Agnieszka Holland i jej aberracja umysłowa: „obchody urodziły groźne jajo węża”

fot. twitter
5

W związku z wczorajszą miesięcznicą katastrofy smoleńskiej, do Warszawy przyleciała Agnieszka Holland, żeby swym „autorytetem” wesprzeć kontrmiesiecznicę organizowaną przez Obywateli RP. Holland udała się do radia TOK FM i dała tam upust swojej nienawiści do Prawa i Sprawiedliwości oraz do wszystkich tych, którzy oddają hołd ofiarom katastrofy. Wywody pani Holland niezbicie świadczą o tym, że ma ona poważne kłopoty z oceną rzeczywistości. Oto fragment jej chorych wynurzeń.

„Tak ludzie mówią [„miesiączka” zamiast „miesięcznica”], ale mnie się to też tak skojarzyło, bo miesiączka to comiesięczne krwawienie płodnej kobiety. A mnie się wydaje, że te obchody urodziły groźne jajo węża. Powstało coś, co zatruwa nasz organizm społeczny i narodowy jakimś głębokim niezrozumieniem i nienawiścią. Pielęgnowanie tej sekciarskiej religii smoleńskiej jest bardziej trujące niż cokolwiek innego, jeśli chodzi o zdrowie społeczne i możliwość porozumienia. (…) Jak bezmyślnie albo myślenie, świadomie albo nieświadomie, z powodu głupoty lub agenturalności, fanatyzmu lub braku zrozumienia świata konsekwentnie ekipa rządząca, na czele z posłem Kaczyńskim, wyprowadza Polskę z Europy, gdzie nam najbezpieczniej i najlepiej. To proces, która pogłębia się niemal z miesiąca na miesiąc.”

Czy Holland naprawdę wierzy w to, co mówi? Jakie jajo węża? Uczczenie pamięci ofiar katastrofy, której przyczyn dotychczas nie znamy, ponieważ Donald Tusk i jego ekipa byli zajęci wyłącznie mataczeniem, to dla Holland „wyprowadzanie Polski z Europy”. Czyżby w Europie nie można już było czcić pamięci tragicznie zmarłych? Czyżby publiczne odmówienie modlitwy było katolikom zakazane? Czyżby w Europie normą było zakłócanie legalnie organizowanych manifestacji? Najwidoczniej tak jest. Ta wielbiona przez Holland Europa to po prostu demoliberalny zamordyzm, w którym opluwa się katolików manifestujących swoje przywiązanie do religii i tradycji.

Nic dziwnego, ze taka zamordystyczna Europa, przypominając dziś kołchoz, a nie związek wolnych państw, podoba się Agnieszce Holland. Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci. A Holland miała czym nasiąkać. Zarówno jej rodzice, jak i ojczym, to komuniści zaangażowani z budowanie Polski Ludowej. Jej ojciec, Henryk Holland, członek Komunistycznego Związku Młodzieży Polskiej i Polskiej Partii Robotniczej, szkalował w swoich artykułach żołnierzy podziemia antykomunistycznego; jej matka, Irena Rybczyńska-Holland, była sygnatariuszką apelu o usunięcie z UW prof. Władysława Tatarkiewicza; jej ojczym, Stanisław Brodzki, był redaktorem naczelnym „Biuletynu Wolnej Polski”, periodyku wydawanego przez Związek Patriotów Polskich, czyli organizację założoną przez polskich i żydowskich komunistów w ZSRR.

Jeśli gdzieś wykluło się jakieś groźne jajo węża, to tym jajem jest skomunizowana i antypolska sitwa, do której również należy Agnieszka Holland.

Źródło:  tokfm.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. Robert B. mówi

  Jest proste rozwiązanie tych cierpień: Niech się wynosi do siebie, czyli do Izraela. Dlaczego tego jeszcze nie zrobiła? Dobrze jej tu, bo może żyć zgodnie ze swoim „kodem kulturowym”, a więc goj zapieprzać na roli, na morzu, w kopalni, Żyd – pasożytować i rządzić. A może ma jeszcze misję do spełnienia na terytorium wroga?

  1. Gosc mówi

   Mysle, ze tam jej nie zechca, oni tez nie lubia brac sobie klopotow na glowe. Kobieta jest trudna, roszczeniowa, takich nikt u siebie nie chce. Wola, zeby u nas macila.

 3. janek mówi

  Zamiast judzić w Polsce lepiej mieć ,,miesiączkę” w Żydolandii……. Odpoczniesz Agnieszko od polskiego ciemnogrodu i zaścianka, ukoisz swoje stargane nerwy. My, Polacy też będziemy się też się cieszyć, NAPRAWDĘ:))))

 4. jacek mówi

  Żydokomuna opanowała w Polsce kinematografię.Jedynym polskim reżyserem był świętej pamięci Bohdan Poręba,którego filmy były z ducha polskiego,narodowego.Jako jedyny pokazał na ekranie Romana Dmowskiego.

 5. test24 mówi

  „wyprowadza Polskę z Europy”
  A ja mam taką cichą nadzieję, że wyprowadzą nas do Azji, obok Japonii i Korei Południowej. Albo obok Australii i Nowej Zelandii, bo tam jest fajny klimat i dochody z turystyki znacznie wzrosną.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.