Antifa grozi nastolatce demaskującej klimatyczną propagandę. „Der Spiegel” przyłącza się do nagonki

Naomi Seibt/ fot. screen
1

Niemiecka youtuberka, 19-letnia Naomi Seibt, otrzymuje pogróżki w Internecie i głuche telefony, Antifa zamówiła pod jej dom karawan pogrzebowy, a ostatnio do nagonki przyłączył się tygodnik „Der Spiegel” pogardliwie określając jej wypowiedzi jako „prawicowe gardłowanie”. Jaki jest powód tej kampanii nienawiści wobec nastolatki? Seibt publikuje filmy, w których demaskuje klimatyczną propagandę i wskazuje na polityczne przyczyny histerii klimatycznej.

Byłam aktywistka klimatyczną. Wyrosłam w atmosferze histerii klimatycznej serwowanej przez media i szkolne podręczniki” – mówi o sobie Seibt. W 2015 roku jej podejście zmieniło się na sceptyczne. Zaczęło się od kryzysu migracyjnego. Od tego momentu Seibt zaczęła uważnie analizować informacje i doszła do wniosku, że padła ofiarą propagandy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Alarmizm klimatyczny jest ideologią antyludzką” – mówi Seibt podkreślając, że histeria klimatyczna nie ma nic wspólnego z nauką, ale jest narzędziem do upokarzania ludzi, ograniczania wolności słowa i wprowadzania totalitaryzmu. „Nie chcę, żebyście panikowali. Chcę, żebyście myśleli” – apeluje Seibt do nastolatków nawiązując do słynnej frazy Grety Thunberg.

Dziennik „Washington Post” nazwał Seibt anty-Gretą i opisał jej współpracę z  amerykańskim, konserwatywnym think-tankiem Heartland Institute, który przeciwstawia się klimatycznej histerii. Instytut zwrócił się do Seibt z propozycją współpracy po jej wystąpieniu w EIKE, monachijskim think tanku, którego wiceprezydent jest politykiem AfD.

Naomi Seibt przyznaje, że niemal codziennie otrzymuje różnego rodzaju pogróżki. Zapowiada, że przenosi się do USA, ponieważ w jej kraju nie ma dla niej przyszłości. Ostrzega też przed „socjalistyczną dyktaturą” w Niemczech. Czy politycy nie widzą oczywistości, o której mówi 19-latka? Widzą, lecz histeria klimatyczna jest im na rękę. Łatwiej rządzić ogłupionymi baranami panikującym pod dyktando Thunberg niż ludźmi, którzy myślą i dostrzegają propagandowe sztuczki establishmentu.

Dziękuję wszystkim, którzy wspierają mnie w czasie tego medialnego tornada, które mnie obecnie otacza – napisała Naomi Seibt na Twitterze i po raz kolejny zaapelowała: „Nie panikujcie, myślcie”.

Źródło informacji: YouTube, Washington Post, PAP

Zobacz też:

Szajba! Nowy gatunek ślimaka na cześć wagarowiczki ze Szwecji – Craspedotropis gretathunbergae

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.