Antoni Macierewicz przyłącza się do nagonki na Konfederację: „Osłabiając PiS, osłabiacie Polskę” [WIDEO]

Antoni Macierewicz/ fot. screen
20

Ujawnienie informacji o naciskach strony amerykańskiej na Polskę w sprawie realizacji roszczeń żydowskich oraz protesty przeciwko ustawie 447 legitymizującej te roszczenia najwyraźniej bardzo nie podobają się obozowi rządowemu. Propagandowa nagonka na Konfederację nasila się w mediach prorządowych. Można powiedzieć, że nagonka weszła w etap „wszystkie ręce na pokład”, a jedną z osób, które zdecydowały się wziąć udział w tej propagandowej hucpie jest Antoni Macierewicz.

W czwartkowym felietonie „Głos Polski”, emitowanym na antenie TV Trwam i Radia Maryja, Macierewicz stwierdził, że ustawa 447 nie jest zagrożeniem dla Polski, sprawa została rozwiązana na mocy umowy indemnizacyjnej z 1960 roku, a sugerowanie jakoby Amerykanie wywierali naciski na stronę polską w sprawie roszczeń żydowskich to dezinformacja.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

„Sprawy te są tak przedstawiane w fałszywym świetle, w moim głębokim przekonaniu, przez środowiska, które były tradycyjnie prorosyjskie. Nie jest prawdą, że są to środowiska narodowe, bo ze Stronnictwem Narodowo-Demokratycznym nie mają w istocie nic wspólnego. Jest prawdą, że będąc środowiskami marginalnymi, prorosyjskimi, czasami zresztą bezpośrednio związanymi z polityką rosyjską, są środowiskami, które chcą udawać środowiska narodowe i grać na pewnej nucie” – oświadczył Macierewicz.

„Są to środowiska marginalne, które chcąc wejść do Parlamentu Europejskiego, chcąc wejść do polskiego Parlamentu – chcą to uczynić kosztem Prawa i Sprawiedliwości, chcą to uczynić kosztem wielkiej formacji patriotycznej, która jest jedyną siłą zdolną zatrzymać wszelkie roszczenia niesprawiedliwe, nieuczciwe i nie mające żadnych podstaw wobec Polski. Jeżeli osłabimy PiS, to damy drogę takim siłom jak Platforma Obywatelska i tzw. Koalicja Europejska. A to są siły, które wielokrotnie przystawały na grabież Polski i to z różnych środowisk, zarówno mafijnych jak i politycznych zagranicznych. Mówię o tym apelując do takich ludzi, których uważam za uczciwych, jak pan Michalkiewicz czy pan Braun: panowie, osłabiając Prawo i Sprawiedliwość, osłabiacie Polskę” – powiedział Macierewicz.

– Mimo wielu różnic miałem zawsze dużo szacunku dla ministra Antoniego Macierewicza. Niestety, stawiając znak równości między interesami PiS a interesami Polski rozmienia na drobne swoją ciekawą biografię polityczną – napisał na Twitterze prezes Ruchu Narodowego Robert Winnicki.

Źródło informacji; youtube, twitter

Zobacz też:

Katarzyna TS u Roli: Kongres USA pomógł Żydom okraść szwajcarskie banki. Nie bagatelizujmy ustawy 447!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. LisKurnikJajko mówi

  To po co była ta ustwa przyjęta w Stanach? Tak dla jajców?
  To po co Pompeo mówił aby Polski rząd przygotował pod to ustawę? Tak dla jajców?
  I tak dalej i tak dalej, to wszystko dla jaja aby było śmiesznie?

  Obłuda i kłamstwo pisiorów jest 100 razy większa niż PO, ci drudzy przynajmniej to jawni zdrawcy Polski, natomiast PIS tylko udaje patriotów.

 2. jacek mówi

  taki sam kłamca jak i jego żenująca pro-izraelska partyjka…

 3. marju73 mówi

  Singer to taka sama syjonistycxna szmata jak jego dawny byly (?) koleś Szechter.

  1. Zygzak mówi

   Tobie to sie w malutkiej glowce pojebalo. Kogos takiego jak Macierewicz zestawiac w znaku rownosci z Michnikiem . calkowicie krytycznie odnosze sie do jego wypowiedzi ,ale trzeba byc karakanem intelektu zeby cos takiego wykombinowac jak ty i co gorsza dzielic sie tym na forum. Zamknij sie !

  2. marju73 mówi

   KOR to opcja źydowska czego jak widać twoja wielgachna acz pusta w środku łepetyna i tak nie pojmie.

 4. rins mówi

  odkąd pis wchodzi w dupę żydom nie głosuję na zdrajców, albo PO wchodzi w dupę niemcom,albo pis wchodzi w dupę żydkom, nie możemy być suwerenni i mieć u władzy Polaków, tylko same żydy? A co to jest państwo izrael czy Polska się pytam?

  1. Rozyk mówi

   Pis to opcja syjonistyczna a po to właśnie lewacko globalistyczna która chce multkulti i gender

 5. Mariusz mówi

  Oby Konferderacja zdobyła jak najwięcej głosów

 6. Zbulwersowany mówi

  Media toruńskie coraz bardziej oddalają się od Polaków. Na zasadzie przypadku można u nich zobaczyć czy usłyszeć kogoś z propolskiej Konfederacji. A funfcjonariuszy z PIS co nie miara. Jak nie postawią na polską młodzież to sami emeryci nie uratują ich od upadku. Ich siła oddziaływania sukcesywnie maleje. Osłabienie Konfederacji poprzez Europa Christi spaliło na panewce. Grzegorz Braun nie ma tam wstępu, bo zbyt katolicki i tradycyjny, a Jojne Danielsy mają. Media toruńskie stają się coraz bardziej głosem judeochrzescijan. Czy katolicy i patrioci polscy tego nie dostrzegają ?!

  1. Tadzu mówi

   Ja dawno temu twierdziłem że Rydzyk to manipulant BOŻE OBROŃ NAS przed wilkami w owczej skórze, przypomnę sam ojciec mówił że po owocach trzeba poznawać kto kim jest sami osądzcie kim jest Rydzyk dyrektor jak się zwie.

 7. ikss67 mówi

  Sorry Antoni, jak to mówi młodzież: turlaj dropsa. Teraz wiadomo, żeś filosemicki agent z krwi i kości. Śmieszą w tym kontekście te Twoje pobożne wypowiedzi. Niech będzie pochwalony i tym podobne. Wyczuwam serwilizm wobec amerykańskiej diaspory tak silny, że to jest nieuleczalne. Mój poziom szacunku zmalał z 30% do 10%. Blisko zeru coraz bliżej.

 8. Buran mówi

  Szuka głupszych od siebie. Jeśli 447 nic nie może i nic nie znaczy to po kiego grzyba ją uchwalili i forsują? Co jaka maszkara przyjedzie z USraela wymachuje palcem i tupie nogą sycząc: no, polacy, będziecie poniewierani na forum międzynarodowym.

 9. Robert mówi

  Antek zostań moją mamą,kiedy nawet wszyscy usraelczycy weekend uwielbiają,ty tylko o środzie i środowiskach.A…zaliż,wrak Tupolewa odzyskasz,kiedy kokpit ministra MON o Palmę Daktylową rozwalisz

 10. STUDIO OSTROŚĆ mówi

  Nie oglądam telewizji.
  Telewizja kłamie .
  To co dzieje się z UE to nowy komunizm .
  Czy nikt tego nie widzi ?
  Konfederacja coś zmieni ?
  Jeszcze nie znam odpowiedzi.

  Komunizm pełną gębą.
  To trzeba unicestwić zanim się wykluje i nas pożre!
  To teoretycznie pozbawienie Wszystkich krajów UE suwerenności!

  https://prawy.pl/101722-marksistowski-manifest-ideowa-podstawa-dalszego-rozwoju-unii-europejskiej-komentarz-ekspertow-ordo-iuris/?fbclid=IwAR34pH512Y0S3MtT5IBLneuk48m1nJc_YEH0lnQxYXojkzQxQUUa_4q26As

  1. Wojciech mówi

   Zanim się wykluje??? Oczadziałeś? To już dawno się wykluło i zdążyło dorosnąć.

 11. Wojciech mówi

  Macierewicz kopie sobie – polityczny – grób. To zasłużony człowiek (ujawnienie agentów, likwidacja WSI, wywalenie generałów od Kiszczaka) ale chyba przeszedł na ciemną (żydowską) stronę mocy.

  1. ed200816 mówi

   Bo to Żyd.N ie widzisz tego?

 12. Piotr mówi

  Kłamie, oczernia (przypina prorosyjska łatkę), i jeszcze sugeruje, że PiS ma swoich wyborców na własność. Próba wejścia na scenę polityczną ma być zbrodnią przeciwko ludzkości, gdyż może się odbyć „kosztem” PiSu! Panie Antoni, od dawna ma pan te objawy? Proszę się udać do dobrego weterynarza.

 13. IwonkaK mówi

  Konfederacja to JEDYNA opcja dla ludzi ktorzy kochaja Polske i chca ja ocalic. Bardzo dobrze, niech oczerniaja czlonkow Konfederacji, przynajmniej poznamy kto jest wrogiem Polski i Polakow i kto chce nas oddac pod eskimoski zabor.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.