50 tysięcy złotych za urodziny Hitlera! Dziennikarze TVN-u nagrodzeni

1

Nie wiemy czy świętowanie urodzin Adolfa Hitlera przez członków stowarzyszenia Duma i Nowoczesność, to była – jak głoszą w TVP Info – ustawka opłacona przez dziennikarzy TVN. Tak uważa oskarżony o propagowanie ideologii totalitarnej Mateusz S. Twierdzi, że za organizację 128. urodzin niemieckiego kata dziennikarze Superwizjera mieli zapłacić 20 tysięcy złotych. Nie mam zamiaru bronić telewizji TVN, jednak ciężko dawać wiarę zeznaniom osoby, która w obawie przed poniesieniem kary, przed sądem może mówić co tylko ślina na język naniesie. Pewne jest jednak to, że za reportaż o Polakach zajadających się waflami w kształcie hakenkreuza, dziennikarze TVN otrzymali wysoką nagrodę pieniężną.

PRZECZYTAJ: W urodziny Hitlera w Niemczech nie będzie wafli, ale spektakl „Mein Kampf”. Widzowie ze swastyką wejdą za darmo!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Bertold Kittel, Anna Sobolewska i Piotr Wacowski to autorzy reportażu, który kilka miesięcy temu stał się paliwem napędowym dla antypolskich szczujni w Polsce i zagranicą. Za reportaż o działaczach z Wodzisławia Śląskiego trzej dziennikarze zostali laureatami nagrody Radia ZET im. Andrzeja Wyciechowskiego i otrzymali 50 tys. złotych.

Obecnie prowadzone jest śledztwo prokuratorskie, które wyjaśnia czy inscenizacja w lesie była opłacona przez dziennikarzy czy też nie. Jaka jest prawda, tego jeszcze nie wiemy. Pewne jest jednak, że reporterzy Superwizjera 30 tysięcy złotych mają jak w banku, a w metariał TVN wciąż jest wykorzystywany do imputowania Polakom nazizmu wyssanego z mlekiem matki.

OBEJRZYJ: Urodziny Hitlera, czyli tryumf PiS, TVN i Jonny’ego Danielsa?!

Źródło informacji: Radio ZET

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. zyz mówi

    Z tego co wiem (oraz ćwierkają wróbelki): red. Bertold Kittel, agent służb specjalnych PRL-u, Żyd = agent Mosadu, na pewno zadbał, by Polskę obsmarować i by powstało POLIN!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.