Agresja sejmowych okupantek wobec Straży Marszałkowskiej. Czy chcą sprowokować awanturę przed szczytem NATO?

fot. twitter
2

Po wczorajszej wizycie Lecha Wałęsy u niepełnosprawnych i ich opiekunów okupujących Sejm nikt chyba nie ma wątpliwości, że jest to protest czysto polityczny, a jego celem jest – jak powiedziała jedna z protestujących – „żeby żadna osoba z PiS-u nie weszła do żadnego samorządu”. Wszystko wskazuje też na to, że sejmowe okupantki chcą sprowokować jakąś poważną awanturę, żeby Straż Marszałkowska była zmuszona usunąć je z budynku parlamentu przed zbliżającym się szczytem NATO.  Ewidentnie chcą zostać męczennicami za sprawę.

Dziś Iwona Hartwich zrobiła awanturę strażnikom, którzy prosili o usunięcie ze ściany kartek z wyrazami poparcia dla protestujących, a następnie sami próbowali je pozdejmować. – Dlaczego jesteście tacy złośliwi i chcecie to ściągać? To zwykłe kartki. Proszę tego nie ściągać – awanturowała się Hartwich. Gdy jeden ze strażników próbował jej wytłumaczyć, że może zgłosić się do administracji Kancelarii Sejmu o przyznanie tablic, Hartwich odpowiedziała: No to pan wyciągnie broń i najlepiej tutaj zabije te osoby niepełnosprawne.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Awantura o kartki to nie wszystko. Protestujące są coraz bardziej agresywne i nie chcą słuchać poleceń Straży Marszałkowskiej nawet w tak prozaicznych kwestiach jak zamykanie okien. Natomiast w koczowisku Obywateli RP przed Sejmem urządzono dla niepełnosprawnych zawody w rzucaniu jajami do portretów prezydenta Dudy oraz marszałków Sejmu i Senatu.  I to ma być apolityczny protest? Wolne żarty.

Źródło: twitter

Zobacz też:

Komedia! Internauci komentują wizytę Lecha Wałęsy u niepełnosprawnych w Sejmie

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. wqew mówi

    Czesc

    sam jestem osobą na wózku i powiem tyle… niech wezmą się za coś innego, bo tylko obciach kurna robią … ja nie mam czasu na strajkowanie bo nie licze na drobne od PISorów …. nauczyli ludzi kurde socjalizmu teraz jest syf… oczewiscie trzeba pomoc ale to nie jest najpilniejsze, niestety … zenada ten protest ..

  2. Uther Lightbringer mówi

    Ten protest już po kilku dniach zamienił się w polityczną hucpę. Ponadto przeraża mnie to, że protestujące osoby niepełnosprawne wykorzystuje się do podsycania zadymy wywołując u nich agresję fizyczną. Szkoda, że poprzez udział w tym reżyserowanym spektaklu robi im się krzywdę.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.