Andrea Mitchell przeprasza za wypowiedź o „polskim i nazistowskim reżimie”

Andrea Mitchell/ fot. screen
7

– Wczoraj wyraziłam się błędnie na wizji, mówiąc o Powstaniu w Getcie Warszawskim w 1943. Dla jasności, polski rząd nie był uwikłany w te przerażające czyny. Przepraszam za niefortunną nieprecyzyjność – napisała na Twitterze Andrea Mitchel, korespondentka amerykańskiej telewizji MSNBC, która – relacjonując konferencję bliskowschodnią w Warszawie – powiedziała, że Powstanie w Getcie było skierowane przeciwko „polskiemu i nazistowskiemu reżimowi”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Co warte są takie przeprosiny? Nic nie są warte. Ohydne kłamstwo poszło w świat, a Mitchell pisze dziś o „niefortunnej nieprecyzyjności”. To nie była „nieprecyzyjność”. To było obrzydliwe łgarstwo, którym Mitchell wpisała się w antypolską propagandę przerabiającą Polaków z ofiary II wojny światowej na kata współpracującego z Niemcami. I to łgarstwo usłyszały miliony widzów. Do ilu z nich dotrze wyjaśnienie zamieszczone na Twitterze?

Przeczytaj też:

Zawiadomienie do prokuratury ws. wypowiedzi Mitchell o „polskim i nazistowskim reżimie”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Mm mówi

  To żydowska lewaczka powiedziała co chciala. Przeprosić to powinna ale na antenie swej obsranej mendowizji.

 2. marju73 mówi

  Żydownia jest bardzo precyzyjna.Żmijowe plemię.

 3. klioes vel pislamista mówi

  Oj tam, oj tam! Już teraz wiem,
  Że Jaro lubi BDSM.
  🙂

  Bicie i ruc. hanie Polski na dobrej zmianie
  dedykuję Stopowi z nczas.pl

  Kiedy nastała dobra zmiana,
  Polska została wyr. uchana.
  Ale jaki z tego zysk?
  Taki, że dostała w pysk!…

  „Naród polski kolaborował,
  Czyli Żydów on wymordował.”
  Nataniahu stwierdził tak?
  Ależ skąd! prasowy „fakt”…

  Po jawnym nas spoliczkowaniu,
  Znów policzkują …w sprostowaniu:
  „Nie, nie naród polski, a…
  A Polacy.” Szafa gra!

 4. dd. mówi

  pocałuj nas w nasze polskie d…., ty podła zydówko załgana! dobrze wiedziałas, chamko co bredzisz ale ty masz w d …PRAWDĘ! a my mamy w d…pie ciebie załgana cyniczna bezwstydna stara babo. ty stary babsztylu bez wstydu, bez honoru, bez morale! taka twoja parszywa mać, dla pieniędzy powiedziałabys bez wahania kazdą podłość ! trzymaj się z daleka od Polski i Polaków ty stary babsztylu bez honoru! dla Polaków ktoś kto nie ma honoru i wstydu NIE jest człowiekiem!

 5. Ink mówi

  To bylo zplanowane przez tą żydówkę,z urzędu powinno się ścigać takich przestępców

 6. zuzia mówi

  „Z frontu walk w Polin. Spiker zapowiada: za chwilę nadamy relację z frontu ciężkich starć w Polin. Najbardziej zaciekłe walki nasze oddziały toczą w okolicach i w samym mieście Kroke (Kraków). Jest tam nasz korespondent wojenny – major Jonny Izaraels.
  – Hallo Jonny!
  – [nieco przeciągając, podekscytowanym głosem à la Max Kolonko] Taaak! Siądźcie wygodnie w fotelach i oglądajcie! Za to pewno dowódca nagrodzi naszego kaprala tygodniową przepustką! To był piękny strzał! Trzeba go koniecznie zobaczyć na filmie w zwolnieniu! Buntownik po prostu nakrył się nogami! Z ponad dwóch kilometrów snajper naszej niezwyciężonej armii zastrzelił uzbrojonego tubylca! Prosto w głowę, gdy to zwierzę rzucało w naszą stronę kamieniami! Za chwilę też zastrzelił jego uzbrojonego syna, który puszczał podpalone latawce w narodowych barwach! W sumie dzisiaj nasz snajper może się poszczycić doskonałym wynikiem: na pewno trafił dwunastu nastoletnich gojów, którzy brali udział w nielegalnych rozruchach. Nie darmo generał-gubernator okupowanych terytoriów Michael Phollop dosłownie zasypał ulotkami w jidysz miasta oraz wsie. Ostrzegł w nich te brudne zwierzęta, że noszenie flag lub godła byłego ich państwa, świętowanie rocznic, wszelkie zgromadzenia, manifestacje, odmowa pracy, nie płacenie podatków, nie poddanie się chipowaniu, zakrywanie twarzy, rzucanie kamieniami, robienie wideo lub zdjęć, lub nagrywanie żołnierzy w trakcie wykonywania swoich obowiązków, a to w celu zakłócenia morale obywateli i żołnierzy lub w celu destabilizacji państwa, słowem: jakikolwiek opór w dowolnej formie – będzie karany śmiercią! Za masowe protesty gojów, by nauczyć ich moresu, nasza artyleria ulokowana na wzgórzu Vavele ostrzela późnym popołudniem położone poniżej miasto! I tak wiele dzielnic Kroke już płonie, a horyzont zasnuwa dym, gdyż nasze lotnictwo w wielu miejscach zrzuciło napalm! Podam też meteorologiczną ciekawostkę, że na niebie nad Kroke pojawiła się niezwykła chmura: Cumulus Flammagenitus. Takie obłoki pojawiają się podczas erupcji wulkanów czy pożarów buszu. Do ich powstania konieczna jest wysoka temperatura i sporo pary wodnej. Relacjonował: Jonny Izaraels.
  Wielu z Was pomyśli: to fikcja! To nie możliwe, nie w XXI wieku, nie w Europie!
  Czyżby?! Od drugiej połowy XX wieku armia USA na Bliskim Wschodzie realizuje cele polityczne planu tzw. ‘wielkiego Izraela’! Skutkiem tego izraelscy sąsiedzi (tej chwili jeszcze poza Iranem) zostali obdarzeni ‘amerykańską demokracją’, czyli chaosem i nędzą! A Żydzi bezkarnie uskuteczniają ludobójstwo na Palestyńczykach i Syryjczykach! A cały świat na to NIE reaguje!
  Nie w Europie? Przecież ‘demokrację’ pomogli też Amerykanie zbudować Ukraińcom nad Dnieprem! Z podobnym skutkiem!
  Mniej więcej od dwudziestu lat, tzn. od czasu, gdy przemysł holokaustu zgromadził dokumenty dotyczące pożydowskiego majątku w amerykańsko-izraelskim kondominium [(z łac. con- = ‚współ-‚, dominium = ‚panowanie’) – kolonia lub inne terytorium zarządzane wspólnie przez dwa lub więcej państw-metropolii)] Polin – trwały przygotowania do zaatakowania naszego kraju. Filosemityzm i/lub zażydzenie rządzącej sitwy [wystarczy przypomnieć dowcip z okresu rządów premiera Mazowieckiego: Czym się różni rząd w Warszawie od tego w Tel Awiwie? W zasadzie niczym. Choć my mamy jednego Syryjczyka (nazwisko jednego z ministrów) – od tamtego czasu nie wiele się zmieniło!] oraz kompradorska uległość wobec mocarstw – ułatwiła im to. Podpisanie przez prezydenta USA D. Trumpa rasistowskiej ustawy JUST 447 stwarza prawny przyczółek do zagarnięcia naszego narodowego majątku, przechwycenia władzy w Polin i zorganizowania tubylcom ‘polskich obozów pracy’! W XXI wieku, w Europie – Holokaust nas również może spotkać!
  Już wcześniej Anglosasi wielokrotnie nas sprzedawali, przedostatnio: w Jałcie i Teheranie. Wtedy to spotykało nas ludobójstwo czy to z rąk niemieckich żołdaków, czy NKWD-owskich siepaczy. Baczmy, by historia znów się nie powtórzyła!”

 7. ikss67 mówi

  Typowe dla Żydów… Nieprawdę usłyszały miliony a sprostowanie tylko zindoktrynowane, w większości, tysiące.
  Niezrozumiałe dlaczego MSZ nie określił tego, że przeprosiny powinny również być w porównywalnym czasie antenowym. Niesamowite. Jednak rozumiem, że jeśli ktoś jest sługą żydowskim, do tego ma do czynienia z żoną żydowskiego urzędnika bardzo wysokiego szczebla, masona i iluminaty. Szefa firmy produkującej pieniądze i okradającej z milionów, kradnącej zasoby światowego złota, nie podlegającego żadnemu prawu. No to całość robi się logiczna.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.