Agencja Ochrony Demokracji w UE! Macron chce więcej eurokołchozu w eurokołchozie

Emmanuel Macron/fot. twitter
4

Prezydent Francji Emmanuel Macron przedstawił listę postulatów, których realizacja ma doprowadzić do „nowego początku Europy”. Macron domaga się m.in. stworzenia Agencji Ochrony Demokracji, która ma chronić kraje UE przed atakami hakerów i manipulacjami wyborczymi ze strony obcych mocarstw. Macron chce również wprowadzenia regulacji pozwalających na skuteczną walkę z nienawiścią w Internecie oraz postuluje przyjęcie wspólnej polityki migracyjnej z jednolitymi standardami przyznawania azylu.

Prezydent Francji opowiedział się też za nowym europejskim traktatem obronnym, domaga się rezygnacji z węgla do 2050 roku oraz proponuje, aby każdy pracownik w Europie miał zagwarantowane podstawowe świadczenia socjalne oraz europejską płacę minimalną. Postuluje również otwarcie się Europy na Afrykę.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Macron zapowiedział, że do końca roku zostanie zwołana Konferencja dla Europy, podczas której ma zostać omówiona reforma UE „bez żadnych tematów tabu, włącznie ze zmianą traktatów”. „Wolność, ochrona, postęp. Na tych filarach musi oprzeć się nowy początek Europy. Nie wolno dopuścić do tego, by nacjonaliści, którzy nie proponują żadnych rozwiązań, wykorzystywali gniew narodów” – oświadczył Macron.

Mój komentarz: Budowa eurokołchozu przyspiesza. Prezydent Francji Emmanuel Macron wystąpił z kolejnymi propozycjami, których realizacja ma odebrać suwerenność państwom narodowym i przyczynić się do budowy unijnego superpaństwa. Czym bowiem jest pomysł utworzenia  Agencji Ochrony Demokracji? To przecież oczywiste. Skoro coraz więcej wyborców głosuje na partie, które nie chcą eurokołchozu, to trzeba stworzyć narzędzie, które zagwarantuje, że wybory wygrają jedynie te partie, które chcą nas zamknąć w eurokołchozie. Do tego ma dojść totalna cenzura Internetu pod pozorem tzw. walki z nienawiścią, a na osłodę koraliki w postaci gwarantowanych świadczeń socjalnych dla każdego. Jako wisienka na torcie pojawia się dekarbonizacja, czyli drogi prąd oraz otwarcie się na Afrykę, czyli jeszcze więcej multikulti.

Nie czarujmy się, Macron sam tego nie wymyślił. On tylko przedstawił pomysły, które przygotowano w zaciszu gabinetów eurokołchozowych decydentów, którzy chcą spacyfikować „gniew narodów”, do którego doprowadzili. A co do ewentualnych zmian w traktatach unijnych, to możemy spodziewać się jednego – więcej eurokołchozu w eurokołchozie

Źródło informacji i cytatów: dw.com

Przeczytaj też:

Katarzyna TS: Koniec żartów! Albo Polexit, albo witajcie w IV Rzeszy

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. lol mówi

    Totalitarna policja polityczna! Dzięki niej zapanuje idealny porządek!

  2. Hammurabi mówi

    Maleńki cytat z Orwella: „Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim”…
    Zwierzęta miały jednak możliwość patrzenia to na świnię, to na człowieka. My możemy im jedynie pozazdrościć, bo póki co widzimy tylko świnie, głoszące wszem i wobec, iż: „Wszystkie zwierzęta są sobie równe, ale niektóre są równiejsze od innych”.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.