Afery szaletowej ciąg dalszy: senator Rulewski próbował podpalić toi-toi!

senator Jan Rulewski/ fot. facebook
8

W poniedziałek wieczorem został zatrzymany mężczyzna, który podpalił toi-toi w okolicy składowiska budowlanego przy budynku, w którym mieszka poseł Krzysztof Brejza. Mężczyzna przyznał się do nieumyślnego wzniecenia pożaru niedopałkiem papierosa. „Podpalaczem” okazał się 51-letni sąsiad posła Platformy Obywatelskiej.

Jeszcze przed zatrzymaniem mężczyzny opozycja totalna grzmiała o pisowskim zamachu na życie rodziny posła Brejzy. I dalej brnie! Senator Rulewski postanowił udowodnić, że toi-toi nie spalił się od niedopałka.

„Domorośli dziennikarze a nawet częściowo aparat ściganie orzekli, że niedopałek papierosa spowodował pożar pod mieszkaniem znakomitego posła z mojego okręgu K.Brejzy. Postanowiłem sprawdzić wolność kabiny to i-stoi. Wyniki na zdjęciu. Nie jeden niedopałek lecz kilka nie spaliła kabiny. POLICJI I PROKURATOROWI W INOWROCŁAWIU dedykuję ten i inne eksperymenty. Warto pamiętać, że gdy lokal posłów P I S opisano malowaniem i to ówczesny minister Błaszczak rzucił kompanię śledczych. Ton zaostrzał A ni łagodził. Główny kłamca 3 Rzeczypospolitej ,niedoszły koszykarz poświęcił temu 3 programy w TVP” – napisał Rulewski na Facebooku i zamieścił zdjęcie ilustrujące jego eksperyment.

Z niepokojem oczekujemy na kolejne eksperymenty senatora Rulewskiego. Oby nie skończyło się na podkładaniu w toi-toiach jakichś bombowych wynalazków. Człowiek, który biegał po Sejmie w więziennym drelichu może być zdolny do wszystkiego.

Źródło: Facebook

Przeczytaj też:

Obłęd! Senator Rulewski przyszedł na obrady w więziennym drelichu. VIDEO.

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Pan Kracy mówi

  Nie jestem palaczem, ale wiem że końcówka żarzącego się peta to ~600 st. C. Podczas zaciągania się – ~900 st. C i więcej, powstaje wręcz plazma. Temperatura zapłonu plastiku to ~400 st. C.
  Pan matołek Rulewski rzucił kilka petów na zimną i brudną podłogę i dziwi się, że nie zapłonęło. Może tak z pięć kilo? 🙂 Ale gdyby położył JEDNEGO peta na plastikowej części WC…

  1. Ada mówi

   Cyrk „najwyższych lotów'” zawsze ma „rozjarzoną” arenę. Jednak to, co najciekawsze, jest dobrze ukryte za kotarą.

 2. Krzysztof mówi

  rulewski , ty stary idioto peowski – stul pysk . Słuchać cię już nie można . Znalazł się śledczy od siedmiu boleści.

 3. Romuald mówi

  Nie jestem zwolennikiem PO,jednak zapalenie się plastiku od rzuconego peta jest równe -zeru,od peta może spłonąć stóg siana ,pod warunkiem że przez ostatnie kilka dni nie padał deszcz…lubie czasem przeglądac ten portal ,jednak proszę o więcej obiektywizmu….Pozdrawiam

  1. stachu mówi

   tak zapali się toi toja od peta, nie wierzysz zrób doswiadczenie

 4. Krzysiek mówi

  Ludzie, pogubiliscie mózgi z nienawiści? Gdyby Toi Toje byly łatwopalne, plonelyby w calej Polsce kazdej nocy.

 5. Constancja mówi

  Wazne, bo nastepna osobe zamordowali w Polsce, gdy inni zajmuja sie szaletami.
  Radny Pawel Chruszczow w srode mial jechac na spotkanie z agentem CBA, poniewaz mial do przekazania wiedze na temat afery korupcyjnej i zaginal. A dzisiaj znaleziono jego cialo powieszone w lesie.
  Mial 42 lata, byl czlonkiem Mlodziezy Wszechpolskiej,
  Kondolencje dla zony i dwojki dzieci.

  1. Constancja mówi

   P. Pawel Chruszcz (nie Chruszczow) – przepraszam za pomylke.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.