AgroUnia wspiera akcję „Nie dla roszczeń” i zaprasza na marsz przeciw ustawie 447 [WIDEO]

Michał Kołodziejczak i Robert Bąkiewicz/ fot. screen
0

Szef AgroUnii Michał Kołodziejczak poinformował, że rolnicy zrzeszeni w tej organizacji popierają akcję „Nie dla roszczeń” i wezmą udział w marszu przeciw ustawie 447, który odbędzie się w Warszawie 11 maja. Marsz rozpoczyna się o godz. 14.00 pod Kancelarią Prezesa Rady Ministrów. Uczestnicy przejdą Alejami Ujazdowskimi pod ambasadę USA.

Kołodziejczak przekazał też organizatorom akcji „Nie dla roszczeń” darowiznę w wysokości 1000 złotych na zakup „Roszczeniobusa”, czyli samochodu potrzebnego do przewożenia sprzętu (nagłośnienie, banery, megafony) używanego podczas pikiet informacyjnych i zbiórek podpisów pod pismem do prezydenta USA Donalda Trumpa w sprawie ustawy 447.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

„Polski rolnik jest nauczony ciężkiej pracy i ma ogromne przywiązanie do ziemi, która daje mu prace i pozwala żywić resztę społeczeństwa. Nieuprawnione sięganie po majątek należący do nas wszystkich jest przejawem hipokryzji i niezrozumienia historii naszych dzielnych przodków, którzy ginęli w obronie polskiej ziemi. Zachęcamy do udziału w wydarzeniu ponad podziałami politycznymi i ideologicznymi. Prawo własności jest jednym z praw podstawowych i wymaga szczególnej ochrony” – deklaruje AgroUnia apelując do Polaków o udział w marszu 11 maja.

Źródło informacji: Facebook

Przeczytaj też:

„Jesteśmy szantażowani”. Nasz wywiad z Michałem Kołodziejczakiem

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.