Aktywiści LGBT grożą homoseksualiście, który skrytykował marsz w Białymstoku [WIDEO]

Michał Jakuboski/ fot. screen
10

Michał Jakuboski, Polak mieszkający w Wielkiej Brytanii, homoseksualista, opublikował film, w którym zdemaskował LGBT jako zagrożenie (również dla homoseksualistów). Nazwał ten ruch czerwoną zarazą i lewackim spier*oleniem umysłowym. Krytykował też marsz LGBT w Białymstoku, a pobicie jednego z uczestników nazwał ustawką obliczoną na rozhuśtanie emocji społecznych.  We wtorek Jakuboski opublikował kolejny film, w którym poinformował, że w związku z nagraniem aktywiści LGBT zalali go falą hejtu, wyzwisk i gróźb karalnych. „To przepięknie pokazuje fałsz i obłudę środowiska, które popiera tę ideologię” – mówi Jakuboski.

Informuje też, że otrzymał wiele komunikatów od homoseksualistów, którzy zgadzają się z tym, co powiedział na temat LGBT. Pojawiło się też mnóstwo pozytywnych komentarzy od osób określających się jako narodowcy, prawicowcy, katolicy i konserwatyści. „Ci ludzie piszą do mnie najfajniejsze komentarze” – mówi Jakuboski.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jakuboski informuje też, że poprosił specjalistę od mowy ciała, aby przeanalizował nagranie zamieszczone na Youtube przez młodego geja rzekomo pobitego w Białymstoku. Specjalista nie zna języka polskiego, więc nie rozumiał, co mówi chłopak, ale stwierdził jednoznacznie, że ten kłamie. „Okazało się, że ci, którzy go rzekomo kopali i bili i ten chłopczyk, który był ofiarą, to są bardzo dobrzy znajomi, przyjaciele. To była czysta ustawka” – mówi Jakuboski.

„Wielu z was mi życzy, żeby został pobity przez nazioli. A wielu z tych nazioli pisze do mnie, że mogę spokojnie przyjechać do Białegostoku i nic mi się nie stanie. Mało tego, zabiorą mnie na wódkę, piwo, zaproszą do siebie do domu. Czemu naziole tak do mnie piszą, a moi niby „bracia ideologiczni”, homoseksualiści, rzucają we mnie mięsem i wirtualnymi petardami? Czemu to się dzieje?” – pyta Jakuboski. I wyjaśnia, że jego film tak rozwścieczył aktywistów LGBT, ponieważ zdemaskował ich propagandowy bełkot i zburzył budowany przez nich nieprawdziwy obraz rzeczywistości.

„Jestem niebezpieczny [dla LGBT] zwłaszcza z perspektywy, z jakiej to mówię. Gdyby to, co ja powiedziałem, mówił heteroseksualista, to w ogóle nie byłoby rozmowy. Kampania Przeciw Homofobii by tu wkroczyła. I prokuratura, i wszystko. Za mowę nienawiści. Ale mówi to gej, więc nie ma się z tym jak inaczej rozprawić, jak tylko go zastraszyć, zwyzywać, sponiewierać, zdeptać, zdeprecjonować” – mówi Jakuboski.

Bardzo ciekawy jest fragment dotyczący rzekomej walki LGBT o prawa osób homoseksualnych (od 21. 46 min. nagrania). Jakuboski nie zostawił suchej nitki na tym propagandowym wrzasku. Warto posłuchać, bo to, co mówi Jakuboski, jest uderzeniem w sedno propagandowego przekazu LGBT, którym próbują oni sterroryzować społeczeństwo. Nic dziwnego, że jest takie wycie, hejt i agresja.

Źródło informacji i cytatów: Youtube

Zobacz też:

LGBT kpi z Drogi Krzyżowej! Obrzydliwe sceny na tzw. paradzie równości [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Daniel mówi

  Zabić mniejszość by mogła żyć większość jeśli 95 procent ludzi było by LGBT to gdzie dzieci gdzie potomsto z Kału i nożyc z probówki następny marsz ma być LGBT PEDOFILE ZOFILIA ORAZ ponad 60 Chorób Seksualnych taką chce nazwę dla nich

  1. wiara mówi

   Dokładnie. A tak z ciekawości : czy oni wszyscy są „z probówki”? Jeśli nie , to serdecznie współczuję rodzicom. NIE BĘDZIE WNUKÓW. Krew (DNA) wygaśnie.

 2. Dowody mówi

  Wrzesień coraz bliżej. Ale będzie jazda. Prawda wyjdzie na światło dzienne i ktoś tu straci zaufanie. A zaufanie to podstawa. PDF już 1/4 napisana z dowodami rzeczowymi.

 3. matkaPolka mówi

  Coś mi się zdaje, że elgiebety zrobią zemstę na nim taką, że spreparują mu jakieś pedofilskie zachowanie… Materiałów od swoich ziomków mają multum

 4. Wiesiek mówi

  Świetny koleś, demaskuje dewiantów. Ruch LGBT to polityka i robienie zadymy. Włos się jeży na głowie jak multum naszych rodaków nazywa nas, narodowców faszystami. Zapisałem się do gruo na facebooku, sympatyków rządu, PiS-u, ale także sympatyków Tuska i opozycji. To co sympatycy wypisywali komentując wydarzenia w Białymstoku po prostu przykro. Że jesteśmy faszystami. Komu takie działania i komentarze są na rękę – europejskim komunistom i Żydom, to pewne. LGBT jest sterowane z zewnątrz to pewne.

 5. Mariusz mówi

  Ja to się w ogóle chłopu dziwię, że się odważył. Skrytykował prawdziwych spadkobierców ideologi nazistowskich. Nie jakichś tam nieszkodliwych włoskich faszystów, ale socjalistycznych niemieckich nazistów. Specjalistów od kontrolowania myśli i sumienia. Twórców antify, cenzorów myślenia z facebooka i innych portali społecznościowych, spadkobierców PPeRowców, którzy nawet nie kryli się, że brali od Niemców pieniądze za szmalcownictwo w czasie II wojny światowej (co dziś przypisuje się wszystkim Polakom). A ON im tak wytknął to całe zakłamanie i obłudę. Tak po prostu. Może teraz jacyś kibole wezmą chłopaka w ochronę, bo przecież wszyscy wiemy że z komunistami żartów nie ma. Doły w Rosji i Polsce pełne są dowodów na „lewicowy liberalizm”.

  1. Łukasz mówi

   My nie walczymy z homoseksualizmem, a z ideą i praktykami lgbt, które coraz bardziej przypomina narzucającą się i nachalną sektę. Przecież osoby homo były i będą, a niechęć do nich budują właśnie chore manify i coraz bardziej poronione żądania. To jest właśnie element segregacji i odizolowania. Lgbt samo się w ten sposób odłącza i alienuje.

 6. Jan Grzegorz mówi

  ruch LGBT to mieszanka ideologii faszystowsko- komunistycznej , wraz z masowym sprowadzaniem muzułmanów do Europy ma stanowić bojówki wykonujące destrukcyjną robotę w unicestwieniu tradycyjnego społeczeństwa i wytworzenia nowego kosmopolitycznego społeczeństwa , słabego i bez morale, podatnego na sterowanie aby ułatwić inwazję obcych kultur i ras do Europy aby ostatecznie doprowadzić do ludobójstwa starych narodów Europy, dokonania podmiany rasowej, wytworzenia pustki wyznaniowej i finalnie wprowadzenia islamu do Europy.

 7. Gosc mówi

  Jestem wierna widzka Michala Jakuboskiego. Subskrybuje jego kanal i zachecam internautow do zasubowania Michala. Pozdro.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.