25 lat więzienia dla założyciela OMZRiK! Prokuratura stawia zarzuty Rafałowi Gawłowi

Rafał Gaweł, założyciel Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych
17

Oszust Rafał Gaweł, założyciel Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych znów trzęsie portkami. Kilka miesięcy temu skazany na dwa lata pozbawienia wolności ze strachu przed wymierzeniem kary w polskim więzieniu, kryminalista z OMZRiK zbiegł do Norwegii. Na szczęście jego pobyt zagranicą może nie potrwać zbyt długo. Jak sam informuje, prokuratura stawia mu poważne zarzuty. Grozi mu 25 lat więzienia.

PRZECZYTAJ: Rafał Gaweł, oszust i założyciel OMZRiK poszukiwany listem gończym! Przeraźliwie boi się więzienia [WIDEO]

Postaw mi kawę na buycoffee.to

O możliwości postawienia zarzutów oszustowi z OMZRiK pisałem już w 2017 roku. Chodzi o podrobienie weksla, czego miał się dopuścić lewicowy aparatczyk, opinii publicznej znany z szerzenia nienawiści do myślących inaczej niż on. Gaweł twierdzi – podobnie czynił w trakcie poprzedniej rozprawy – że z oszustwem nie ma nic wspólnego.
Otóż zdaniem prokuratury, moją winą jest fakt, że znam osobę która w nieprawidłowy sposób podpisała weksel – pisze założyciel OMZRiK. Jedyną moją winą jest wyłącznie bliska znajomość z osobą która nieprawidłowo podpisała weksel.

PRZECZYTAJ: Kolejny szwindel?! Szef OMZRiK w zakładzie psychiatrycznym na wniosek… prokuratora. Sędzia: „to wyrachowany oszust”

Za: Facebook / Rafał Gaweł
Za: Facebook / Rafał Gaweł

Czy Gawłowi można ufać? W żadnym wypadku. Poznałem tego człowieka. W roku 2018 przyszedł na jedną z moich rozpraw. I jakie są moje spostrzeżenia? To co zobaczyłem na własne oczy, w połączeniu z obserwacją jego działalności, z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że założyciel wylęgarni nienawiści jest jednostką skrajnie socjopatyczną, nie mająca żadnych skrupułów w oszukiwaniu ludzi. Kieruje się najniższymi instynktami, które maskuje manipulacją polegającą na robieniu z siebie męczennika. Jak słusznie zauważył sędzia Sławomir Cilulko, który w pierwszej instancji skazał Gawła na 4 lata pozbawienia wolności: we wszystkich obszarach swojej działalności [Rafał Gawł – przyp. red] okazał się wyrachowanym oszustem. Kryminalista Gaweł jest na tyle bezczelny, że dziś ma jeszcze czelność donosić na patriotów, na których wciąż, regularnie składa zawiadomienia do prokuratury i wypisuje prywatne akty oskarżenia.

Przeczytaj także:

OMZRiK grozi śmiercią Jackowi Międlarowi?! Ośrodek Rafała Gawła to wylęgarnia nienawiści

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Krzysztof mówi

  Jeśli skażą tego gnoja gawła ( nazwisko piszę celowo z małej litery ,ponieważ nie mam szacunku do takich gnid ) na co najmniej 15 lat to uwierzę ,że coś drgnęło w polskim wymierze sprawiedliwości.

 2. DuDu mówi

  Na razie jest w Norwegii i można mu skoczyć.

 3. Buran mówi

  Zrobić tak jak Mosad z Ajchmanem. Porwać złoczyńcę, przerzucić do Polski i postawić przed niezawisłym sądem nie składającym się z kolesiów.

  1. anonim mówi

   Niezawisłym sądem? W Polsce takowych nie ma, bo żaden z sędziów do tej pory nie zawisł ( na szubienicy), parafrazując śp B. Smolenia.

  2. patriotBullet mówi

   najlepiej wskrzesić AK i wystrzelac prawicę w pobliskim lesie…

 4. jacek mówi

  ferajna pod celą powita go z otwartymi ramionami, tam lubią takie duże dziewczynki…

 5. pytek mówi

  Jacku! Czy przywołując te fakty nie wywołujesz nienawiści do przedstawiciela Rasy Panów! Nieładnie!

 6. kaka mówi

  nikt mu tam krzywdy nie zrobi , dopilnują tam tego pracownicy więzienia – mają obowiązek

  1. lol mówi

   To by oznaczało, ze zanim spotka „seryjnego samobojcę” – współwięźniowie go przecwelą. Sory, taki mamy [ w więźniu] klimat.

  2. kaka mówi

   Lol -no ,,sad sądem a sprawiedliwość po naszej ma być stronie” sprawiedliwość ludu by się przydała -dobre by było no ale nie realne przecwelić mało który zechcę a w seryjnego samobójce nikt nie wierzy ,taki klimat mamy w więzieniu,

 7. anonim mówi

  Ten typ jest obleśny, tłusta zakazana facjata, tak samo tłuste włosy spięte w kitkę. To jest prawdziwe potwarze organizacji którą ,,zarządzał”, organizacji finansowanej przez parchów z USA.

 8. anonim mówi

  Panie Jacku z tą krynicą nienawiści OMZRiK jest jeszcze inny poważny problem. Okazuje się poważna instytucja w Polsce mianowicie KWP w Szczecinie zasięgała opinii od tej skompromitowanej organizacji dotyczącej człowieka starającego się o pozwolenie na broń palną do celów sportowych. Odmówiono mu pozwolenia, gdyż Gaweł wystawił mu opinię, że jest członkiem ,,radykalnej organizacji patriotycznej” stosującej mowę nienawiści. Takie mamy państwo, że jego organy korzystają z usług przestępców w wydawaniu opinii.

  1. olo mówi

   dlatego właśnie trzeba zmienić prawo o dostępności do broni, niestety PIS tego nie zrobi, już Macierewicz powiedział że „Polacy nie dorośli do broni”…

  2. Niklot mówi

   Pornograficzny wieprz. Zapocony knur, złodziej i krętacz.

 9. klioes vel pislamista mówi

  Na nagrodę Nobla dla Olgi Tokarczuk

  Wcześniej nagroda dla agenta Bolka,
  Teraz nagrodę ma lewaczka-Polka.
  Gdybym lewakiem był, albo jak Żyd…?
  Ale nie jestem, przyjmować ją wstyd!

 10. surreal mówi

  Nie zesrajcie się prawaczki :3 i na was przyjdzie czas jak pójdziecie siedzieć dzbanuszki kochane :*

 11. Buran mówi

  Oszukanych mi nie szkoda, bo jeżeli ktoś wchodził w interesy finansowe i jakiekolwiek inne z właścicielem tej maski która jest na zdjęciu, to sam sobie winny.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.