Ambasador USA „zaszczycona” możliwością złożenia życzeń Lechowi Wałęsie [WIDEO]

Lech Wałęsa i Georgette Mosbacher/ fot. twitter
6

– Wszystkiego najlepszego @PresidentWalesa! Mieliśmy okazję poznać się 29 lat temu w Waszyngtonie podczas kolacji na Pana cześć zorganizowanej przez prezydenta George HW Busha. To zaszczyt, że mogę osobiście życzyć Panu wszystkiego najlepszego- napisała na Twitterze ambasador USA w Polsce, Georgetta Mosbacher i zamieściła zdjęcia ze swojego spotkania z Wałęsą 29 września.

– Ambasador Georgette Mosbacher spotkała się dziś z @PresidentWalesa w @gdansk. Ambasador Mosbacher wręczyła prezydentowi ich wspólne zdjęcie wykonane w Waszyngtonie 29 lat temu – poinformowała ambasada USA załączając krótki film dokumentujący wręczenie prezentu.

Nasz komentarz: Gdy ambasador USA oświadcza, że zaszczytem jest dla niej możliwość osobistego złożenia życzeń i wręcza wspólne zdjęcie sprzed lat człowiekowi wzywającemu do siłowego obalenia demokratycznie wybranego rządu RP, to wszystkim Polakom powinny zapalić się czerwone lampki. Wizyta Mosbacher u Wałęsy to sygnał, że gdy „dobra zmiana” spróbuje wierzgnąć Amerykanom, wtedy skończy się przyjaźń i zacznie zapowiadane przez Wałęsę „wyskakiwanie z okien”. W tle mamy podpisaną przez prezydenta Trumpa ustawę 447 JUST gwarantującą amerykańskie wsparcie dla żydowskich roszczeń na kwotę 300 miliardów dolarów. Sprawa wygląda bardzo groźnie, ale „dobra zmiana” zapewnia, że wszystko jest w porządku i nie ma powodów do obaw. Naprawdę?

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. zyz mówi

  Przecież w obozach – prowadzonym do zagazowania – nie mówiono, że idą na śmierć! Zapewne jest jakaś sytuacyjna analogia!

 2. rychu mówi

  Taki prezydent jak i ambasador

 3. kasia mówi

  Z frontu walk w Polin
  Spiker zapowiada: za chwilę nadamy relację z frontu ciężkich starć w Polin. Najbardziej zaciekłe walki nasze oddziały toczą w okolicach i w samym mieście Kroke (Kraków). Jest tam nasz korespondent wojenny – major Jonny Izaraels.
  – Hallo Jonny!
  – [nieco przeciągając, podekscytowanym głosem à la Max Kolonko] Taaak! Siądźcie wygodnie w fotelach i oglądajcie! Za to pewno dowódca nagrodzi naszego kaprala tygodniową przepustką! To był piękny strzał! Trzeba go koniecznie zobaczyć na filmie w zwolnieniu! Buntownik po prostu nakrył się nogami! Z ponad dwóch kilometrów snajper naszej niezwyciężonej armii zastrzelił uzbrojonego tubylca! Prosto w głowę, gdy to zwierzę rzucało w naszą stronę kamieniami! Za chwilę też zastrzelił jego uzbrojonego syna, który puszczał podpalone latawce w narodowych barwach! W sumie dzisiaj nasz snajper może się poszczycić doskonałym wynikiem: na pewno trafił dwunastu nastoletnich gojów, którzy brali udział w nielegalnych rozruchach. Nie darmo generał-gubernator okupowanych terytoriów Michael Phollop dosłownie zasypał ulotkami w jidysz miasta oraz wsie. Ostrzegł w nich te brudne zwierzęta, że noszenie flag lub godła byłego ich państwa, świętowanie rocznic, wszelkie zgromadzenia, manifestacje, odmowa pracy, nie płacenie podatków, nie poddanie się chipowaniu, zakrywanie twarzy, rzucanie kamieniami, robienie wideo lub zdjęć, lub nagrywanie żołnierzy w trakcie wykonywania swoich obowiązków, a to w celu zakłócenia morale obywateli i żołnierzy lub w celu destabilizacji państwa, słowem: jakikolwiek opór w dowolnej formie – będzie karany śmiercią! Za masowe protesty gojów, by nauczyć ich moresu, nasza artyleria ulokowana na wzgórzu Vavele ostrzela późnym popołudniem położone poniżej miasto! I tak wiele dzielnic Kroke już płonie, a horyzont zasnuwa dym, gdyż nasze lotnictwo w wielu miejscach zrzuciło napalm! Podam też meteorologiczną ciekawostkę, że na niebie nad Kroke pojawiła się niezwykła chmura: Cumulus Flammagenitus. Takie obłoki pojawiają się podczas erupcji wulkanów czy pożarów buszu. Do ich powstania konieczna jest wysoka temperatura i sporo pary wodnej. Relacjonował: Jonny Izaraels.
  Wielu z Was pomyśli: to fikcja! To nie możliwe, nie w XXI wieku, nie w Europie!
  Czyżby?! Od drugiej połowy XX wieku armia USA na Bliskim Wschodzie realizuje cele polityczne planu tzw. ‘wielkiego Izraela’! Skutkiem tego izraelscy sąsiedzi (tej chwili jeszcze poza Iranem) zostali obdarzeni ‘amerykańską demokracją’, czyli chaosem i nędzą! A Żydzi bezkarnie uskuteczniają ludobójstwo na Palestyńczykach i Syryjczykach! A cały świat na to NIE reaguje!
  Nie w Europie? Przecież ‘demokrację’ pomogli też Amerykanie zbudować Ukraińcom nad Dnieprem! Z podobnym skutkiem!
  Mniej więcej od dwudziestu lat, tzn. od czasu, gdy przemysł holokaustu zgromadził dokumenty dotyczące pożydowskiego majątku w amerykańsko-izraelskim kondominium [(z łac. con- = ‘współ-‘, dominium = ‘panowanie’) – kolonia lub inne terytorium zarządzane wspólnie przez dwa lub więcej państw-metropolii)] Polin – trwały przygotowania do zaatakowania naszego kraju. Filosemityzm i/lub zażydzenie rządzącej sitwy [wystarczy przypomnieć dowcip z okresu rządów premiera Mazowieckiego: Czym się różni rząd w Warszawie od tego w Tel Awiwie? W zasadzie niczym. Choć my mamy jednego Syryjczyka (nazwisko jednego z ministrów) – od tamtego czasu nie wiele się zmieniło!] oraz kompradorska uległość wobec mocarstw – ułatwiła im to. Podpisanie przez prezydenta USA D. Trumpa rasistowskiej ustawy JUST 447 stwarza prawny przyczółek do zagarnięcia naszego narodowego majątku, przechwycenia władzy w Polin i zorganizowania tubylcom ‘polskich obozów pracy’! W XXI wieku, w Europie – Holokaust nas również może spotkać!
  Już wcześniej Anglosasi wielokrotnie nas sprzedawali, przedostatnio: w Jałcie i Teheranie. Wtedy to spotykało nas ludobójstwo czy to z rąk niemieckich żołdaków, czy NKWD-owskich siepaczy. Baczmy, by historia znów się nie powtórzyła!

 4. MSW mówi

  Wałęsa, oddaj moje 100 milionów!

 5. z-k mówi

  Tak. To była demonstracja skierowana do “dobrej zmiany” by broń Boże z ze swojego żydo – pacholskiego kursu nie zboczyła. Drugiej wiodącej ambasadoressy u Bolka nie było?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.