Agresja genderowej patologii na wykładzie o różnicach między płciami [WIDEO]

agresja genderowych aktywistów w USA/ fot. screen
3

Krótki, ale jakże wymowny film pokazujący agresję genderowej patologii podczas wykładu w Portland State University. Prelegentka powiedziała rzecz oczywistą, czyli to, że kobiety i mężczyźni różnią się od siebie. „Może was irytować fakt, ze to kobiety muszą być w ciąży i karmić piersią. Może was irytować wiele prawd. Jednak obrażanie się na to jest reakcją, która odrzuca rzeczywistość. Mężczyźni i kobiety różnią się wzrostem, masą mięśni, tym jak tłuszcz rozłożony jest w ciele. Różnią się też nasze mózgi” – powiedziała prelegentka.

Jaka była reakcja grupki studentów nakarmionych genderową propagandą? Reakcja była patologiczna. Agresja, próba zniszczenia sprzętu nagłaśniającego, wulgaryzmy. „To gówno, nie człowiek” – powiedziała jedna ze studentek pod adresem prelegentki. „Nie wolno wam słuchać tego faszyzmu. Nie wolno tego tolerować w społeczeństwie obywatelskim. Naziści nie są mile widziani w społeczeństwie obywatelskim” – stwierdził kolejny genderowy oszołom. „Władza w ręce ludu!” – krzyczała studentka.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Takie są efekty prania mózgów młodym ludziom przy pomocy propagandy gender. Wszystko im się miesza w tych biednych, skołowanych głowach. Stwierdzenie prostego faktu, że kobiety i mężczyźni różnią się od siebie na poziomie biologicznym, jest w ich pojęciu faszyzmem i nazizmem. Oto ofiary genderowej propagandy, która prowadzi do aberracji i patologii. Albo studia gender zostaną zlikwidowane, albo będziemy mieli coraz więcej takich oszołomów, którzy odrzucają rzeczywistość i po prostu bredzą. W XXI wieku trzeba ludziom tłumaczyć rzecz oczywistą, czyli że kobiety i mężczyźni to dwie różne płcie. A oni na to „faszyzm!”, „nazizm!”. To dopiero jest psychiatryk!

Obejrzyj też:

„Dziecięce prostytutki”! Jak niszczą dzieci ws. edukacji seksualnej? Katarzyna Treter u Roli!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Góral mówi

  Nie pozostaje nic innego, tylko życzyć im tak 2-3 lat zaostrzonej walki klas i wówczas wszystkim tym kawiorowym komunistom wróci właściwa perspektywa na większość spraw.
  Mam wielu znajomych w US, wszyscy wywodzą się ze środowisk pracujących (redneck) i wszyscy są po drugiej stronie barykady. Amerykańskie uczelnie produkują w ogromnych ilościach oderwanych od rzeczywistości idiotów.
  W kraju w którym funkcjonuje ponad milion uzbrojonych po zęby Minutmen-ów, głoszenie takich poglądów, świadczy o braku instynktu samozachowawczego. I na koniec, mają świadomość roli Żydów w ich państwie.

 2. Hammurabi mówi

  Przecież to Stany Zjednoczone. Sam ten fakt wiele wyjaśnia. Młodzieniec o jakże charakterystycznym typie urody, bredzący o faszyzmie jest typowym przykładem produktu finalnego trwającego od czasu zakończenia II wojny światowej działania geszeftu „holocaust” i związanej z nim „poprawności”.

 3. lol mówi

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.