Angielska organizacja publikuje kuriozalny raport o Polsce pt. „Od antysemityzmu do antyislamskiego rasizmu”

fot. facebook
6

Angielska organizacja Fath Matters opublikowała raport na temat „dynamiki i czynników stojących za skrajnie prawicowymi narracjami w Polsce i Wielkiej Brytanii”. Tytuł raportu brzmi „Od antysemityzmu do antyislamskiego rasizmu: ewoluujące oblicze polskiej skrajnej prawicy”. Jak już zapewne zgadliście po tytule, raport dowodzi, że Polacy są antysemitami, a z ich antysemityzmu wyrasta antymuzułmański rasizm. Horror i zgroza!

Raport „identyfikuje kluczowe skrajne głosy w Wielkiej Brytanii i w Polsce i demaskuje ich poglądy, mając na celu ich marginalizacją i zachęcenie Polaków do kwestionowania podobnych opinii w Internecie i przestrzeni publicznej”. Jako wrogów publicznych raport wskazuje Britain First, Jacka Międlara, Miriam Shaded, Mariana Kowalskiego, Piotra Szlachtowicza (dziennikarz radia The Nowy Polski Show), Weronikę Kanię (publicystka portalu „Nie dla islamizacji Europy”), Janusza Korwina-Mikkego i Piotra Rybaka.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najbardziej kuriozalną tezą raportu jest rzekome zagrożenie dla polskich Tatarów, więc twórcy raportu mają nadzieję, ze ich projekt „może pomóc w nawiązaniu współpracy w budowaniu dialogu oraz w dostrzeżeniu historycznego i współczesnego wkładu polskich muzułmanów”.

Na taki bełkot mamy w języku polskim soczyste określenie „sra…e w banię”. Tyle właśnie warte są wypociny kolejnej neomarksistowskiej agendy, która poucza Polaków, co jest dobre, a co złe.

Mądralom z Faith Matters radzimy z całego serca: ODCZEPCIE SIĘ OD POLSKICH TATARÓW! Nie próbujcie ich wykorzystywać do swoich brudnych, neomarksistowskich rozgrywek!

Źródło: facebook

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Robert B. mówi

  Angielska? A napletek ci “Anglicy” mają?

  1. Spostrzegawczy mówi

   Wszystko wskazuje, że w tym tkwi sedno sprawy.

 2. Mario mówi

  Zapomnieli albo nie wiedzą że naród Polski jest odpowiedzialny za wyrżniecie setek tysiecy imigrantów muzułmańskich pod Wiedniem

  1. Ayax mówi

   Dobrze Mario mówisz 🙂 jeszcze Turcja będzie się domagać reparacji wojennych 🙂

 3. Goj mówi

  Przerażające, jak brak napletka degeneruje człowieka.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.