciw antypolonizmowi”?

Źródło informacji: brytol.com

Przeczytaj też:

Katarzyna TS: Polacy przepraszają za Zawiszę Czarnego

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. yudenon mówi

  Niedawno minister Czaputowicz pozował do zdjęcia z tabliczką „Zjednoczeni przeciw antysemityzmowi”. Czy polski MSZ zrobi kiedyś akcję „Zjednoczeni przeciw antypolonizmowi”?
  NIE! Jest albo szabesgojem, albo Żydem z pepiniery drogiego Bronisława!

 2. kim on jest ?! mówi

  ten ciapatowicz to nie odpowednia osoba na stanowisku !!1 zupelnie lekcewazy Polskie sprawy !!! taka przypadkowa osoba …na niekorzysc Polski !!

 3. michu mówi

  Czas najwyższy aby Polacy tam mieszkający przestali budować swoją pracą potęgę W.Brytanii a zaczęli tak na miejscu przekształcać Polskę, by tu można było budować jej potęgę. :).

  1. pw mówi

   Nie zbudujesz potegi Polski bez wyrzucenia z naszego kraju calej obcej agenrury, popisow i innych zdrajcow.

  2. MSW mówi

   Anglicy też tak myślą, nie będą szczęśliwi jeśli nie pognębią Polaków. Anglików najbardziej denerwuje fakt, że Polacy uważają, że mają prawo być tam na równych prawach. Osobiście też tak uważam, ale prawda też jest taka, że cokolwiek zle się będzie działo w ich kraju, to głównie będzie wina Polaków, a szczególnie jeszcze po Brexicie. Polacy byli przeciw Brexitowi. Anglicy głosami Murzynów poparli Monarchię.

 4. Robert mówi

  Tak se patrzę na półfinał i kombinuje,gdzie ta wojna z Putinem,kiedy jeden z wielkich obrońców demokracji (202 cm)zwany Matthew Anderson rosyjską siatkę pruje?W Zenicie Kazań,może wg.10 przykazań,nie kradnij tylko zarabiaj gdzie tylko to możliwe?

 5. Robert mówi

  Może to nie rządy,sojusze,wreszcie media,tylko pieniądze są uczciwe?

 6. Robert mówi

  Nasz największy sojusznik Uuusssaaa,gra nas na dwa fronty,z jednej strony udaje przyjaciela,z drugiej,dzięki swej starszej,gorszej siostrze mówi,Polska ty łotrze,każda nasza fala do was dotrze

 7. Malakian mówi

  No,bo muzol na pewno będzie pracował,na 3 zamiany.Co za qrestvo angolskie.Bylem ponad rok w Birmingham, dłużej nie dałem rady.Anglia jest sprzedana, upadła.

 8. maciek mówi

  niech sobie poużywają jeszcze przez chwile, gospodarka europy zachodniej jest na skraju upadku przez brak rąk do pracy który się nasila z każdym miesiącem. Postepował bedzie spadek jakości usług aż kiedyś to wszystko walnie wraz z państwem socjalnym .Ciężko pracujący emigranci z europy wschodniej tylko ten upadek spowolnili A wszystko to efekty wygodnego życia , antykoncepcji i aborcji. Praw boskich nie da się oszukać w praktyce.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.