Amnesty International domaga się prawa do aborcji dla mężczyzn i chłopców

fot. screen z filmu BBC
15

Genderowe wariactwo postępuje. Amnesty International domaga się prawa do aborcji dla mężczyzn i chłopców. Nie wierzycie? Oto cytat ze strony amnesty.org.pl: „Nie tylko kobiety i dziewczyny cispłciowe (kobiety i dziewczęta, które urodziły się jako kobiety) mogą potrzebować dostępu do aborcji. Wykonania zabiegu aborcji potrzebować mogą także osoby interseksualne, transpłciowi mężczyźni i chłopcy, a także osoby o innej tożsamości płciowej, którzy mają zdolność zajścia w ciążę”.

O co chodzi? Jak mężczyzna lub chłopiec może w ogóle zajść w ciążę i potrzebować „dostępu do aborcji”? Cała sprawa polega na manipulacji słowami. Transpłciowy mężczyzna to tak naprawdę kobieta z zaburzeniami tożsamości płciowej. A kobieta bez zaburzeń tożsamości płciowej to, według tej nowomowy, kobieta cispłciowa. Dzięki tej słownej żonglerce wbija się ludziom do głów, że mężczyźni i chłopcy mogą zajść w ciążę, a normalnych kobiet i mężczyzn nie ma, bo wszyscy są albo transpłciowi, albo cispłciowi. Albo interseksualni lub o innej tożsamości płciowej. Tak fałszuje się rzeczywistość, żeby przekonać ludzi, że nie ma czegoś takiego jak normalność.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Posługiwanie się genderową nowomową ma rzekomo służyć budowaniu tolerancji dla osób LGBTQ+ , ale tak naprawdę jest to metoda na wmówienie ludziom, że chłopak i dziewczyna to nie jest normalna rodzina. Genderowa nowomowa to metoda służąca do budowania społeczeństwa, w którym nie ma żadnych stałych punktów odniesienia, a role społeczne nie istnieją. Efektem mają być ludzie bez jakiejkolwiek tożsamości, którzy w ogóle nie wiedzą kim są. A tak wyglądają efekty tego prania mózgów, do którego zaprzęgnięto już nawet fizykę kwantową.

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Andrzej, zwykły mieszkaniec tego kraju mówi

  Kiedy byłem bardzo młody, miałem wtedy może 10 lat moja babcia mówiła, że czytała proroctwa Sybilli. (Moja babcia zmarła w 1981r ja miałem wtedy 24 lata) Opowiadała więc o przyszłości jaka ma nastąpić według tych proroctw. Miały więc nadejść takie czasy, że trudno będzie odróżnić kobietę od mężczyzny, nadejdą wielkie kataklizmy; trzęsienia ziemi, powodzie, wichury. Wreszcie nadejdzie straszna wojna. Wyginie wiele istnień ludzkich, tak że człowiek będzie całował ślad innego człowieka na ziemi. Trudno wtedy było w to uwierzyć, ale w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku chłopcy zaczęli nosić długie włosy, dziewczęta coraz częściej ubierały spodnie. Dziś wydaje się to naiwną interpretacją, bo dziś mamy osobników transpłciowych. Na pierwszy rzut oka rzeczywiście mogą wprowadzić w błąd w ocenie płci. Mamy coraz więcej informacji o kataklizmach, które nawiedzają ziemski glob. No i najgorsze. Ludzie zwracają się przeciwko sobie. Rodzi się zawiść i nienawiść. Do czego to doprowadzi? Rodzi się obawa o przyszłość wnuków i ich potomstwa.

  1. Janusz I mówi

   Ja przeżyłem życie, na razie, bez wojny. Martwię się, co będzie z moimi dziećmi, wnukami i prawnukami, nawet bez wojny.

  2. Prawnik mówi

   Takich ostrzeżeń powinno być więcej

  3. Marek mówi

   Nie trzeba wojny.Teraz wystarczy wyłączyć FACEBOOKA

 2. zyz mówi

  To i więcej w profetycznej, genialnej książce pt. ‘2021, Moonwars’ (na stronie: docer.pl)

  1. goj mówi

   Książka to jest na papierze 😉

 3. Andrzej mówi

  Że słucham co tam się odpierdziela? Amnesty łajzy, Ewans niech wam się śni co noc. Pomogliście go zamordować lewaccy mordercy.

 4. Jurek Ogórek mówi

  czyli ufoludki są wśród nas……za pisanie o normalności już tylko w tym roku mam 120 dni zbanowane konto na FB

 5. Mr. ?? mówi

  AI przeciw każe śmierci za aborcją i to dla mężczyzn, ciekawe co na to muzułmanie
  lewactwo najgorszego sortu

  1. goj mówi

   Co to jest każa?

 6. MSW mówi

  Na świecie działa setki organizacji genderowskich, które biorą pieniądze, dotacje ze środków publicznych. Za „nic” przecież tych pieniędzy nie dostaną, więc wymyślają teorie o 56 płciach i inne banialuki.
  https://youtu.be/UB3OZ3rTWJ4

 7. Sowa mówi

  Gdyby lewactwo poświęcało tyle energii co mądrym rzeczom co poświęcają głupotom to żylibyśmy w raju 😀

 8. 888 Marek Majewski mówi

  Z tego wynika że nienormalni są ludzie normalni 😆 😆

 9. joe mówi

  AI – nie odróżnia chłopa od baby? I dobrze – niech się to dziadostwo nie rozmnaża – przyroda eliminuje zboczenia od normy!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.