Agenci ABW „zaprosili” Jacka Międlara na spotkanie. O co chodzi?! [WIDEO]

Jacek Międlar/ fot. twitter
21

– Otrzymałem dziś „nietypowy” telefon. Idę jutro na spotkanie. Lepiej we wtorek w południe niż niespodziewanie w piątek wieczorem. Informuję, że jestem w dobrej formie – napisał Jacek Międlar na Twitterze, a następnie zamieścił na Facebooku krótki komentarz do tej informacji.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Okazuje się, że do Jacka zadzwonili funkcjonariusze Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego (tak się przedstawili) i powiedzieli, że chcą się z nim spotkać. Jacek nie otrzymał żadnego oficjalnego wezwania, więc nie wiadomo, o co chodzi. Po naradzie z kilkoma znajomymi, Jacek zdecydował się na spotkanie we wtorek (11.06.2019) w miejscu publicznym. W komentarzu na Twitterze, jak również w nagraniu na Facebooku zapewnił, że jest w dobrej formie („Kto kumaty, ten wie, o co chodzi”).

Co ciekawe, kilka dni Stanisław Michalkiewicz poinformował, że on również otrzymał „nietypowy” telefon od funkcjonariusza służby, który pytał go o zdrowie i  sytuację majątkową. „Odpowiedziałem mu, że nie będę żadnych prywatnych, nieformalnych pogaduszek odbywał” – skwitował te podchody Stanisław Michalkiewicz. „Poprosiłem go, żeby mi wysłał wezwanie na piśmie z numerem sprawy, informacją o jakie przestępstwo chodzi i w jakim charakterze ja mam te rozmowę odbyć – czy w charakterze podejrzanego, czy świadka” – wyjaśnia Michalkiewicz.

Źródło informacji: Twitter, Facebook, YouTube

Zobacz też:

Katarzyna TS w Takt TV o antypolskiej propagandzie i żydowskim zakłamywaniu historii [WIDEO]

 

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Danuta mówi

  Panie Jacku może weź że sobą kogoś znajomego na to.spotkanie. Pomyślę się dzisiaj w Twojej intencji. Pozdrawiam Cię serdecznie.

  1. adam mówi

   To ze chłopcy z Abw chcą sie spotkać nie musi oznaczać ze druga strona chce sie spotykać.I co wtedy??

 2. Jurek Ogórek mówi

  Trzymamy kciuki…jak coś to jesteśmy

 3. jacuś mówi

  ja bym się wystrzegał, nie wiadomo czy to w ogóle ABW….

 4. szatan1313 mówi

  Może idzie Pan na spotkanie ze służbą pod tytułem: MOSAD ?

 5. Czekista mówi

  Jednak po p. Michalkiewiczu – widać większe doświadczenie co do „organów”.

  I tak trzymać – p. Międlar niech się od niego uczy – żadnych poufałości z tzw. „służbami” bo np nagrają spotkanie i będą próbować szantażować…

 6. Rins mówi

  Jacku nigdzie nie idź
  To podstawiony szczur, olej to

 7. krz. mówi

  Niech Pan nie idzie!!!! nie wiadomo kim oni są. A wogóle co za podstepna metoda.

 8. Zulu-Tango-Tango mówi

  Czyżby profilaktyczna akcja przed-przedwyborcza? Wszelkie nagłaśnianie „447” jest głeboko szkodliwe dla kampanii wyborczej P[artii] i[nteresów] S[yjonistycznych!

 9. TOMEK mówi

  POLSKIE SZABESGOJE CHCĄ CIEBIE JACKU ZASTRASZYĆ . CENZURA TUŻ , TUŻ PRZED JESIENNYMI WYBORAMI CHCĄ ROZBIĆ POLSKICH PATRIOTYCZNYCH REDAKTORÓW ABY KONFEDERACJA POLEGŁA I UROSZCZENIA PISIORY PODPISZĄ .

 10. Janusz I mówi

  Przeżył Stalina, Jaruzelskiego i Komorowskiego i nigdy nie bałem się tak gęby otworzyć jak teraz. Gdy coś piszę w internecie, to dziesięć razy sprawdzam i poprawiam, żeby Brudzińskiemu się nie narazić.

  1. Joker mówi

   Janusz, ty myślisz, że Brudziński cię czyta:)?

 11. rychu mówi

  Pozdrow pan szczerego Polaka pana Kaminskiego

 12. Jarosław mówi

  ja bym nie szedł na pańskim miejscu – co to jakieś anonimy telefony jakieś pytania o stan zdrowia itp – co to ma być – jakby chcieli nieformalnie porozmawiać to przyjechaliby i grzecznie powiedzieli o co im chodzi i czy mogą zajść na kawę pogadać a tak niewiadomo kto to. ten kraj coraz bardziej przypomina Kavkowski „Proces”

 13. Andzia mówi

  Urzędowe sprawy załatwia się urzędowo. Niech Pan nie idzie. Na telefon to można pójść w drodze wyjątku, jak Pan poda swój numer telefonu wyrażając zgodę na taką formę wezwań, sprawa się toczy i wie Pan o co chodzi.
  Co to za obyczaje? Skąd pewność, że to jakiś urzędowy funkcjonariusz a nie zwykły zbir? Michalkiewicz dobrze odpowiedział.

 14. Ryszard mówi

  Ze zbójami nie paktuje się. Jacek olej to spotkanie to nie Polacy. Kmicic by poszedł ze swoimi Tatarami ale kto czytał Trylogię H. Sienkiewicza to ! ….mądremu dość.

 15. Mieczyslaw mówi

  Panie Jacku trzymam kciuki

 16. Robert B. mówi

  To pierwszorzędni specjaliści. Będą starali się wydobyć jakieś informacje na zasadzie, którą Stanisław Michalkiewicz sformułował tak: „Pan taki inteligentny, niech się pan przyzna”…

 17. Nikodem mówi

  TO NIE ABW!
  TO MOSAD ZYDZISKA!

 18. Adam mówi

  Nie ma wezwania więc po co idzie ? Rozumu mu zabrakło czy chce szpanować później na portalach. Jest wezwanie idę nie ma to poszoł WON.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.