Ambasador Izraela wywierała naciski na ministra Jakiego w sprawie ustawy reprywatyzacyjnej

fot. twitter
4
SKLEP-WPRAWO.PL

Podczas rozmowy w radio Plus minister Patryk Jaki został zapytany o to, czy projekt ustawy reprywatyzacyjnej jest konsultowany z Ambasadą Izraela. „Konsultowana to jest złe słowo. Ja przyjmuję rzeczywiście – od roku – przedstawicieli Ambasady Izraela w tym panią ambasador (Annę Azari) właśnie z protestami przeciwko tej ustawie” – powiedział Jaki.

Minister zastrzegł, że nie może zdradzać szczegółów, ale – jak dodał – „rzeczywiście ta ustawa nie budzi zadowolenia Izraela”. Na pytanie, czy stronie izraelskiej zależy, aby te przepisy nie weszły w życie, wiceszef MS odparł: „Tak. Albo żeby weszły w takiej formie, gdzie płaci się 100 procent i najlepiej oddaje się nieruchomości w naturze, na co nigdy nie możemy się zgodzić”.

Mamy zatem kolejny element układanki, czyli nękanie polskiego ministra przez ambasador Izraela mające na celu dostosowanie polskiego prawa do żydowskich roszczeń. Minister Jaki postawił się, więc ruszyła kampania zniesławiania Polski i Polaków. Tak wygląda żydowska „wrażliwość”, której Polacy rzekomo nie potrafią uszanować. Mamy nadzieję, że w końcu wszyscy Polacy dostrzegą, do czego służy Żydom pałka antysemityzmu.

Źródło: pap

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Robert mówi

    Niebawem kolejny sezon na kleszcza,każdy majster lekarz,wysokiej klasy specjalista ci to powie,nie smaruj kleszcza wazeliną zeby usunać kleszcza bez ryzyka zakażenia krwioobiegu.Są też obroże marki Remote Neural Monitoring,ale czy są produkowane w Polsce…wszystko w trosce,o życie bez kleszcza.

  2. As mówi

    Proponuję wprowadzić natychmiast wizy wjazdowe dla obywateli Izraela do Polski. Najlepiej odpłatne, tak ze 300$…. Dziura budżetowa sam się wtedy załata 🙂 Za bardzo się tu rozpanoszyli. Trzeba to ukrócić.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.