Amok „obrońców demokracji” przed Sejmem. Poseł Arłukowicz szantażuje funkcjonariusza Straży Marszałkowskiej [WIDEO]

KOD, Obywatele RP i Strajk Kobiet przed Sejmem/ fot. twitter
3

„Obrońcy demokracji” z KOD, Obywatele RP i Strajku Kobiet zapowiedzieli, że 18 lipca będą wdzierać się na teren Sejmu. Powód? „18 lipca rozpoczyna się sesja Sejmu, od którego żądamy natychmiastowej nowelizacji ustaw sądowych zgodnie z zaleceniami Komisji Europejskiej. To ostatni moment na uniknięcie procesu przed Trybunałem Sprawiedliwości UE, którego spodziewany wyrok będzie oczywisty. Wyrok międzynarodowego Trybunału wykluczy Polskę z rodziny państw praworządnych. PiS odpowiada przyspieszeniem wymiany składu sędziów SN. Trzeba to powstrzymać” – deklarują.

Zgodnie z zapowiedzią przed Sejmem został urządzony „demokratyczny” cyrk według przećwiczonego już wielokrotnie schematu. Są histeryczne wrzaski „Uwaga, uwaga, tu obywatele!”. Są groźby „Będziesz siedział! Zdrajca!” pod adresem marszałka seniora Kornela Morawieckiego. Są przepychanki z policją i Strażą Marszałkowską. Są żądania wpuszczenia zadymiarzy do budynku jako gości zaproszonych przez parlamentarzystów. Poseł Bartosz Arłukowicz, usiłujący wprowadzić do Sejmu członków manifestacji, posunął się nawet do szantażu wobec funkcjonariusza Straży Marszałkowskiej na Biurze Przepustek. Cyrk trwa.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Na drugim nagraniu widać, jak do szczekaczki wydziera się aborcjonistka, która wrocławską kamienicę przytuliła za bezcen. To Marta Lempart, której na naszym portalu poświęciliśmy sporo miejsca. Przeczytajcie koniecznie!

Źródło informacji cytatu: oko.press, twitter, facebook

Przeczytaj też:

Nowoczesna w amoku: marszałek Kuchciński dopuścił się „bezprecedensowego gwałtu” na prawach posła Zembaczyńskiego

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Krzysztof mówi

    Kiedy ten cymbał miał obowiązek podejmować decyzje, to tego nie robił i w służbie zdrowia nadal degrengolada , ale rozdzierać teraz papę to potrafi. Kogo straszysz ..dupku?

  2. Gniewko mówi

    Bezczelne, bezkrane i bezwstydne drące mordę czerwone bydło. Są znani policji, mają na sumieniu pobicia i ataki na posłów, a jednak nadal lewactwo anarchistyczne jest bezkarne. Dlaczego? Kto nad nimi otwiera parasol ochronny?

  3. amelia mówi

    Ciebie straszY krzysztofie….bój się obecnej degrengolady i módl się do rydzyka o zdrowie! pozdrawiam , Amelia

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.