Ambasador RP w Izraelu: „Mamy ciekawe pomysły na współpracę polskiej i izraelskiej policji”

gen. Avshalom Peled i amb. Marek Magierowski/ fot. twitter
18

– Mój dzisiejszy gość: generał Avshalom Peled, szef Wydziału Szkoleń Akademii Policyjnej (rzecz jasna, polskie korzenie :-). Mamy ambitne plany i ciekawe pomysły na współpracę polskiej i izraelskiej policji. A na styczeń umówiliśmy się na spotkanie ze słuchaczami uczelni 🙂 – poinformował dziś na Twitterze ambasador RP w Izraelu Marek Magierowski.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jakie ambitne plany? Jakie ciekawe pomysły? Coś, co przebije szkolenie polskich funkcjonariuszy przy pomocy „Przewodnika po judaizmie”? I jeszcze jedno: jakim cudem izraelski generał ma polskie korzenie? Czyżby jego przodkowie byli Polakami, a nie Żydami? Niesamowite!

Przeczytaj też:

Chanuka w Sejmie: To światło poprowadzi nas do odbudowania w Polsce społeczności żydowskiej

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Willgraf mówi

  ta ..q…wa ambasador rzekomo Polski ..powinien zostać rozstrzelany w Wolnej Polsce jak ostatni śmieć za zdradę !

 2. jacek mówi

  rządzą nami Żydzi, nie Polacy, PIS do wora !!

  1. MCS56 mówi

   Trzeba jechać do Izraela i opluć takiego ambasadora, tam nie jest to karane?

 3. Robert mówi

  Na 100 lecie odzyskania niepodległości,wspólna policja uprości swoje dla ludu działania,wprowadzając jednolity nr,,100,, do alarmowania o działaniach Polaków na niekorzyść niewielu.Nr alarmowy 100 podaje dla Polaków potrzebujących działania policji w Izraelu

 4. Zbulwersowany mówi

  To hańba ! Polacy muszą jak najszybciej przejąć całkowitą władzę w Polsce, bo grozi nam kolejna hekatomba.

 5. zyz mówi

  Przy przejmowaniu władzy w POLIN policja się przydaje: zawsze można na komendzie, jak nie skatować obywatela, to go zamordować (vide: Wrocław, Świecie,Gdańsk, Poznań, itp.); dzięki temu pod żydowskimi władzamia będzie idealny porządek!

 6. zuzia mówi

  POLIN pod żydowską okupacją: „Z frontu walk w Polin. Spiker zapowiada: za chwilę nadamy relację z frontu ciężkich starć w Polin. Najbardziej zaciekłe walki nasze oddziały toczą w okolicach i w samym mieście Kroke (Kraków). Jest tam nasz korespondent wojenny – major Jonny Izaraels.
  – Hallo Jonny!
  – [nieco przeciągając, podekscytowanym głosem à la Max Kolonko] Taaak! Siądźcie wygodnie w fotelach i oglądajcie! Za to pewno dowódca nagrodzi naszego kaprala tygodniową przepustką! To był piękny strzał! Trzeba go koniecznie zobaczyć na filmie w zwolnieniu! Buntownik po prostu nakrył się nogami! Z ponad dwóch kilometrów snajper naszej niezwyciężonej armii zastrzelił uzbrojonego tubylca! Prosto w głowę, gdy to zwierzę rzucało w naszą stronę kamieniami! Za chwilę też zastrzelił jego uzbrojonego syna, który puszczał podpalone latawce w narodowych barwach! W sumie dzisiaj nasz snajper może się poszczycić doskonałym wynikiem: na pewno trafił dwunastu nastoletnich gojów, którzy brali udział w nielegalnych rozruchach. Nie darmo generał-gubernator okupowanych terytoriów Michael Phollop dosłownie zasypał ulotkami w jidysz miasta oraz wsie. Ostrzegł w nich te brudne zwierzęta, że noszenie flag lub godła byłego ich państwa, świętowanie rocznic, wszelkie zgromadzenia, manifestacje, odmowa pracy, nie płacenie podatków, nie poddanie się chipowaniu, zakrywanie twarzy, rzucanie kamieniami, robienie wideo lub zdjęć, lub nagrywanie żołnierzy w trakcie wykonywania swoich obowiązków, a to w celu zakłócenia morale obywateli i żołnierzy lub w celu destabilizacji państwa, słowem: jakikolwiek opór w dowolnej formie – będzie karany śmiercią! Za masowe protesty gojów, by nauczyć ich moresu, nasza artyleria ulokowana na wzgórzu Vavele ostrzela późnym popołudniem położone poniżej miasto! I tak wiele dzielnic Kroke już płonie, a horyzont zasnuwa dym, gdyż nasze lotnictwo w wielu miejscach zrzuciło napalm! Podam też meteorologiczną ciekawostkę, że na niebie nad Kroke pojawiła się niezwykła chmura: Cumulus Flammagenitus. Takie obłoki pojawiają się podczas erupcji wulkanów czy pożarów buszu. Do ich powstania konieczna jest wysoka temperatura i sporo pary wodnej. Relacjonował: Jonny Izaraels.
  Wielu z Was pomyśli: to fikcja! To nie możliwe, nie w XXI wieku, nie w Europie!
  Czyżby?! Od drugiej połowy XX wieku armia USA na Bliskim Wschodzie realizuje cele polityczne planu tzw. ‘wielkiego Izraela’! Skutkiem tego izraelscy sąsiedzi (tej chwili jeszcze poza Iranem) zostali obdarzeni ‘amerykańską demokracją’, czyli chaosem i nędzą! A Żydzi bezkarnie uskuteczniają ludobójstwo na Palestyńczykach i Syryjczykach! A cały świat na to NIE reaguje!
  Nie w Europie? Przecież ‘demokrację’ pomogli też Amerykanie zbudować Ukraińcom nad Dnieprem! Z podobnym skutkiem!
  Mniej więcej od dwudziestu lat, tzn. od czasu, gdy przemysł holokaustu zgromadził dokumenty dotyczące pożydowskiego majątku w amerykańsko-izraelskim kondominium [(z łac. con- = 'współ-’, dominium = 'panowanie’) – kolonia lub inne terytorium zarządzane wspólnie przez dwa lub więcej państw-metropolii)] Polin – trwały przygotowania do zaatakowania naszego kraju. Filosemityzm i/lub zażydzenie rządzącej sitwy [wystarczy przypomnieć dowcip z okresu rządów premiera Mazowieckiego: Czym się różni rząd w Warszawie od tego w Tel Awiwie? W zasadzie niczym. Choć my mamy jednego Syryjczyka (nazwisko jednego z ministrów) – od tamtego czasu nie wiele się zmieniło!] oraz kompradorska uległość wobec mocarstw – ułatwiła im to. Podpisanie przez prezydenta USA D. Trumpa rasistowskiej ustawy JUST 447 stwarza prawny przyczółek do zagarnięcia naszego narodowego majątku, przechwycenia władzy w Polin i zorganizowania tubylcom ‘polskich obozów pracy’! W XXI wieku, w Europie – Holokaust nas również może spotkać!
  Już wcześniej Anglosasi wielokrotnie nas sprzedawali, przedostatnio: w Jałcie i Teheranie. Wtedy to spotykało nas ludobójstwo czy to z rąk niemieckich żołdaków, czy NKWD-owskich siepaczy. Baczmy, by historia znów się nie powtórzyła!”

 7. kpina !!! mówi

  mimo tych glupawch pomysłow to lekko nie bedziecie mieli z Polakami , dobrze sie zastanowcie bo bedzie jazda huzarska , Polak dobry do czasu !!!

 8. marju73 mówi

  Na pewno mają ciekawe pomysły.Zamierzają przy udziale swoich sługusów pisożydów zrobić z nas Palestyńczyków.

 9. finka mówi

  I dlatego m.in. ustawę 1066, którą PiS obiecywał zlikwidować, a po dojściu do władzy jeszcze rozszerzył, a Dudasz skwapliwie podpisał.

 10. Adam mówi

  ani jeden ani drugi na żyda nie wygląda

  1. amerro mówi

   czyżby?? magierowski nie wygląda???? przetrzyj oczy!!

  2. Ania mówi

   Ty też pewno tak samo jak i oni nie wyglądasz.

 11. mmmmmmmmmmmmmmmm mówi

  spróbuj nam szubrawy zdrajco wpier..lic do Polski zydowskie wojska to pojdziesz swinie pasać!!!! co to za kmiot ten magier!! kto go wsadził na ambasadę polską, tego zydka!!!??? co to ma być!!!! mamy wojska NATO i to już jest nadto!!! zadnych zydów, nigdy!!!!!!! qwa mać najechało sie zydów do Polski a teraz sobie jeszcze swoje wojsko wprowadzą i będą okupowac militarnie jeszcze nasz i tak już biedny Kraj!!! biedny nasz Kraj przez tych własnie pensjonariuszy obcej nacji!

 12. Janwid mówi

  # 12918
  …Prośba…
  Tylko proszę
  Niech wam nie
  Przyjdzie do głowy
  Stosowanie uścisku
  Podójnego doktorom
  Tylko znanego.
  Janwid.

  …Orchards…

  Thanking orchards is what’s left for us
  Because from orchards we know exactly
  That giving death is as famous
  As unintentional mistakes
  Were in orchards justified.

  Justified for the benefit of those
  Who descended upon their neighbor.

  New methods proving
  How to slaughter without the slaughter.
  Without slaughtering, pausing the heart
  And waiting if the heart will start again.

  Starting to beat,
  Then moving imperceptibly
  Squeezing doubly and finally.
  By new method carefully hidden
  And always under oath provided.

  Author Janwid. Dec. 30/2013

  P.S.
  We have not known it
  That said, the Nazis during
  the Nuremberg trial.

  Wir haben es nicht gewusst.
  Das heißt, die Nazis während
  des Nürnberger Prozesses.

  https://wprawo.pl/…/ambasador-rp-w-izraelu-mamy…/…

  ///

 13. George mówi

  Czy chodzi o doskonalenie metod pacyfikacji Polaków pod żydowskim zarządem? Bo o jaką inną współpracę policji tak różnych i odległych krajów mogłoby chodzić?

 14. Romuald mówi

  PIS utrzymuje jedynego Polskiego więżnia politycznego w areszcie-Mateusza Piskorskiego,już ponad dwa lata,bez udowodnienia winy,Czyżby plemię żmijowe bało się prawdziwej zmiany ?

 15. Gniewomir mówi

  Komunizm – faszyzm- multi kuliti gender – kolejna forma zbrodniczej totalitarnej ideologii.odważny ten kto potrafi przeciwstawić się hydrze u szczytu siły

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.